МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Северодонецьку потрощили вікна у приміщенні, де знаходиться штаб Юще

09/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні близько 13-ї години у Северодонецьку Луганської області група молодиків здійснила напад на агітаційний намет Віктора Ющенка, а близько 15:20 були потрощені вікна в районному штабі Віктора Ющенка. А ще через кілька хвилин – приблизно о 16:00 – невідомі облили чорною фарбою ще один агітаційний намет Віктора Ющенка.

Про це повідомив голова Северодонецької міської організації Української народної партії, координатор районного штабу Віктора Ющенка В‘ячеслав Шевчук. Під час нападу на приміщення офісу там перебували 4 співробитники міліції та 2 спостерігачі від ОБСЄ Майкл Омагоні та Стефан Ашворд.

Упіймати нападників працівникам УНП не вдалося. Однак машину, на якій втекли нападники - “п‘ятірку” білого кольору – подали на розшук до міліції. Незабаром після першого інцеденту біля намету, розповідає В’ячеслав Шевчук, до нього в офіс приїхала міліція з приводу нападу. “У цей момент мій кабінет почали закидувати камінням та бити вікна”, - каже він. Він також повідомив, що люди, котрі в цей час знаходилися неподалік, бачили, як з двору будинку виїжджала біла “п’ятірка” з донецькими номерами.

В‘ячеслав Шевчук пов‘язує обидва напади з розгортанням агітаційної роботи на підтримку В. Ющенка на Луганщині. Він зазначає, що коли “на початку вересня в місті було поставлено три агітаційних намети кандидата в президенти В. Ющенка, зараз кількість наметів зросла до п‘ятнадцяти”.

В’ячеслав Шевчук не висловив конкретних міркувань з приводу того, хто саме може бути причетний до цього нападу, однак переконаний, що “це були не друзі”.

Він повідомив, що до прокуратури з приводу сьогоднішнього інциденту буде подано заяву.

Відповіді

 • 2004.09.24 | otar

  Хам сказав "фас" і показав на "націоналізм"

  Треба чекати численних погромів штабів Ющенка і проющенківських партій на Сході. Весь Донецьк, як мені розповідають звідти, вже знає про акції під гаслом "Наших бьют". І, що найстрашніше, вказівку - щоправда, непряму, - Хам дав усім східнякам, звинувативши "націоналізм" у тому, що сталося в Івано-Франківську...
 • 2004.09.24 | KE

  как аукнулось, так откликнулось.

  Или вы думали, что ваши хулиганские действия с бигбордами не будут отмечены? С чего вы вообще взяли, что у вас есть монополия на правду, народные действия, заказные действия и т.д. Никакой монополии у вас нет, помните об этом, как аукнитесь, так вам откликнется, так что, будьте уравновешенней ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.24 | Yury

   Re: как аукнулось, так откликнулось.

   КЕ, не путайте божий дар с яичницей. Между неуравновешенными вьюношами, которые пачкают бигборды и швыряются яйцами и _организованными_ выездами в соседнюю область для погромов в офисах - пропасть.

   PS. А то я еще прошлогодний беспредел в Донецке припомню. На который людей автобусами организованно свозили. И водку раздавали. Чья б корова мычала, а ВФЯ б уже не трындел по поводу непарламентских проявлений. Парня я не оправдываю, но памперсы на Януковича через год таки примерили.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.24 | Любов

    Дійсно, про памперси Ганна не повідомляла

    Чи встигли ними запастись.
   • 2004.09.24 | KE

    Re: как аукнулось, так откликнулось.

    Yury пише:
    > КЕ, не путайте божий дар с яичницей. Между неуравновешенными вьюношами, которые пачкают бигборды и швыряются яйцами и _организованными_ выездами в соседнюю область для погромов в офисах - пропасть.

    Это точно :) Мало того, что организованные выезды есть у НУ были и будут (Сумы напомнить?), так еще и постоянно занимаются подстрекательством этих обманутых юношей - потерянного поколения. Так у кого вина больше?

    >
    > PS. А то я еще прошлогодний беспредел в Донецке припомню. На который людей автобусами организованно свозили. И водку раздавали. Чья б корова мычала, а ВФЯ б уже не трындел по поводу непарламентских проявлений. Парня я не оправдываю, но памперсы на Януковича через год таки примерили.

    :) Нет, не примерили, Янукович не Ющ - истерик не закатывал.
    стальное, см. выше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.24 | Адвокат ...

     То Ви, гімнюче, "ваших" новин не дивили сь,-- "устраівал",--

     KE пише:


     > :) Нет, не примерили, Янукович не Ющ - истерик не закатывал.

     ще й які істерики! Татьяна Дороніна,-- атдихаєть! :) :) :)


     P.S. Побачите сь з Васільєвим ( міні- Гебельсом з (НСД)АП ), скажіть: "так дєржать!"
    • 2004.09.24 | Нестор

     Не зативал? Та він хникав, як дитя без соски(-)

    • 2004.09.24 | Yury

     Re: как аукнулось, так откликнулось.

     KE пише:
     > Yury пише:
     > > КЕ, не путайте божий дар с яичницей. Между неуравновешенными вьюношами, которые пачкают бигборды и швыряются яйцами и _организованными_ выездами в соседнюю область для погромов в офисах - пропасть.
     >
     > Это точно :) Мало того, что организованные выезды есть у НУ были и будут (Сумы напомнить?), так еще и постоянно занимаются подстрекательством этих обманутых юношей - потерянного поколения. Так у кого вина больше?

     Список погромов в Сумской области предъявите. Так занятно, верите ли, слушать любителя донецких порядков, не жившего здесь, обхохотаться можно.

     > > PS. А то я еще прошлогодний беспредел в Донецке припомню. На который людей автобусами организованно свозили. И водку раздавали. Чья б корова мычала, а ВФЯ б уже не трындел по поводу непарламентских проявлений. Парня я не оправдываю, но памперсы на Януковича через год таки примерили.
     > :) Нет, не примерили, Янукович не Ющ - истерик не закатывал.
     > стальное, см. выше.

     Вот пока Я. по ТВ не видел, ибо домой пока не добрался. Увижу, поделюсь впечатлениями обязательно. Однако, приятель уже звонил с отчетом - почти рыдал от плачущего большевика. Впрочем, от комментариев до получения собственных впечатлений пока воздерживаюсь.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua