МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Концерт Януковича на самообслуговуванні

09/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, у суботу 25 вересня, у другій половині дня у Києві, йдучи від метро "Арсенальна" у напрямку Європейськох площі, можна було бачити наступну картину: вздовж вулиці Грушевського стояло біля 27-28 автобусів.

Це були звичайні автобуси з приміських маршрутів, на деяких навіть не встигли табличками "На замовлення" затулити їх справжні марштурні таблички "Тетіїв-Київ", "Кагарлик-Київ", та також з іншими назвами райцентрів та містечок Київщини. Нескладний підрахунок показує, що при середній місткості автобуса у 40-45 людей до Киева було привезено біля 1200 осіб. Яле автобуси були пусті.

На деяких автобусах можна було помітити залишки агітації за Януковича. Куди поділись ці люди стало відомо пізніше: шлях їх руху було встелено "фірмовими" прапорцями та шарфами "Вибір 2004". Сліди вели до Європейської площі. Далі почали попадатися групки по 4-5 осіб підліткового і студентського віку у аналогічних шарфах і з подібними прапорцями.

На Європейськіх площі було не дуже людно. Випадкових глядачів майже не було, під сценою стояло десь приблизно 1200-1500 молодих людей і дівчат. Вони були вдягнуті типово для жителів пригородів та райцентрів і мали при собі таки самі прапорці та шарфи. Було такой кілька великих прапорів. Зі сцени між піснями співак Йосип Кобзон щось розповідав про 300-річну історію Святогірської Лаври. Молодь була не дуже активна, але весела - коли ще вдасться "на шару" побувати у Києві та ще й побачити живого Кобзона.

Пізніше біля 20 години народу трохи побільшало - трохи вже київської молоді прийшло подивитися на Наталку Корольову, але їх було все ще не більше ніж "привозних". Ядро натовпу так само складала все ж та привезена молодь з прапорцями.

Очевидно, після провального минулого концерту "За Януковича" на Європейській площі організатори вирішили підстрахуватися і зарані привезти з собой "глядачів за рознарядкою" з районів Київщини.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua