МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Замість стабілізувати ринок нафтопродуктів, влада злочинно блокує робо

09/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Народний депутат України, член парламентського комітету з питань ПЕК Олекса ГУДИМА запропонував голові ДПА України, генеральному прокуророві та міністру внутрішніх справ оголосити мораторій на силові дії щодо НПК „Галичина”.

Один із авторів проекту постанови про створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо перешкоджання діяльності НПК „Галичина” Олекса ГУДИМА заявив, що „влада обрала хибний шлях регулювання ринку нафтопродуктів з допомогою КаМАЗів”.

Як відомо, група народних депутатів, в середу 22 вересня, відвідала НПК „Галичина”, і з’ясувала, що під’їзні залізничні шляхи, якими на завод потрапляє нафта, були перегороджені вантажівками. Народним депутатам довелося вживати заходів для розблокування під’їзних шляхів, щоб забезпечити роботу одного зі стратегічних об’єктів, які впливають на енергетичну безпеку України.

„З моменту виникнення найбільшої кризи нафтопродуктів, коли ціни піднялися на 50 відсотків і продовжують зростати, замість забезпечення стабільної роботи існуючих нафтопререробних заводів, влада вдається до дестабілізаційних кроків. Зокрема президент Кучма своїм наказом намагався перерозподілити державні пакети акцій Дрогобицького і Кременчуцького НПЗ на користь фінансової групи „Приват”, що спричинило розвал парламентської більшості. Коли не вдалося реалізувати таку схему, з допомогою податкової і міліції вдалися до блокування роботи НПК „Галичина” з метою доведення його до банкрутства”, – заявив Олекса ГУДИМА.

Оскільки народним депутатам вдалося розблокувати роботу НПК „Галичина”, народні депутати України Олекса ГУДИМА та Сергій СЛАБЕНКО запропонували парламенту відкласти розгляд питання. „Війна нам не потрібна, нам потрібна стабільна робота нафтопереробних заводів, – пояснює Олекса ГУДИМА. – Якщо ж влада буде продовжувати незаконні дії, Верховна Рада, без сумніву, 5 жовтня створить тимчасову слідчу комісію”.

Відповіді

  • 2004.09.24 | rais

    Ось вам і пріоритети і національна ідея і захист своїх завоювань

    Цим все сказано - бандити при владі продовжують збагачуватись за рахунок знедолених. Путінські нафтові крани і кучмівські КАМАЗи все в руках Януковича. Там доречі і пенсії і "майбутнє" светлое, так ссать.

    Кучмакам потрібна криза.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua