МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янучари намагаються зіштовхнути між собою Мороза та Ющенка

09/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Черкаський обласний штаб кандидатау президенти України Олександра Мороза повідомив, що вчора, 23 вересня, у Черкасах пройшла організована виборчим штабом Віктора Януковича акція під гаслом “Молодь за мир” (як відомо, організатори цього походу висоловилися на підтримку Януковича у столичному залі БК КПІ), на підтримку такого, що не служив у армії (тому, що сидів у тюрмі) кандидата від влади.

Ця акція не вирізнялася б нічим серед інших подібних, організованих керівниками ВУЗів заходів якби не одна пікантна деталь. Серед інших гасел на підтримку Віктора Януковича невідомі особи винесли й таке:”Лише Мороз переможе Ющенка”. Для керівників обласного штабу Олександра Мороза така заява стала новиною тому, що вони не змагаються з Віктором Ющенком а воюють з Віктором Януковичем.

Як пояснили представникам соцпартії хлопці, що тримали гасло та носили на голові пов’язки “За Мороза”, вони ентузіасти, які самостійно виготовили на факультеті цю агітпродукцію. З керівництвом Соцпартії вони не знайомі тому, що незнають де розташований обком партії але вони гаряче підтримують Олександра Олександровича. Нажаль, обласному керівництву штабу не вдалося познайомитися з цими мужніми студентами, які не побоялися гніву викладачів, ризикнули своїми заліковками та виступили на підтримку опозиційного кандидата. Не вдалося тому, що одразу після знайомства зі справжніми соціалістами вони швидко розчинилися у натовпі. Можливо ці “мужні” студенти злякалися такого знайомства тому, що одна справа вийти під наглядом викладачів з “виготовленими своїми руками на факультеті” гаслами, а потрапити в протокол про порушення виборчого законодавства під наглядом справжніх соціалістів — зовсім інша. Але у Соцпартії залишилися фотографії деяких з цих “прибічників Мороза” і, як заявив корівник обласного штабу Олексій Малиновський, “ми вживатимемо заходів для того, щоб знайти цих провокаторів та з’ясувати, хто допоміг їм “виготовляти на факультеті” ту агітпродукцію тому, що ці дії направлені на дискредитацію Олександра Мороза в очах прибічників Віктора Ющенко, з яким є домовленість про чесні вибори”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua