МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи з"явиться ще до виборів нова українська прем"єр-леді?

09/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
На офіційному інтернет-сайті Кабінету міністрів України 24 вересня о 18.56 з"явилося повідомлення, що "на адресу прес-служби Кабінету Міністрів України надійшла телеграма від студентів та викладачів вищих навчальних закладів Дніпропетровщини з приводу подій, що сталися в Івано-Франківську".

В цій телеграмі, яку дуже оперативно надіслали прихильники Я. з Дніпропетровська, вони, окрім критики Ющенка та висловлення підтримки Януковича, також бажають "Віктору Федоровичу найскорішого одруження"

Не знаємо, правда це, чи ні, чи то дніпропетровські студенти з викладачами помилились (який проффесор - такі і прихильники), чи то прес-секретар прємьєр-міністра Ганна Герман виклала свої потаємні мрії, але, якщо Віктор Янукович дійсно нещодавно розлучився з дружиною, то не дивно, що знепритомнів від яйця. Воно в такому випадку могло зіграти роль краплі, що переповнила чашу поганого настрою.

Інтернет-сайт "Обком" помітив цю новину ще вчора о 15.15, але вона ще досі не змінилася. Що дуже дивно, адже 25 вересня один з мозкових центрів виборчої кампанії Віктора Януковича на Музейному провулку в офісі "Укрресурсів" працював досить інтенсивно, на величезному екрані змінювали одне одного обличчя (можливо, відбувалася селекторна нарада), однак новина не змінилася і досі.

А взагалі, якщо бажають одруження, то це означає, що кандидатура вже є. Бо інакше б побажали знайти пару.

Наводимо повний текст телеграми з сайту Кабміну (там трошки негаразд з комами, але, з огляду на грамотність самого кандидата у президенти, на такі помилки можна не звертати увагу).

“Злодійський напад на Віктора Януковича, кандидата в Президенти України, Прем’єр-Міністра України свідчить про безсилля прихильників Ющенко. Вони продемонстрували всієї країні, всьому світу, яки вони демократи та на що може очікувати Україна, якщо вони прийдуть до влади.

Ми за справжню демократію, за конструктивний, соціально спрямований курс Уряду на чолі з Віктором Януковичем. Ми говоримо ТАК Януковичу та віддамо наші голоси в його підтримку на виборах. Бажаємо Віктору Федоровичу найскорішого одруження, та продовження роботи конче потрібної народові України”.

Відповіді

 • 2004.09.26 | SpokusXalepniy

  Это вы о студентах... А как быть с главой "бiльшостi"?

  Вчитайтесь только во фразу Гавриша, произнесённую в ВР: "Моя личная позиция была связана с обстоятельствами, которые были мне неизвестны..." (о Ющенко) http://www2.pravda.com.ua/ru/archive/2004/september/22/3.shtml).

  По-видимому, мозг испытывал невероятные усилия, вырабатывая позицию, базирующуюся на неизвестных ему (мозгу) обстоятельствах. И вот... при очередной попытке мозгового штурма... был заложен фундамент для дальнейших размышлений.
 • 2004.09.26 | Я

  Забули народні прикмети? Яйце - це до весілля :-) (-)

 • 2004.09.26 | капітан Немо

  Re: Чи з"явиться ще до виборів нова українська прем"єр-леді?

  “Злодійський напад на Віктора Януковича, кандидата в Президенти України, Прем’єр-Міністра України свідчить про безсилля прихильників Ющенко."

  1. Не було більше чим кидати, лише сирим яйцем.
  1.1. Закінчились гранати.
  1.2. Закінчилися патрони.
  1.3. Навіть яйця закінчилися.
  2. Не було можливості розвести вогонь і зварити яйце вкруту для підвищення пробивної здатності.
  2.1. Нема газу.
  2.2. Нема сірників.
  3. Не було можливості залучити до кидання широкі маси громадськості.
  3.1. Люди не довіряють прихильникам Ющенка.
  3.2. Взяли якогось безсилого сімнадцятирічного голодного студента.
  Він друге яйце приховав, хотів з"їсти.
  4. Студент на допиті розповів, що всі прихильники Ющенка лежать під капельницями. Вони безсилі. Найголовніший прихильник Ющенка, котрий давав йому два яйця і наказ закидати ними прем"єр-міністра, теж лежить безсилий під капельницею. Ось-ось від безсилля він знепритомніє.
  5. Одне яйце призначалося кандидату в Президенти України, а інше - Прємьєр-міністру України. Студент кинув яйце у кандидата в Президенти, а прємьєр-міністр , вочевидь, злякався і не вийшов із автобуса.
  6. Злодій, котрий по-злодійськи кинув яйцем у кандидата в Президенти України, повинен був би, щоб його не вважали злодієм, ЗАВЧАСНО подати заявку на кидання яйця до місцевих органів влади і дочекатися позитивного рішення. А так він заявку не подавав, позитивного рішення не отримав, отже він кидав яйцем незаконно і по-злодійськи.


  "Вони продемонстрували всієї країні, всьому світу, яки вони демократи та на що може очікувати Україна, якщо вони прийдуть до влади."

  1. Кидати яйцем у кандидата в Президенти України - це не-демократично. Треба було взяти кандидата за руки-ноги - і по-демократичному пиз**нути мордою об фундамент якої-небудь будівлі, або пару разів пройтися демократизатором по , вибачте за каламбур, яйцях. А кидатися яйцями - це, звиняйте, не демократія, а тероризм.
  2. Якщо вони прийдуть до влади, Україна може очікувати, що Януковича кожного дня будуть закидувати яйцями.
  2.1 Якщо вони прийдуть до влади, Україна може очікувати на збільшення поголів"я кур .


  "Ми за справжню демократію, за конструктивний, соціально спрямований курс Уряду на чолі з Віктором Януковичем. "

  1. "Ми за справжню демократію, за конструктивний, соціально спрямований курс Уряду на чолі з Віктором Януковичем з плямою від розитого яйця на чолі. "
  2. Президент Віктор Ющенко змусить уряд Януковича проводити конструктивний , соціально спрямований курс.

  "Ми говоримо ТАК Януковичу та віддамо наші голоси в його підтримку на виборах."

  1. Ми говоримо - ТАК ! Януковичу , та віддамо наші голоси в його , Ющенка, підтримку на виборах.
  2. Ми говоримо ТАК Януковичу ... так-так-так-так-януковичу-так-так-так-так ,- відповів кулемет.


  "Бажаємо Віктору Федоровичу найскорішого одруження, та продовження роботи конче потрібної народові України”.

  1. Одружіться , Вікторе Федоровичу, та продовжуйте лікуватися. Народові України конче потрібно, щоб ви пролікувалися ще хоча б з рік.
 • 2004.09.26 | Сидор Матвеевич

  Ошибку "исправили" - получилось еще смешнее

  См. о "последних исправлениях" письма студентов и преподавателей на "Обкоме"

  http://www.obkom.net.ua/read/3294.shtml


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua