МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І сміх, і гріх: Доплата від Януковича

09/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомляє дописувач "Мадану":

"На днях мій батько отримав поштою якесь нове сповіщення про доплату, надійшов з ним у поштове відділення, де касирша зі сміхом вручила йому доплату до пенсії. Всі 1 грн. 53 коп...

Річ у тому, що мій батько отримує досить високу пенсію, так що до нового прожиткового мінімуму йому не вистачало всього 60-70 коп. Так що схоже, він шедро отримав всю доплату відразу за 2 місяці.

Курйозність ситуації полягає у тому, що моя мати теж пенсіонерка, але до прожиткого мінімуму її пенсія не дотягує на добрих 100 гривень з гаком. Так от вона не те що доплати, а навіть сповіщення не отримувала.

Мабуть нещасний Пенсійний фонд, щоб відчитатись перед начальством скільком людям вже "доплачено", почав доплачувати спочатку тим, у кого не дістає до потрібного рівня якихось дрібниць. Але зрозуміло, що гроші закінчилися значно раніше, ніж дійшли до найбідніших.

А поки що моя мати очікує на доплату до пенсії. ТОМУ ЩО ?!.."

Джерело "Майдан-Інформ"

Відповіді

  • 2004.09.26 | Хвізик

    От виберемо Ющенка, усім грошей дасть, хто скільки хоче (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua