МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Студент, що кидав в Януковича, безпартійний

09/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Михайло Романюк - батько студента Дмитра Романюка, який напав на Віктора Януковича в Івано-Франківську, заявляє, що його син не належить до жодної з партій.

Про це сказано в заяві Михайла Романюка, яку поширила прес -служба Центрального штабу Віктора Ющенка. У заяві йдеться, що Михайлові Романюку сьогодні стало відомо, що його сина
Дмитра, студента Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, затримали на вул. Шевченка в Івано-Франківську під час зустрічі кандидата в Президенти Віктора Януковича , обвинувачуючи його в тому, що нібито він кинув вбік Януковича сире яйце.

У заяві також сказано, що Дмитрові Романюку 17 років, він дуже емоційний і вразливий, а також що ні він, ні сам батько не є членами жодної з партій або молодіжних організацій.

"Якщо він і зробив це, то це можливо лише в стані сильного емоційного збудження", - сказано в заяві батька студента. Михайло Романюк сподівається, що правоохоронні органи розберуться в цій ситуації, і в жодному разі не будуть обвинувачувати його сина в політичних провокаціях.

"Якщо цей факт мав місце, я особисто прошу вибачення у Віктора Федоровича Януковича", - сказано в заяві.

Українські Новини


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua