МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З виступом Ющенка на сесії Верховної Ради ознайомилася Палата Представ

09/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
22 вересня ц.р. Конгрес Сполучених Штатів Америки на своєму засіданні заслухав інформацію про перебіг виборчої кампанії в Україні і, зокрема, про нещодавнє отруєння кандидата в президенти України В. Ющенка.

Конгресмен від штату Огайо Марсі Каптур ознайомила членів Палати Представників із виступом Віктора Ющенка на сесії Верховної Ради України, поінформувавши, що жертвами української “політичної кухні” вже стали цілий ряд осіб, які виступали за демократичні перетворення в Україні. Серед них Георгій Гонгадзе та В’ячеслав Чорновіл.

Наприкінці свого виступу Марсі Каптур ще раз відзначила, що для подальшого поступального розвитку українсько-американських відносин представникам сьогоднішньої української влади потрібно продемонструвати свою відданість принципам свободи та демократії. Зокрема, це стосується проведення чесних та прозорих президентських виборів відповідно до зобов’язань, взятих добровільно Україною на себе при вступі до таких авторитетних міжнародних інституцій, як Рада Європи та ОБСЄ, а також відповідних двосторонніх документів. В іншому випадку новій українській владі тяжко буде розраховувати на допомогу та співпрацю із міжнародним співтовариством.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua