МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цирк поїхав, клоуни лишились або Яєшня від Януковича

09/25/2004 | Патріот
Дізнався я про все це пообіді, коли мені надіслали смс наступного змісту: „Ти знаєш, шо Янукович в реанімацію попав?” Ну звичайно в мою голову ринула велика кількість думок, невже влада вирішала ліквідувати „єдиного”, а може літак десь невитримав такого „вантажу”? Включаю телевізор і чую коментарі різних політиків, виявляється в нас Україні також є „неопізнані літаючі об’єкти”, і кожен наш політик намагається надати їм різної форми (яйця, камні, акумулятори від відеокамери). А що найгірше один з таких об’єктів попав на плащ нашого „премьер-міністра”. Яка трагедія: бідний як глянув на той плащ, як прошмигнула думка, скільки за нього „бабла” викласти треба було, то аж втратив свідомість. Та ще й так ефектно (в стилі мексиканського серіалу „Багаті теж плачуть”). Хотілось би мені дізнатись від якого модельєра цей плащ, звичайно із зарплатою нашого прем’єра багато таких плащів собі не дозволиш, от він і розпереживався. Він ж не має стільки грошей як Арнольд Щварценеггер, який після попадання таких предметів, просто знімає верхній одяг, кидає публіці декілька жартів та продовжує свій виступ. Ні, наш „єдиний” дуже чутливий, його треба оберігати, як зіницю ока. Недаремно виставили охорону в лікарні ще напередодні, очевидно наші спецслужби мали інформацію про можливе перебування „НЛО” на Івано-Франківщині.
Та і всі плівки записів також треба було конфіскувати, щоб не піднімати паніку серед населення. А ось це от не вдалось. Є в нас такий 5 канал, який всюди носа свого запхає (Як Скаллі з Малдером з Х-files), і цього разу десь з під землі викопали відеозапис цього підступного нападу НЛО. І весь народ упізнав той ОБ’ЄКТ, ним виявилось звичайнісіньке яйце. І ще всі переконались, який бездарний з Янукович артист. Або які бездарні в нього політтехнологи. Замість того, щоб хапатись за голову, в „районі одного см від виска” (за словами Т.Чорновола), той схопився за пузо і впав. Є ще одна версія: деякі малі діти можуть втрачати свідомість від вигляду розбитих яєць, гоголів.моголів і т.п. Все можливо, бо дивлячи інтерв’ю пана Януковича мені здавалось, що перед нами виступає ображена дитина,в якої забрали іграшку. От тільки слідів ніяких від удару не було, ні бинту, ба навіть пластиру не було. Може він як Дункан Маклауд (фільм „Горець”) безсмерний і всі рани одразу затягуюються? Хто його знає.

А особливо мене повеселив пан Чорновіл, чесно кажучи, я заздрю його зору. З другого поверху автобусу побачити як летять „предмети” і з точність до сантиметра бачити куди? Я ось сам сьогодні пробував з другого поверха автобуса подивитись на перші двері, але мені це не вдалось, може в той день заломлення світла відбувалось???? А ще цікавий факт того, що пан Чорновіл замість того, щоб готуватись до виходу, заглядав, як його новий бос спускається по східцях (та ще з 2 поверху). Та в пана Чорновола ще й проблеми з пам’яттю, то він точно бачив 2 камені, потім точно вже 1. Теба наперед в таких випадках визначатись, як з охороною лікарні. Сам Ціцерон колись казав: „Добрий брехун повинен мати добру пам’ять”. Не склалось з цим в Тараса Чорновола. Має зір, та не має пам’яті. Ось забув, як він витягував студентів з автобусів 9 березня, як називав уряд Януковича найбездарнішим, та головне, з ким боровся його батько і через що загинув. Син, на жаль, не переріс батькя, а став іграшкою, лакеєм.
А його інтерв’ю на 5 каналі заставило мене протерти очі – невже це та людина, яку обирав Львів? Це він зомбі, а не все населення Західної України, це він сліпо, не задумуюючись повторює ті слова, які пишуть поіліттехнологи з Банкової. Це він намагається настроїти Схід проти Заходу, це він зраджує сотні тисяч тих, які за нього проголосували. І це його боси користуюютьсяметодами фашистів, щоб зберегти владу. Вони купляють людей, вони знищують своїх опонентів і вони зроблять пізніше з вами те, що робили в свій час з зрадниками – використають і знищать.
Шановний Тарасе, ви ображені, але робити ті кроки, що ви зараз, це цинічно і егоїстично. Так, не знайшлось Вам місця в штабі Ющенка, то ви одразу до опонентів? В школі, коли мене не взяли в хор, я не ображався, бо добре розумів, що голосу в мене нема. Можливо у Вас також чогось немає?
Від усіх Львів’ян запрошую Вас завітати до нас і провести дебати із своїми виборцями на площі перед Оперним театром. Я і сам готовий виступити Вашим опонентом. Однак цього не буде, бо Ви не наважитесь на такий крок, так само як Янукович ніколи не погодиться на відкриті дебати з Ющенком. Який шеф, такі підлеглі.
І наостанок, хочу висловити свої співчуття пану Януковичу за зіпсуті нерви і пальто. І ще дам пораду шукати вииних десь в районі вулиці Банкової. І „притикнути” їм за те, що вони з нього зробили „загальнонаціонального клоуна”. Бо як говорять: „Хотілось якнайкраще, а вийшло, як завжди”.

Ось такі враження в мене від вчорашнього дня.

З повагою,
Українець


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua