МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соціалісти і есдеки ВЖЕ ТЕПЕР не хочуь бути в уряді Ющенка

09/24/2004 | Максим’як
Тільки соціалісти і есдеки(о) вже поспішили заявити, що до уряду Ющенка вони ніколи не підуть.

Якщо Мороз втримався від слова опозиція до Ющенка, а сказав, що КАТЕГОРИЧНО не бачить соціалістів і себе в уряді Ющенка, хоч і не скривав, що пропозицій було багато і йшли вони з різних рівнів від Ющенка. Питання, чому? Адже до блоку "Наша Україна" входять і соціалістичні партії і соціал-демократичні партії. Сам Мороз дуже хвалив програму Ющенка "10 кроків" і логіки не має, бо Мороз не вказує ні на ідеологічні ні економічні розходження із майбутнім президентом Ющенком.

Тут пішла хвиля, не буду повторювати епітет незабутнього Августо, який він прикладав до слова хвиля, скажемо, навіть, дев"ятий вал - Ющенка і Мороза хочуть посварити. Де? Мороз із Медведчуком ідуть в опозицію до Ющенка. Есдеки про це прямо сказали, що вони будуть в опозиції до Ющенка, Мороз ще не сказав прямо, але якщо він буде поза урядом Ющенка, то де він буде? Як не в опозиції, то хіба що на пенсії. Одним словом, маємо вже перших кандидатів до нової опозиції після виборів Мороз і Медведчук.

Янукович і Тигипко не хочуть в опозицію до Ющенка і Тигипко постійно повторює, що готовий з Януковичем Ющенка на голову уряду у свому уряді пропонувати, одночасно, типу, розраховують на взаємність. А хто його знає? Уявляєте, завтра Ющенко пообіцяє Януковича зробити у свому уряді головою, а Тигипку залишить НБУ і Янукович зніме ще й на користь Ющенка свою кандидатуру.

Мені подобається Кравчук своїми коментарями, він, як п"яний, у якого все на язиці, що у есдеків на думці. Тільки була створена комісія у ВР про отруєння Ющенка, як Кравчук вже почав видавати плани есдеків на майбутнє, типу, непремирення опозиція до Ющенка, навіть, якщо Янукович, Кучма і всі підуть під Ющенка - ми все одно будемо в опозиції.

Одним словом, Ющенко вижив і плани есдеків та соціалістів провалилися. Мороз на зрозумілі натяки про перемогу на виборах чи другий тур тільки через труп Ющенка, чомусь образився і пообіцяв, що чесних виборів йому вже більше буде не треба, якщо всі не заткнуться, ніби зробив послугу Ющенку, підписавши угоду про чесні вибори.

А тут ще Цвіль пише книжку, як ріже по живому, дають якісь заяви Костенко та Червоненко. Вони, що змовилися? Чи може мають вагомі підстави говорити такі речі про Мороза.

Ющенко не збирається ні з ким сваритися і заявив, що люди висловлюють свою приватну точку зору. Але навіть баранам ясно, про яких колись Мороз говорив, що Мороз знав чи здогадувався про плани фізичного знищення Ющенка і знати він міг тільки з одного джерела - від Медведчука - "нє побєдіт нікогда". Мороз з усіх сил прогинався перед Кучмою, щоб йому догодити політреформою і так проскочити виборчу кампанію із тими мізерними коштами, а потім і обдурити Кучму, прибравши електорат Ющенка. Ну, не вийшло і не вийде. Бо вже про Мороза стільки сказано, що він і трьох відсотків на виборах не набере.

Так про яку сварку йде мова? Просто у Ющенка і Мороза інші шляхи - Мороз є із Медведчуком і Кучмою, а Ющенко йде проти них. Те, що не має публічних образ, то чисто стосунки цивілізованого світу, тим більше, що Мороз на порядок менша величина від Ющенка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".