МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Реакція в Європі на “замах” на Януковича

09/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Ось такий лист прийшов від читачки Майдану з Мюнхена:

ЯНУКОВИЧ – артист, кращий Ступки

Німецьке телебачення показує цілий вечір (в п’ятницю 24.9) події, які сталися в Івано-Франківську, називаючи Януковича добрим артистом...

У новинах ТРИ рази в одній згадці на каналі ЕВРОНЮС показували як Янукович вийшов з автобуса, зробив один крок і видно було, як в нього влетіло одне яйце, і він впав.

Як вияснилося, якийсь хлопець кинув в нього яйцем. Янукович з півкроку гепнувся на асфальті, зразу ж на нього накинулися охоронці і в машину. Все це тривало не довше як кілька секунд.

Виглядало так, ніби це був заплянований театральний попис! В перші хвилини казали, що Януковича вбили. Але пізніше, коли ми побачили три рази повторення картин здорово сміялися – і сміється західна преса і телебачення! Дійсно дочекалися пан тато донецького клану “ДОН” реклями в Европі!

Відповіді

 • 2004.09.25 | KE

  Интересно, брешете Вы или читачка з Мюнхена?

  1. в одном из файлов есть немецкий комментарий (наверно именно это Вас подвигло на выдумку.)
  2. просмотрел новости Европы, у себя дома, комментариев много, смеха или иронии ни на немецком ни на французском ни на английском нет.

  Только тут, на майдане и еще на паре таких же сайтов.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.25 | Михайло Свистович

   Ми подали її лист без виправлень і скорочень

   KE пише:
   > 1. в одном из файлов есть немецкий комментарий (наверно именно это Вас подвигло на выдумку.)

   Я не читав його і навіть не бачив. Подвиг на думку лише лист.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.26 | Englishman

    Сміх та іронія з Євроньюз

    Хто ВОЛОДІЄ французською та англійською, побачить.

    Le premier ministre ukrainien, victime d'un "jet d'oeuf", à l'hôpital
    On savait la campagne ukrainienne pour l'élection présidentielle mouvementée. Aujourd'hui elle a franchement pris des allures de commedia dell'arte. Dans le rôle principal, Viktor Ianoukovitch le Premier ministre et candidat le mieux placé. Il s'est retrouvé face aux partisans de son principal adversaire. -qui lui affirmait la semaine dernière avoir été victime d'une tentative d'empoisonnement par son rival. Cette fois c'est le Premier ministre la victime : touché par un projectile à sa descente d'autobus. Ce qui a mis l'homme à terre, sauf que le projectile en question s'est avéré être... un oeuf. Et que comme l'ont prouvé les images d'une caméra, il y a eu un décalage entre le moment où le ministre a reçu l'œuf et celui où il s'est "effondré".Plusieurs versions se sont succédées, les autorités ont même affirmé qu'il avait été touché par un objet contondant. Rendant ses adversaires responsables de cette "agression" Ianoukovitch a été transporté brièvement à l'hôpital.

    Ukraine Prime Minister floored by an egg
    Political violence is a serious issue, not least in Ukraine which is regularly criticised by human rights organisations. All the more bizarre then was this incident in which Prime Minister Viktor Yanukovich on a campaign visit to western Ukraine appears to be seriously injured when a missile thrown from the crowd hits him in the chest. He is immediately bundled into a waiting car and rushed to hospital where he convalesced for several hours. Closer examination of the incident shows that the portly prime minister was actually floored by an egg.

    Video footage shows Yanukovic hit by the egg. He looks down with horror at the yolk running down his rain-coat and collapses. The incident has led some to conclude that either eggs are particularly hard in Ukraine or, in a campaign characterised by dirty tricks, this is the political equivalent of diving in the penalty area.
 • 2004.09.25 | Максим’як

  Re: Ці вміють сміятися - такі курйози облетять всі канали у світ

  Кидання яйцями і тортами звична подія для західних громадян. на 99% жертвами кидків є політики.
 • 2004.09.25 | komnatnyi

  Артист дуже слабенький...

  Коли людині щось потрапляє в голову (камінь, акумулятор - як нам кажуть), голова мимовільно сіпається в напрямку, що продовжує траєкторію польоту предмета. Під обстрілом людина також мимовільно вбирає голову в плечі, і якщо одразу не непритомніє, то хапається рукою за поранене місце. Наш артист пару секунд розмірковує, потім падає, хапаючись рукою за жовту пляму на піджаку (поранене місце!). Весь світ може бачити: Тільки Одне Яйце.
  Ймовірне джерело сценарію: матч Рома - Динамо, де справедливий ("наш") суддя-красень красиво так падає від ворожої "кулі". Але голову прємьєра пожаліли: "куля" була віртуальною.
 • 2004.09.25 | Людмила Коваль

  Чи Янукович - артист, кращий за Ступку?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Ось такий лист прийшов від читачки Майдану з Мюнхена:
  >
  > ЯНУКОВИЧ – артист, кращий Ступки
  >
  Я не психолог, але кобіта. І як кожна кобіта є чутливішою за чоловіків. Мої почуття кажуть, що Янукович НЕ ГРАВ. Він дійсно вмлів від яйця.
  Ті форумчани, які теж вважають, що Янукович не грав, зводять обморок до переляку.
  Мені ж здається, що Янукович вмлів не зі страху, а від того, що яйце гепнуло по його самолюбству.
  Якщо комусь і страшно, то це мені. Страшно від того, що у президенти йде двічі судимий безграмотний невіглас з уразливою психікою. Страшно, що саме цю особь лобіює влада. На уразливій психіці президента можна грати як на піаніно. Ми вже маємо вразливого Кучму і знаємо, що буває, коли той у стані афекту віддає розпорядження розібратися з тою чи іншою особою, з тим чи іншим питанням.
  Президентські вибори - це не путівка в санаторій, а перепустка в кар"єр. Там нічого робити хилим на розум і немічним духом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.25 | otar

   Людмило, у ваших словах несподівана рація

   Я вже казав щодо можливих дебатів у прямому ефірі: Янукович ще жодного разу не стикався з прямою, безпосередньою протидією. Той випадок, коли він кликав з натовпу колгоспників того, хто насмілився піддати сумніву його слова щодо пенсій, показав дуже ясно: Хам збирається демонструвати "залізну руку", він хоче, щоб його боялись - не як політика, а як здоровезного двохметрового мужика, про якого ходять легенди, що він без розмов б'є в табло. Цей образ настільки переконливий, що вчора, коли він мало не з плачем жалівся на клятих націоналістів, я не вірив своїм очам. Так чи інакше, яйце, якщо Янукович його не чекав, було диким ударом по його самолюбству, по бичачій переконаності у наперед визначених результатах виборів...

   І тим важливіше довести, - бажано, навіть у суді, - що нічого, крім яйця, не було. І перелічити поіменно всіх, хто брехав. Навести їхні задокументовані свідчення.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.25 | Людмила Коваль

    Отаре, Ви вхопили суть. Цілком погоджуюсь з Вами. (-)

   • 2004.09.25 | AK

    Re: Людмило, у ваших словах несподівана рація

    otar пише:
    >
    > І тим важливіше довести, - бажано, навіть у суді, - що нічого, крім яйця, не було. І перелічити поіменно всіх, хто брехав. Навести їхні задокументовані свідчення.

    Для початку можна було б випалити 450 DVD з високоякісним записом інциденту (в нормальному темпі, зі сповільненням, з розкадровкою і т.д.) і роздати ці DVD усім депутатам.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.25 | Любов

     Хлопця вже звільнили за разпорядженням Я(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.25 | Нестор

      Мабуть існує домовленість

      Типу хлопець зізнається, що кинув в Януковича залізним яйцем, виготовленим на фабриці Порошенка, а його відпускають на волю та не виключають з інституту.
  • 2004.09.25 | komnatnyi

   Re: Чи Янукович - артист, кращий за Ступку?

   Людмила Коваль пише:
   >Страшно, що саме цю особь лобіює влада.

   Щодо "особини", то це спеціально таких підбирають у президенти України.

   >Мої почуття кажуть, що Янукович НЕ ГРАВ. Він дійсно вмлів від яйця

   Не вмлів. Це вже було б занадто. Якщо спектакль, то зіграно бездарно. Але якщо імпровізація (ми цього на разі не знаємо), то він діяв оптимально. Рухатися під градом яєць - ганьба, сховатися в автобусі - ще гірше. А так "козаченька вбито", поранених завжди жаліють. Для авторитета страшно бути зганьбленим. Імітувати смертельне поранення - спасти лице. Але потім почалися неув'язочки з "камінням" і "акумуляторами" в голову (бо треба пояснити, чому впав).
  • 2004.09.25 | Любов

   Мені шкода Януковича - Світа грає шута

   Я повністю погоджуюсь з пані Коваль. Можу лише додати, що це і результат нервової напруги.
   Його постійно охороняють від реальності. Спецпідписи, спецмітинги, спецрейтинги.
   Побачити поодинокі гасла за Ющенка та почути нечисленні скандування "Ющенко!!!"
   на заходах в інших регіонах, де силоміць право та лівоохоронні органи відфільтровують учасників акцій - це одне.
   Зовсім по-іншому виглядає реальність. З нею ВФ вперше впритул зіткнувся. Про підступні заяви щодо його президенських перспектив на пресконференції СДПУ(о), поведінку АП тут на форумі вже згадували. Можливо хтось доніс до його вух інформацію про бажання зняти й його з перегонів через фізичне усунення.

   Я намагаюсь уявити, що він пережив, знаходячись у лікарні сам на сам. (Десь читала свідчення лікарів з Івано-Франківська, що він просто сидить у палаті). Адже це ми не знаємо, що відбулось насправді. Він же це напевне знає. Тут і страх, і сором, і лють.

   А тепер, прошу погодитись чи заперечити. ВФ і приблизно не знав про кількість і якість заяв його речника, МВС та інших. Що довело ситуацію до обсурду та клоунади.

   Мені шкода Януковича, бо він ніколи не зрозуміє справжню роль свого оточення.
   Світа грає шута.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.25 | Людмила Коваль

    Світа грає шута.

    Так, світа Януковича зіграла шута. Вона виставила свого шефа на всесвітнє посміховисько.
    Люба Ганнуся Герман , яка ще півроку тому чірікала в ефірі 5-го в унісон з Андрієм Шевченком, вчора опустила свого нового шефа нижче рівня моря, а Тигипко "злив воду". Одне другого виявилося вартим. До них приєднався тарасик і тепер вони можуть дружно "сообразіть" на трьох в Феофанії і пригостити свого шефа.

    Одним словом, мені ані трішки не жаль Януковича - двометрового бовдуряку. Але не дай Боже, щоб його хворобливе стинання з Франківської лікарні про націоналістичну загрозу рознеслося Україною.
    Хоч, здається саме це віщує Литвин:

    Литвин: "яєчний теракт" проти Януковича – апробація зриву виборів

    www.ПРАВДА.com.ua, 25.09.2004, 14:09

    Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що ситуація з нападом на прем'єр-міністра Віктора Януковича в Івано-Франківську може розцінюватися, як апробація сценарію зриву виборів, а також може бути спрямована на розкол українського суспільства.

    Про це він заявив в інтерв'ю журналістам у суботу в ході відвідування аграрної виставки "Осінь у Чубинському-2004".

    "Подібні дії не припустимі. Вони не мають виправдання", - підкреслив Литвин.

    "Насамперед, мені здається, що апробується сценарій зриву виборів", - сказав він. Другий висновок з даного інциденту, вважає спікер, - це "небезпечна поляризація України".

    Ще одним негативом сформованої ситуації Литвин назвав істерію, що з'являється, а також "розкол України на схід і захід, який у багатьох випадках нав'язується штучно".

    "Тому вибори і результати виборів загрожують тим, що знову обраний президент не буде мати загальнонаціональної підтримки, не буде загальнонаціональним лідером для України", підкреслив спікер.

    "Мені здається, що зараз політики повинні продемонструвати глибокий ступінь відповідальності. Своє вагоме консолідуюче слово повинен сказати і президент", - вважає він.

    На думку Литвина, необхідно зібрати "усіх, хто бере участь у виборах, хто причетний до того, щоб був спокій в Україні і провести зустріч, домовитися про те, що усі відповідальні за процеси в Україні сьогодні й у майбутньому".

    "Здається, є загроза дестабілізації ситуації в Україні. Якщо проаналізувати всі події, які відбуваються останнім часом - проводиться репетиція, перевірка на іспит усіх в Україні", - сказав Литвин.

    На його думку, більш докладно такі домовленості можна буде закріпити в якійсь чіткій політичній формі пізніше. "Але ми не повинні діяти рефлекторно і реагувати на якісь події, а дивитися в корінь проблем, що сьогодні є в Україні", - сказав Литвин.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.25 | Любов

     Тому і шкода, що бовдуряка(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.25 | Людмила Коваль

      Re: :-)))) (-)

    • 2004.09.25 | Dworkin

     Re: Світа грає шута.

     Людмила Коваль пише:
     > Люба Ганнуся Герман , яка ще півроку тому чірікала в ефірі 5-го в унісон з Андрієм Шевченком, вчора опустила свого нового шефа нижче рівня моря, а Тигипко "злив воду". Одне другого виявилося вартим. До них приєднався тарасик і тепер вони можуть дружно "сообразіть" на трьох в Феофанії і пригостити свого шефа.

     Я дуже боюся останнім часом за Германшу. Мені здається, що вона "заслана козачиха" у стані Януковича, бо більше шкоди іміджу прем'єра від самого її пришестя радником, здається, ще ніхто не зробив ;) Ну а Тарасик - від нашкодив тільки собі.


     > Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що ситуація з нападом на прем'єр-міністра Віктора Януковича в Івано-Франківську може розцінюватися, як апробація сценарію зриву виборів, а також може бути спрямована на розкол українського суспільства.

     А оце зовсім не смішно, бо схоже на правду :(
 • 2004.09.25 | Любов

  Несподіваний матеріал на Інтері?

  Точніше на сайті Подробиці
  http://podrobnosti.com.ua/opinion/2004/09/25/147712.html
  епіграф з форуму УП
  Щойно по інтеру показали відеоряд повністю. Мудачук смакує.

  Летят яйца

  25 сентября 2004 | 16:17
  Роман Сокунов
  По материалам: Интерфакс, Лента.ru, РИА "Новости", Українські Новини, УНИАН

  Безусловно, сердца многих избирателей содрогнулись при виде действующего премьер-министра, падающего в руки охранников. Чтобы свалить с ног такого человека, нужно приложить немалые усилия. Какой предмет стал носителем этих усилий, понять из продемонстрированной на всю страну видеозаписи сложно. Однако некоторые каналы показали кадры с испачканным костюмом премьер-министра и с разбитым яйцом на ивано-франковском асфальте. Посему для простого зрителя очевидным может быть лишь один факт: в кандидата бросили яйцом.

  Несмотря на заявления Тараса Чорновола о камне, который якобы попал в висок премьера, во время просмотра обращения Виктора Януковича к народу из больницы я не смог разглядеть ни малейшей царапины у него на висках.

  Такой вопиющий факт политического вандализма, как оказалось, не является беспрецедентным в мировой политике и не свидетельствует о гибели демократии или разгуле шовинизма в стране. Такое происходило и раньше. В разных странах. И никто от этого еще не умирал, даже в реанимацию никто не попадал. Давайте же рассмотрим основные события из всемирной истории "кулинарного терроризма".

  В 2001 году яйцами закидали бывшего президента США Билла Клинтона в тот момент, когда он выходил из антикварного магазина в Варшаве. Охрана президента довольно быстро скрутила нападавшего, но, как минимум, одно яйцо в экс-президента попало. Клинтон снял испачканный пиджак и невозмутимо продолжил прогулку, улыбаясь, здороваясь с прохожими и раздавая автографы.

  11 декабря 2001. Польша

  Войцеха Ярузельского забросали яйцами. Демонстрант атаковал бывшего лидера польских коммунистов, когда тот входил в здание Центральной варшавской библиотеки, чтобы принять участие в дискуссии, посвященной событиям 1981года, в то время Войцех Ярузельский ввел в стране военное положение для подавления выступлений активистов движения "Солидарность". Одно из яиц попало в костюм Войцеха Ярузельского. Кадры нападения показали по национальному телевидению. Сам 78-летний генерал не сделал по этому поводу никаких комментариев. Нападавший, член радикальной антикоммунистической организации под названием "Республиканская лига", был тут же задержан полицией.

