МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом! (MOD)

09/25/2004 | Вінницька Правозахисна Група
25 вересня ввечері, подорожуючи до Вінниці, завітав на Південний вокзал у Києві. За спинами КОЖНОГО з касирів на на синій стіні на висіли плакати з серії "Вибір-2004", за "канкрєтного пацана" Віктора Федоровича Януковича, політична смерть якого, як відомо теперь, знаходиться в яйцях.

Підійшов до чергового адміністратора Південного вокзалу, попросив дати мені Книгу скар і пропозицій, вона спитала навіщо, я пояснив, що оскільки вокзал належить державному підприємству Укрзалізниці, що є підрозділом мінтранспорту, то агітація тут заборонена законом "Про вибори Президента", закон порушено і тому, я хочу поскаржитися на це. Молода пані адміністратор спочатку спробувала відмовити надати мені книгу скарг, мотивувавши це тим, що,нібито, вони приймають лише скарги з якості обслуговування в залізничних касах, але коли я сказав, що в такому разі відправляюся на пошту і буду давати телеграму в Генпрокуратуру, ЦВК і мінтранс, леді сказавши, що їй треба терміново порадитися, запросила зачекати, аглухо закрила віконце і з кимось хвилини дві говорила по телефону. Потім відкрила віконце і сказала: "ми приносимо Вам своє вибачення ці плакати було помилково розміщено одним з наших касирі-фанатів Януковича, зараз я при Вас це все познімаю".
І що саме цікаве- дійсно познімала, пішла негайно в касову кімнату і зняла всі до одного плакати "ТОМУ ЩО...".
Після цього каже мені: "Пане, благаю, не треба скарги, цього більше не буде". Я запитав, як справи в касовому залі на основному Центральному вокзалі, вона сказала, що не знає, бо це не її зона відповідальності. Тож пішов я туди. Звичайно, за спинами кожного касира, висів наш КАЩЄЙ!Тут я повівся по-іншому. Тупо пішов до адміністратора і попросив книгу скарг і пропозицій. Адміністратор, що знаходиться в касах повернення платежів ліворуч від центрального входу в вокзал, запросила мене зайти до неї, спитала в чому справа. Я відмовився говорити, заявивши, щзо вони зможуть прочитати усе, коли я закінчу. Вона почала дзвонити, зьіглося купа народу, книгу не давали, мовляв "а що, як Ви нам зіпсуєте книгу скарг, напишете там матюгів". Я витягнув паспорт і сказав ось мій паспорт, ящо я буду таким ідіотом, щоби матюки тут писати - зверніться в міліцію і я відповідатиму.
Надали книгу я почав писати скаргу.
Десь вже половину написав, тут адміністратор каже :
"ну добре читайте в слух, бо нам же цікаво", я й почав читати. Коли вони зрозуміли про що я, відбулася абсолютно парадоксальна й неочікувана мною реакція. Вони всі почали казати: "Правильно! Молодець! Цей мудак всіх достав, скільки можна цю банду терпіти, краще б його вчора під поїзд кинули і таке інше". Закінчилося це все тим, що дівчата сказали мені, щоби як будуть проблеми з квитками- завжди звертався прямо до них, і вони все повирішують". Після цього я відправився на пошту і надіслав телеграму в ЦВК".
Ось тексти:
1.СКАРГА в книгу скарг і пропозицій:
"Сьогодні о 16 годині на центральному вокзалі в касовому залі на першому поверсі за спинами касирів було розміжено агітаційні матеріали за кандидата в Президенти України віктора Януковича. Агітація на державних підприєствах, організаціях та установах заборонена по Закону України "Про вибори Президента України". Вимагаю негайно припинити порушення закону і покарати винних. Телеграфую про порушення в Центрвиборчком.
Прізвище, адреса.
2. Телеграма.
ЦВК УКРАЇНИ КИЇВ БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ 34
СЬОГОДНІ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ ЗАЛІЗНИЧНОМУ ВОКЗАЛІ В КАСОВОМУ ЗАЛІ В СЛУЖБОВОМУ ПРИМІЩЕННІ ЗА СПИНАМИ КАСИРІВ БУЛО РОЗМІЩЕНО АГІТАЦІЙНІ ПЛАКАТИ ЗА КАНЖИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ ЯНУКОВИЧА ВВАЖАЮ АГІТАЦІЮ НА ДЕРЖПІДПРИЄМСТВІ ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ". ВИМАГАЮ НЕГАЙНО ПРПИНИТИ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ
ПРІЗВИЩЕ АДРЕСА

Ну а тепер, УВАГА! ЗАПИТАННЯ! чи може хтось прогулятися на вокзал і подивитися чи познімали плакати в касовому залі першого поверху і не повісили знову на південному вокзалі. Якщо агітація висить знову, прошу залишити скаргу в книзі скарг і пропозицій.
Ось такі справи.
Дмитро

Відповіді

 • 2004.09.26 | belaru

  Re: АДМІНРЕСУРС НА УКРЗАЛІЗНИЦІ - ЗДОЛАЙМО ЗЛО РАЗОМ!

  26 вересня, близько першої години дня - Південний вокзал.
  Агітаційні листівки за Януковича за спинами касирів вже висять знов. Мабуть, бажання вислужитися перемагає повагу до закону...
  Marina
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.26 | Вінницька Правозахисна Група

   Re: АДМІНРЕСУРС НА УКРЗАЛІЗНИЦІ - ЗДОЛАЙМО ЗЛО РАЗОМ!

   Дякую, що Ви перевірили і повідомили. Ну що я можу сказати. Треба діяти. Писати скаргу і вже не вірити адміністратору вокзалу, якщо вона зніме плакати.Я би спочатку домігся зняття плакатів, а потому написав скаргу, і знову телеграму в ЦВК, а може й ще в Генпрокуратуру. Чи міг би хтось під"їхати на вокзал і сфотографувати цей бєспрєдел?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.26 | mamanegra

    Re: АДМІНРЕСУРС НА УКРЗАЛІЗНИЦІ - ЗДОЛАЙМО ЗЛО РАЗОМ!

    Я в суботу їхав з Фастова до Києва на єкспресі Рівне-Київ (№614, Виїхав з Фастова о 21.23), весь потяг був заклеєний антиющенківськими плакатами, по два плакати в вагоні, всьго коло десятка сюжетів. Я зняв найбільш колоритний, де Ющенко зображений як дядя Сем з відомого американського вербовочного плакату зі слоганом "Ти готовий до громадянської війни?". Друк СПДФО Компанец Т.І., замовлення №215, Заявлений наклад 1700 прим. Підписано до друку 14.09.04, відповідальний за випуск Булгаков О.Ю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.26 | Вінницька Правозахисна Група

     Re: АДМІНРЕСУРС НА УКРЗАЛІЗНИЦІ - ЗДОЛАЙМО ЗЛО РАЗОМ!

     І все ж таки я думаю, варто комусь з фотокамерою, краще цифровою, підїхати на вокзал в Києві і сфотографувати плакати Януковича, якщо вони там висять ще. Тоді продовжимо правові дії, будемо бомбити ЦВК, а якщо треба буде -так і Верховний Суд.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.27 | Вінницька Правозахисна Група

      Re: АДМІНРЕСУРС НА УКРЗАЛІЗНИЦІ - ЗДОЛАЙМО ЗЛО РАЗОМ!

      Стаття 64. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації

      15.Кандидатам на пост Президента України, які займають
      посади, у тому числі за сумісництвом, в органах виконавчої влади
      та органах місцевого самоврядування, на державних, комунальних
      підприємствах, у закладах, установах, організаціях, військових
      частинах (формуваннях), забороняється залучати для передвиборної
      агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов'язаної з
      проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб (у робочий
      час), службовий транспорт, зв'язок, устаткування, приміщення, інші
      об'єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати
      службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення
      передвиборної агітації.
 • 2004.09.27 | Вінницька Правозахисна Група

  Re: Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом! (MOD)

  Сьогодні говорив з юристами, кажуть, що те, що відбулося є порушенням частини 15 Ст.64 Закону Про вибори Президента.
  Тільки треба задокументувати це все. А для цього треба когось з фотокамерою, щоби пофотографував на вокзалі. Чи знайдуться волонтери?
 • 2004.09.29 | Вінницька Правозахисна Група

  Re: Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом! (MOD)

  Реанімую тему.
  Сьогодні 29/09/04 вранці на Київіському вокзалі зафіксована присутність плакатів КАЩЄЯ майже скрізб в усіх залах.
  Знову залишено скаргу в адміністратора. Завтра починаємо правові дії.
  Потрібні свдіки і активісти. Потрібні фотки того, що відьувається на станції Київ-пасажирський.
  Портібні люди, які підпишуть позовні заяви до суду і скарги до ЦВК.
  Пишіть vpg@ukr.net
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.30 | NextDay

   Re: Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом! (MOD)

   Дело в том, что они не реагируют на жалобы (ЦВК).
   Может быть... собрать как можно больше фактов и обратиться в какую-нибудь крутую международную правозащитную организацию, чтобы поднять большой шум? Просто все видят постоянные нарушения, говорят о них, но сделать ничего не получается. Власть нагла и беспринципна.
  • 2004.09.30 | fahid

   А может посрывать их просто?

   Я 29-го тоже видел - висят в залах, в пределах досягаемости. Один оторвал (частично). Кстати, плакаты в поездах с пургой про Юща-америкоса снимаются одним движением, без шума и пыли, не оставляя следов. Не то что уличные стикеры. Сам 6 вагонов успел отчистить, только на 7-ом проводники прочухались.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.10.03 | otar

    І що провідники вам сказали? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.10.03 | fahid

     Re: І що провідники вам сказали?

     Стали выяснять из какого вагона, есть ли билет, пришлось вернуться в свой вагон. Еще втирали что ходить по вагонам без необходимости не разрешено. Дальше я не стал ходить - они уже были на стреме по всему поезду, а завернуть в свой вагон они всегда могут под тем же предлогом - проверка билета.
   • 2004.10.04 | Вінницька Правозахисна Група

    Re: А может посрывать их просто?

    Якмй це був поїзд і коли?
    Дякую.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.10.04 | fahid

     Поезд 12 Киев-Симферополь 29.09(-)

  • 2004.10.03 | Est

   Вітаю

   Станом на 17:40 2 жовтня на Південному вокзалі плакатів за Я. не було (в т.ч. у приміщеннях для касирів).
 • 2004.10.03 | Вячеслав Хаврусь

  Продовження на центральному автовокзалі Києва

  Мені, як постійному читачу цього форуму ідея сподобалась, я роздрукував рекоменндації представників з Вінниці і закинув собі їх в сумку до слушного часу. І така нагода трапилася сьогодні ввечері на центральному автовокзалі в Києві (це Московська площа неподалік від метро Либідська). Проходячи по платформі автовокзалу, я побачив кілька майже здертих агіток Ющенка і море агіток Януковича. Далі - більше. Я зайшов в приміщення автовокзалу - там жодної агітки Ющенка і все заклеєно Януковичем. Уявіть собі людину з глибинки, яка приїхала в Київ автобусом, і що вона бачить! Київ за Януковича! То як їй накажете голосувати? За Ющенка? Та в ніякому разі! Вона вже зробила висновок, що Київ за Януковича.

  Я пішов на центральний вхід автовокзалу, щоб пересвідчитися, що це державна установа. Так і є - автовокзал Міністерства транспорту України.

  Отже, я дістаю роздруківку за Майдану, шукаю книгу скарг по вокзалу. Вона виявилася у заступника начальника вокзалу. Я обрисував йому ситуацію, що в нього на робиться, на що він сказав, що він ті листівки не клеїв, додавши що в нього НАДВОРІ висять і листівки за Ющенка (це ті що обдерті). Я тоді пишу скаргу за зразком вінничан про те, що наявна агітація в ПРИМІЩЕННІ автовокзалу. Дописую в кінець попередження про те, що відправляю телеграму в ЦВК. Переходжу дорогу, йду в 39-е відділення зв"язку і відправляю телеграму в ЦВК наступного змісту:

  "ЦВК УКРАЇНИ КИЇВ БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ 34
  2 ЖОВТНЯ В ПРИМІЩЕННІ ЦЕНТРАЛЬНОГО АВТОВОКЗАЛУ В КИЄВІ (МОСКОВСЬКА ПЛОЩА) БУЛО РОЗМІЩЕНО АГІТАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ЗА КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ ЯНУКОВИЧА ВВАЖАЮ АГАТІАЦІЮ НА ДЕРЖПІДПРИЄМСТВІ ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ "ПРО ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ" ВИМАГАЮ НЕГАЙНО ПРИПИНИТИ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ
  ВЯЧЕСЛАВ ХАВРУСЬ адреса"

  У відділенні в мене чомусь зажадали паспорт, який був при мені випадково. На питання "Чому?" мені сказали, що для телеграм в державні установи в них вимагають переписувати паспортні дані.

  Я прийшов додому, вирішив перевірити правильність своїх дій по Закону "Про вибори Президента України". І от диво, в розділі 7 "Передвиборна агітація" я не знайшов НІЧОГО, що забороняє проводити агітацію на території державного підприємства. Посилання на ч. 15 ст. 64 неправомірне, оскільки там йде мова про агітацію кандидатом в президенти серед підлеглих. Очевидно, центральний автовокзал Києва не підлеглий Януковичу. Може, мені хтось пояснить? Чи я неуважно читав? Цитую Закон:
  Кандидатам на пост Президента України, які займають
  посади, у тому числі за сумісництвом, в органах виконавчої влади
  та органах місцевого самоврядування, на державних, комунальних
  підприємствах, у закладах, установах, організаціях, військових
  частинах (формуваннях), забороняється залучати для передвиборної
  агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов'язаної з
  проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб (у робочий
  час), службовий транспорт, зв'язок, устаткування, приміщення, інші
  об'єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати
  службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення
  передвиборної агітації.


  Друге. Звідки вінничани взяли адресу ЦВК: КИЇВ БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ 34 ? Я поглянув на карту Києва, це зовсім не ЦВК! Див. тут: http://kiev2000.com/map/index.asp?uamap_cuid=3241326&host=kiev2000.com&map=kiev&l=ru&mapobjmain=&metro=1&index_scale=5&map_pix_size=430,419&index_img_size=1&scale=3648&st=8&mc=1.28709672099 Якщо нам треба ЦВК, то телеграму відповідно до повідомлення на сайті Кабміну (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/printable_article?art_id=41017) треба відправляти на пл. Лесі Українки, 1

  Вінничани, поясніть будь ласка. Справа дійсно потрібна. Але до того часу, поки ми не переконаємося, що наші дії не йдуть в пісок, ми не зможемо рухатися далі. У всякому разі від того, що я зробив сьогодні, в мене не залишилося задоволення. По-перше, в Законі я не знайшов заборону на агітацію на території держпідприємств (депутати не додивилися в свій час?). І по друге, телеграма пішла за невірною адресою.

  І останнє. При мені був цифровий фотоапарат, я зазняв факт порушення і відправляю на пошту Майдану. Якщо буде цікаво - прошу адмінів продемонструвати їх для широкого загалу. Перепрошую за невисоку якість фотографій.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.10.03 | Вячеслав Хаврусь

   Дякую за розміщення фотографій. Дивіться фотоархів(-)

  • 2004.10.03 | mad.yar

   Re: Продовження на центральному автовокзалі Києва

   сьогодні бачив з вікна маршрутки таке саме на а/с Південна. Схоже що те саме відбувається на всіх об'єктах які налужать міністерству транспорту
  • 2004.10.04 | Вінницька Правозахисна Група

   Re: Продовження на центральному автовокзалі Києва

   Пане Вячеславе.
   Дякую за Ващ "репортаж" з автовокзалу в Києві.
   Щодо адреси ЦВК, здається, що Ви праві і адреса ЦВК дійсно Площа Лесі Українки,1. В мене в записнику, чомусь була записана адреса ЦВК Бульвар Лесі Українки, 34- отже на цю адресу я й вислав телеграму. Цікаво, чи дійшла вона?
   Щодо закону.
   Ви не праві, що автовокзал в Києві не підлеглий Януковичу de jure.Автовокзал, належить міністреству транспорту України, яке як раз і підлегле безпосередньо Януковичу, як голові уряду.
   Інша справа, що для того, щоби довести факт порушення треба довести, що Янукаович, або його штаб свідомо використовували службові приміщення й будови для агітації. Це буде зробити не просто. Проте можливо. Наприклад шляхом надсилання телеграм самому Януковичу як прем"єр міністру з повідомленням про порушення закону про вибри на території бюджетної установи, підкотрольної Уряду. Після цього треба на мою думку документувати факт триваючого порушення і звертатися до суду.
   А що думають юристи?
  • 2004.10.11 | Українець, громадянин України

   Автомобілісти за Януковича

   10/10/04 весь центральний автовокзал всередині та ззовні приміщення заліплений агітматеріалами Я. Більше того, попереду більшості автобусів великий плакат "Автомобілісти за Януковича", за склом - "морда" Я.
 • 2004.10.05 | Вінницька Правозахисна Група

  Перемога на "ЗАХІДНОМУ" автовокзалі у Вінниці

  Сьогодні на ЗАХІДНОМУ автовокзалі у Вінниці було помічено багато листівок за ЯНУКОВИЧА з тієї самої серії "ВИБІР-2004", я звернувся до чергового з вимогою надати книгу скарг, і залишив там скаргу, аналогічну тій, що була залишена мною на Київському вокзалі. Цікаво, що поки я писав, всі листівки адміністратор познмав власноручно.
  Тепер висновок: виконавцям на місцях КАЖУТЬ, що розміщення листівок за ЯНУКОВАИЧА на держпідприємствах НЕЗАКОННЕ, янакше вони б не знімали це все добровільно і сперечалися б.
  Также треба продовжувати тиск!
 • 2004.10.07 | Вінницька Правозахисна Група

  Південно-західний адмінресурс

  Електропоїзд підвищенного комфорту Вінниця-Одеса, що відправився сьогодні по маршруту близько 23 години з третьої платформи ст.Вінниця ьув гет весь завішаний плакатами, де Україну поділено на три зони 1, 2 та 3 сорту. Цікаво, що вони розмістили плакати так, щоби малюнки були наззовні тобто пасажири в вагонах цього не бачать, а люди з вулиці сприймають це як агіт-поїзд.
  Що скажуть юристи- чи можна якось оскаржувати такий чорний піар?
 • 2004.10.07 | otar

  Але є страшніші речі

  Знаєте, до позавчора слово "агітпоїзд" у мене могло б викликати асоціації з 1920-м роком у Росії. Але позавчора я побачив електропоїзд підвищеного комфорту Львів-Ужгород. Підвищений комфорт полягає в тому, що кожен із великих світлих вагонів повністю заклеєний гавнюками і томущами, а в КОЖНОМУ вікні - назовні, звісно - такі написи:

  ТОМУ ЩО підтримує залізничників
  Залізничники за В.Ф. Януковича
  Залізниця вдячна В.Ф. Януковичу за підтримку

  жодного іншого інформаційного або рекламного матеріалу, крім цього, в електричці немає.
  Це просто абзац.
  Шкода, що я спостерігав це з вікна іншого поїзда, неодмінно спитав би, на яких підставах розміщено цю рекламу...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.10.07 | never

   Re: Але є страшніші речі

   Проходив повз будівлю Півд-Зах Залізниці по вул. Лисенка в Києві. Звичайно ж, у вікні висить агітка за "проффесора". Я написав такого листа і відправив його рекомендованою поштою:

   01034 м. Київ
   вул. Лисенка 6
   Кривопішину О.М., Начальнику Південно-ЗахідноїЗалізниці

   Петренка П.П.
   м. Київ 01034 вул. Петренка

   З А Я В А


   Вельмишановний Олексію Мефодійовичу!

   5 жовтня у службових приміщеннях Укрзалізниці, що належать до державної власності, за адресою вул. Лисенка 6 в м. Києві були помічені плакати з агітацією за Януковича В.Ф. як одного з кандидатів на пост Президента України. Таке розміщення передвиборчої агітації є грубим порушенням чинного законодавства. Вимагаю негайно припинити порушення закону і встановити осіб, відповідальних за це порушення.

   Про усунення цього порушення прошу повідомити мене письмово з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.

   Дата: 6 жовтня 2004 року


   З повагою .......................   Копія: Центральна виборча комісія
   ДЛЯ ТИХ, ХТО СУМНІВАЄТЬСЯ В КОРИСНОСТІ ТАКИХ ЗАЯВ: ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, ТОМУ , ЩО ПОКАЗУЄ КІЛЬКІСТЬ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ. ВЛАДА БОЇТЬСЯ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ, БО ТАКІ ЛЮДИ ВИХОДЯТЬ НА ВУЛИЦІ. БАЙДУЖІ СИДЯТЬ ВДОМА НА КУХНІ.
 • 2004.10.09 | Михайло Свистович

  Кажуть, що весь вокзал у Києві знову заліплений плакатами за Я.

  Хтось може підтвердити чи спростувати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.10.09 | Вітус

   Re: Кажуть, що весь вокзал у Києві знову заліплений плакатами за Я.

   На залізнодорожному вокзалі агітація відсутня. Про автовокзал у мене немає жодних відомостей.
   Михайло Свистович пише:
   > Хтось може підтвердити чи спростувати?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.10.09 | Михайло Свистович

    Дякую, а то я вже збирався "спецоперацію" розробляти (-)

   • 2004.10.11 | Любов

    На автовокзалі януковача теж презентують

    03 жовтня увечорі виїздила до С-Петербургу, то всередині чимало ТОМУЩО, а от на вулиці, де народ сідає в автобуси переважав Ющенко. Коли ж поверталась 08 жовтня вдень ТОМУЩО був скрізь, а Ющенка вже не було. Думаю, що вуличні варіанти знаходяться у динаміці.
 • 2004.10.09 | fish

  Re: Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом! (MOD)

  Вчора, їдучи електричкою ЗапоріжжяІІ-Синельниково додому, побачила ці плакати у вагонах. Пішла здирати. Десь у 5 вагоні (йшла з кінця) попалилася - провідниця мене спіймала. Злякано кричала на мене, потягла вперед, до будки водія. Звідтам вона викликала всіх, пояснила стиуацію. Впала на дурочку. Подрані і пом"яті плакати у мене конфіскували і відпустили. По дорозі до свого вагону зідрала ще два. Попсувала і викинула у вікно за містом.
  Через кілька зупинок інша з провідниць прийшла перевіряти квитки. підсіла, спитала: воно тобі треба? Питаю: а вам? - нам дали - сказали розвісити. А за все, що у вагоні, ми відповідаємо, під загрозою звільнення, у нас це швидко робиться. Тому її колега так і нервувалася. Сказала, що й сама знає, що то незаконно. Кажу: ви цей місяць дотерпіть - і вас уже ніхто ніколи не примусить таким займатися. Вона на то відповіла: ці я вже вішати, ясна річ, не буду. Я все розумію. Тільки якщо робиш - роби акуратно.

  Отже, зробимо це ніжно...

  До речі, багато з плакатів були вже трохи обірвані. Здається, не одна я на маршруті така принципова була (що приємно).

  Переписала собі адреси, куди надсилати телеграми.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.10.09 | Михайло Свистович

   Чому у наших електричках їх немає? Руки чешуться порвати (-)

   Ці плакати треба зривати, посилати провідниць нафіг, навпаки, погрожувати їм судом за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, псування міждержавних стосунків та міжнародного іміджу України (такої статті немає, але ці дебіли не знають), умисне створення загрози економічної та військової блокади для України (такої статті теж немає), незаконній агітації (можна наполягати. що на вихідних даних обов"язково мають стояти реквізити якогось кандидата у президенти. а вся інша продукція - ліва. Це туфта, але ці дебіли не знають) і т.д.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.10.09 | fish

    Re: Чому у наших електричках їх немає? Руки чешуться порвати (-)

    Боюся, це справа часу. Проїдьтеся сьогодні. Або завтра. Цілком можливо, що Ваш гнів знайде багато приводів для вираження.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.10.09 | Михайло Свистович

     Re: Чому у наших електричках їх немає? Руки чешуться порвати (-)

     fish пише:
     > Боюся, це справа часу. Проїдьтеся сьогодні. Або завтра. Цілком можливо, що Ваш гнів знайде багато приводів для вираження.

     Та я кожен день їжджу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.10.09 | fish

      Re: Чому у наших електричках їх немає? Руки чешуться порвати (-)

      ну а може й таке бути, що обліплюють подалі від столиці... де люд "не такий грамотний".
    • 2004.10.09 | otar

     Та вони знають, де вішати...

     В 91/92 поїзді я пройшов кілька вагонів, шукаючи хоч якийсь натяк на агітацію - нема й нема :) так само в дніпропетровському "Столичному експресі". Чому? Ясно чому: цими поїздами їзять люди, які можуть підняти шум, показати яке-небудь депутатське посвідчення, зрештою, зробити шкоду залізниці. Хоча, в принципі, я не розумію, чому фірмовий поїзд не може цілком законним шляхом укласти угоду про розміщення реклами з рекламною агенцією, яка, крім пива "Славутич", рекламує ще й кандидата "Янукович". Може, я не знаю якихось нормативно-правових норм?

     До речі, така штука. Величезна кількість міжнародних спостерігачів їхатимуть залізницею в останні дні перед 31 жовтня. Думаю, в цей час усіх "гавнюків" з їхньої дороги поприбирають, і зроблять видимість відсутності виборчої агітації взагалі.
 • 2004.10.11 | Боровик

  Re: Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом! (MOD)

  В поїзді №2 Київ-Москва (№1 Москва-Київ), щодня в кожному вагоні везеться агітпродукція за Януковича. В набір входить книжечка, кілька флаєрів.
  Продукція розкладається в кожному купе. В Москві вона поновлюється.
  Думаю, що в інших поїздах ситуація така ж.
  Чи цікаві подробиці?
  Народ, давайте різноманітні розробки як з цим боротись в конкретній ситуації.
  Проблеми:
  Провідники можуть здавати пасажирів митникам. Ті формально можуть придертися до кількості шкарпеток у валізі чи виявити підозру щодо поставленої крапки в паспорті.
  Адміністрація поїзда може наклепати щось із правил і обов*язків для пасажирів до тієї степені, що зніме з поїзда.
  **
  Не певен, що персонал робить це з доброї волі. Все таки Януковичу не довіряють більше половини населення і не думаю, що провідники відносяться до тієї категорії, що виключно за Януковича.
  У кого є досвід спілкування з залізничниками?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.10.12 | Вінницька Правозахисна Група

   Re: Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом! (MOD)

   Ну що робити?
   РЕАГУВАТИ!
   Я переконаний, що треба СКАРЖИТИСЬ! Боїтеся митників, вимагайте книгу скарг у начальника поїзда вже після перетину українського кордону, пишіть в інспекцію контроля якості перевезень пасажирів на УКРЗАЛІЗНИЦІ. Головне- реагувати!
   Я не заню, чи варто брати їх на понт, як кількома постами вище пропонував Свистович.
   Може це також метод, але бажано вживати законні методи СКАРЖИТИСЬ!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.10.12 | Михайло Свистович

    Re: Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом! (MOD)

    Вінницька Правозахисна Група пише:
    >
    > Я не заню, чи варто брати їх на понт, як кількома постами вище пропонував Свистович.

    Треба діяти і так, і так. Бо поки Вашу скаргу розглянуть (і ще невідомо як розглянуть) плакати висітимуть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.10.15 | never

     Re: Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом! (MOD)

     Приблизно тиждень тому надіслав скаргу на Південно-Західну залізницю стосовно агітації в її приміщенні на вул. Лисенка. Сьогодні плакат за проффесора зник. З маленьких перемог складається велика.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua