МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В 17-00 почнеться пікетування концерту "за Я." в Києві

09/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
УРП Собор, "Молодь Надія України", Молодіжна партія та інші молодіжні організації будуть проводити роз"яснювальну роботу на концерті "за Януковича".

Вони, серед іншого, будуть розповсюджувати матеріали з запитами Г. Омельченка щодо судимостей Януковича, а також версії та подробиці замаху на Ющенка.

Нагадаємо, що сьогодні хомутинники проводять у Києві концерт на підтримку Януковича, і пікетування це спрямоване на те щоб продовжити успішну серію, коли зібрання за Януковича успішно використовується для агітації проти нього.

Відповіді

 • 2004.09.25 | ГРАД

  Re: В 17-00 почнеться пікетування концерту "за Я." в Києві

  На жаль,не можу зараз підійти до центру.Чи буде якийсь репортаж?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.25 | Vadym Gladchuk

   Re: В 17-00 почнеться пікетування концерту "за Я." в Києві

   Було роздано 10000 бюлетенів "Молодіжні Хроніки" (текст нижче) та кілька тисяч примірників блакитного кольору (під Я) депутатського звернення Григорія Омельченка.
   Стояв пікет біля УНІАНу три прапори - два "Молодь - надія України" та один з написом "Так, Ющенко!". Три плакати "Наш майбітній президент Віктор Ющенко", "За чесні вибори, за рівні можливості", "Досить стежити за Вітренко та Ющенко!".
   Всі студенти прийшли за гроші. Один з координаторів вивев 800 студентів. Проплачено і мали стояти до 19.00. Активно брали листівки, коли казали що про Бандюковича попит на поліграфію зростав утричі. Деякі координатори, що виввели людей, у спецодязі Я самі брали десяток листівок і роздавали своїм товаришам.
   Колеса у автомобліях та обличчя у нас цілі. Багато було міліції. Біля нас стояв наряд.Тому жодний корчинський чи коваленко плакати наші цього разу не порвав. Вдячні міліціонерам.
   Жваво у натовпі обговорювалася версія чи обосрався Я коли побачив яйце на верхньому одязі :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.25 | Vadym Gladchuk

    Re: В 17-00 почнеться пікетування концерту "за Я." в Києві

    Тексти з "Молодіжних Хронік".

    24 вересня 2004 року
    МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
    ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

    Вадим Гладчук: "За отруєнням Віктора Ющенка стоять російські спецслужби?"

    Аналітики ВМО "Молодь - надія України" вважають, що за спробою вбивства фаворита президентських виборчих перегонів, народного депутата Віктора Ющенка стоять російські спецслужби. До таких висновків інтелектуали з молодіжної організації дійшли уважно проаналізувавши мотиви та почерки вбивств найвпливовіших політиків у Росії та Україні.
    Про застосування однакових сценаріїв знищення опонентів диктатора Владимира Путина вже давно говорять багато російських політтемігратів. Зокрема вони звертають увагу на схожість терактів через фатальні несправності у вертольотах у яких загинули колишні кандидати на посаду президента Російської Федерації генерал Лебедь та офтальмолог Федоров, що опонували кедебісту та міжнародному злочинцю Путину.
    Широкого розголосу набув і скандал з отруєнням кореспондента російської "Нової газети" Ганни Політковської, яка поспішала виконати свій професійний обов’язок, об’єктивно розповівши на шпальтах свого видання про теракт у осетинському Беслані. Тоді незаангажовані політичні оглядачі натякали про відродження на теренах нашого північного монстра традицій середньовічної практики вбивств за допомогою отрути.
    Велика кількість агентів ФСБ та ГРУ північного сусіда в успадкованих від КДБ вітчизняних силових структурах дозволяє без проблем та наслідків знищувати патріотів України. На думку аналітиків ВМО "Молодь - надія України" жертвами російських спецслужб стали герой України В’ячеслав Чорновіл (через непоступливість у передачі газотранспортної системи під контроль РФ) та банкір Вадим Гетьман (через небажання введення "єдиної валюти" - рубля).
    Черговою жертвою мав стати і головний претендент на посаду Президента України Віктор Ющенко. Затьмарення від поступок північному сусіду нинішнього голови уряду Віктора Януковича у вигляді вітчизняної газотранспортної системи, реверсу “труби” Одеса - Броди, монополізації ринку енергоносіїв тощо викликало у відповідальних за прийняття рішень у Кремлі "головокружіння від успіхів" та бажання будь що забезпечити перемогу малограмотному двічі засудженому протеже Вовки - гексогена. Тому, згідно кривавих традицій "ми за ціною не постоїмо", ваважає лідер ВМО "Молодь - надія України" Вадим Гладчук, Віктору Ющенку і було підсипано отруту агентурою російських спецслужб.


    «Кучма-forever» ?
    ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА МОЖУТЬ БУТИ ЗІРВАНІ ЧЕРЕЗ НЕЯВКУ В ДЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ ЧЛЕНІВ ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ «ВІД ТЕХНОЛОГІЧНИХ КАНДИДАТІВ»
    Президентські вибори можуть бути зірвані через неявку членів дільничних виборчих комісій в день виборів 31 жовтня ц.р. Таку думку висловив голова Молодіжної Центральної виборчої комісії, лідер ВМО «Молодь - надія України» Вадим Гладчук. Зокрема, за його словами, велика кількість кандидатів - 25 та їх право делегувати до у кожну виборчу комісію по два представники від себе, відповідно до закону про вибори президента, дуже сильно «роздуває штат виборчих комісій».
    Водночас, у разі відсутності кворуму, необхідного для початку засідання дільничної виборчої комісії, через неявку запропонованих від «технічними кандидатів» членів дільничних виборчих комісій, голосування на дільниці не відбудеться.
    Відповідно закону для початку засідання комісії потрібно присутність 2/3 її членів (ст..і 28 ч. 4 закону про вибори Президента). В день голосування дільничні виборчі можуть навіть не відкритися, оскільки відповідно до статті 75 (підготовка до голосування у день виборів) дільнична виборча комісія не зможе провести засідання на якому потрібно здійснити та запротоколювати всі необхідні процедури які передують організації і порядку голосування.
    За словами В.ГЛАДЧУКА, «аби уникнути сценарію «Кучма-forever» через зрив виборів», голова молодіжної ЦВК пропонує повернутися Верховній Раді до законопроекту народного депутата Миколи РУДЬКОВСЬКОГО «Про вибори Президента України» в частині формування дільничних комісій та дозволити представникам громадських організацій брати участь у роботі виборчих комісій усіх рівнів.

    25 вересня 2004 року
    МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
    ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

    В "УРКАїні" буде реалізовано не грузинський, а кітайський варіант?

    Саме про сценарій а ля площа "Тянь ань мень" Голові ВМО "Молодь - надія України" Вадиму Гладчуку 23 вересня зізнався один з депутатів більшості.
    Саме у рамках реалізації цього сценарію знято Євгена Марчука і буде призначено міністра, який виконає будь який наказ Гельмана та Павловського, що сьогодні реально відповідальні за більшість рішень нинішньої злочинної влади.
    Коли, протестуючи проти фальсифікації виборів на користь Януковича, на площу біля ЦВК вийдуть люди, військовим танковим частинам буде надано вночі наказ очистити майдан від "заворушників" застосовуючи військову техніку.
    Щось подібне вже було у Китаї, коли студенти вимагали демократичних змін... "Принцип яничара закладено в курс терор- підготовки спецназа. І це не лише класичні операції такі як Кабул, Катар, це ще Угорщина 56-го, Прага-68-го, Вільнюс та Тбілісі... Китай, Китаєм, але стиль комуністичної системи державного терору залишається незмінним повсюди і арсенал його від ракет до лідоруба..." - вважають політично активні громадяни, які відвідують сайт "Майдан"
    http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1095947835&first=1095956787&last=1095949980


    У Києві Ющенко в 6 разів популярніший за Януковича - "Вибори на майдані"

    У імпровізованих “Виборах Президента на майдані” у Києві, які у вересні провела Молодіжна Центральна виборча комісія, під патронатом ВМО "Молодь - надія України" виявилося що кандидат на пост Президента України Віктор ЮЩЕНКО у 6 разів популярніший за Віктора ЯНУКОВИЧА. Про це повідомляє голова Молодіжної ЦВК Вадим ГЛАДЧУК.
    Він повідомив, що у виборчий бюлетень для голосування на виборах на майдані було включено 7 кандидатів на пост Президента України. Інших кандидатів, не було включено до бюлетеню через їхню "технологічність", сказав В.ГЛАДЧУК.
    Згідно з підрахунком голосів, здійсненому публічно та відкрито безпосередньо на місці голосування на Хрещатику, біля однойменної станції метро, найбільшу кількість голосів - 75,5% - отримав В.ЮЩЕНКО. Другим третій місяць поспіль на виборах на майдані є В.ЯНУКОВИЧ - за нього проголосували 12,3%.
    Третій результат - 4,9% - отримав лідер КПУ Петро СИМОНЕНКО, четвертий - лідер СПУ Олександр МОРОЗ з 4,5%, лідер ПСПУ Наталія ВІТРЕНКО має в Києві 2% прихильників, висуванець від ПППУ Анатолій КІНАХ - 0,8%. За даними Молодіжної ЦВК, жодного голосу не отримав кандидат на пост Президента, мер столиці Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО.
    Загалом проголосувало 257 киян.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".