  22 января 2002. Дания

  Неприятный инцидент случился с премьер-министром Дании Андерсом Фог Расмуссеном - после посещения приюта для бездомных в Копенгагене, в него было брошено яйцо, которое угодило премьеру в голову. Как передает АР, злоумышленник был задержан, однако пока не ясно будет ли ему предъявлено обвинение.

  10 августа 2002. Германия

  Министра иностранных дел ФРГ Йошку Фишера забросали помидорами и пакетиками с жидкой краской во время предвыборного митинга в городе Геттинген. В атаке на председателя германской партии "зеленых" и вице-канцлера ФРГ Йошку Фишера участвовало около 200 хулиганов, арестовали одного из них. Ни один овощ, и ни один пакетик с краской не попал в Йошку Фишера, он успешно закончил речь.

  5 сентября 2002. Германия

  Кандидата в канцлеры ФРГ Эдмунда Штойбера на предвыборном митинге в Гамбурге забросали куриными яйцами. По данным полиции, несколько сотен демонстрантов собрались здесь специально для того, чтобы сорвать выступление лидера оппозиционного блока ХДС/ХСС, премьер-министра Баварии Эдмунда Штойбера. Стражи порядка арестовали несколько человек, метавших в него яйца, хотя "никто в Штойбера не попал".

  22 ноября 2002. Чехия

  Генсекретаря НАТО Джорджа Робертсона закидали "водяными бомбами". Инцидент произошел 22 ноября незадолго до окончания итоговой пресс-конференции по завершении мероприятий саммита НАТО в Праге. Два человека с аккредитациями российских журналистов бросили в Робертсона несколько целлофановых пакетов, наполненных водой.

  Оба злоумышленника говорили по-русски. Когда охрана Робертсона выводила их из зала, один из них выкрикнул, что они являются активистами Национал-большевистской партии России. Другой кричал: "На вас кровь всех детей!". На руке у него была красная повязка.

  4 сентября 2003. США

  В кандидата в губернаторы Калифорнии Арнольда Шварценеггера на встрече со студентами местного университета кто-то кинул сырым яйцом. Арнольд спокойно произнeс речь, после чего заметил, что обидчик теперь должен ему яичницу.

  4 октября 2003. Украина

  Во время форума демсил в Одессе неизвестный бросил яйцо на сцену, на которой находился лидер блока "Наша Украина" Ющенко. Яйцо пролетело мимо Ющенко и разбилось на сцене. Бросавший был задержан милицией на трое суток для выяснения личности. Неизвестный назвался бывшим студентом Киевского политехнического института, отчисленным из вуза за неуспеваемость.

  10 ноября 2003. Яйца Жириновского превращаются в камни

  Лидер ЛДПР Владимир Жириновский выступал на митинге на Заднепровском рынке Смоленска. В момент выступления политика один из молодых людей бросил в Жириновского два сырых яйца, оба они попали в лидера ЛДПР. Между тем, продолжая выступление, Жириновский сказал: "Меня забросали камнями сообщники Лимонова. Я заплачу милиции, чтобы было возбуждено уголовное дело".

  7 декабря 2003. Россия

  В премьер-министра России бросили яйцо во время голосования на выборах. Инцидент случился во время голосования премьер-министра РФ Михаила Касьянова на выборах депутатов Госдумы России. В тот момент, когда Касьянов опускал бюллетень в урну для голосования, неизвестная женщина бросила в премьер-министра яйцом, которое попало ему в плечо. "Касьянов, выборы - это фарс", - крикнула при этом женщина. Женщину, бросившую яйцо, вывели из зала для голосования сотрудники милиции.

  31 марта 2004. Украина. Встречаем гостей

  Двое неизвестных облили краской главу Института открытого общества, финансиста Джорджа Сороса в Киеве. Перед открытием форума правозащитных организаций приглашенный на его работу Сорос давал интервью представителям средств массовой информации. В ходе интервью к Соросу неожиданно подбежал неизвестный и бросил в него шарик с краской. Он тут же был задержан охраной гостиницы "Русь", в зале которой проходит форум. Спустя пару минут после этого происшествия к Соросу подбежал еще один неизвестный и совершил подобное действие. Этот неизвестный также был задержан охраной и немедленно выведен из зала. Хулиганы кричали "Геть з України!", "Хай живе "Братство!", "Сорос! Тобі воздасться!", один из них начал драку с представителями правозащитных организаций. В связи с этим происшествием открытие форума было задержано на 15-20 минут. Несмотря на происшествие, Сорос остался в зале с намерением участвовать в форуме.

  Ответственность за хамское поведение по отношению к финансисту Джорджу Соросу взяла на себя радикальная молодежная группировка "Братство", возглавляемая Дмитрием Корчинским. Корчинский и его "братаны" правоохранителями задержаны не были.

  Тяжело ли метнуть яйцо в цель?

  Без специальной тренировки не очень легко. Но некоторые граждане в этом деле даже преуспевают. Так, в 2002 году в Сочи прошли соревнования по метанию сырых яиц. Первое место на необычных соревнованиях заняли два сочинских таксиста. Одному из них удалось кинуть, а его напарнику поймать яйцо на расстоянии 60 метров.

  Психологические последствия?

  Делать заключения о медицинских последствиях попадания яйца или другого предмета в телеса Виктора Януковича имеют право лишь правительственные медики. Но порассуждать о психологических последствиях подобных событий можем и мы, рядовые граждане. Тем более, что и материал имеется. В мае 2004 года известный немецкий психоаналитик Миха Хильгерс прокомментировал привселюдную пощечину в адрес канцлера Германии Герхарда Шредера от простого безработного:

  "Речь в данном случае идет о преступлении, пусть и незначительном. И нечто подобное бесследно для жертвы преступления не проходит. Разумеется, она, как правило, переходит к решению вопросов, стоявших перед нею до этого. Но такого рода нападения имеют очень длительное психологическое воздействие, оно зачастую проявляется в той или иной форме: в сновидениях, в мыслях или повторных вспышках воспоминаний о случившемся. Когда такие люди после подобных нападений сначала ведут себя обычно, выглядят невозмутимыми, - это обманчивое впечатление. Как правило, это все же серьезная психологическая травма - как таковая она и задумывалась".

  И хотя ярко выраженной невозмутимости мы не увидели - были обида и обвинения в адрес оппонентов, хочется верить, что на отношении Виктора Януковича к не поддерживающей его части населения Украины это событие не скажется. Тем более, хочется полагать, что впредь никто не станет связывать воедино брошенное кем-то яйцо и такие понятия как ДЕСТАБИЛИЗАЦИЯ В СТРАНЕ, НАЦИОНАЛИЗМ и ВЫБОРЫ. Давайте надеяться, что полет яйца не станет рычажком для запуска силового варианта, о котором сейчас охотно говорят на всех телеканалах, и массовых репрессий, о которых еще никто не говорил, но которые неизбежны при силовом варианте. Не забывайте, что любой кандидат в президенты это не только он и его ближайшие сторонники, а еще и миллионы граждан, которые возлагают на него надежду. Не путайте государственные дела с яичницей! Это, по меньшей мере, является показателем непрофессионализма, или, что еще опаснее - неадекватного восприятия действительности. Когда политики переходят к угрозам, они рискуют вовлечь народ в серьезный конфликт.

  Итак, подведем итоги. Виктору Януковичу было нанесено личное оскорбление. Кто нанес это оскорбление, нам не известно. Понятно, что человек таким образом выразил свое отношение к политике действующего премьера. Виктор Янукович связал это оскорбление с зараженными нашеукраинским "национализмом" молодыми людьми, чем перевел это незначительное событие в плоскость государственной политики и предвыборной кампании. Вопрос теперь лишь в том, как оправдать в глазах миллионов граждан такое превращение "железного" премьера в "желейного".

  Инцидент активно обсуждается в форуме. Также предлагаем Вам ознакомиться с графической хроникой инцидента в фотогалерее.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua