МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Члени ТВК у Донецьку заслухають на своїх зборах звернення кампанії ПОР

09/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні у Донецьку громадянська кампанія ПОРА оприлюднила звернення до голови та членів ТВК, у якому міститься заклик не йти на протиправні дії під тиском влади, яка хоче сфальсифікувати вибори.

Активісти кампанії ПОРА підійшли до ТВК, де оприлюднили звернення. До активістів кампанії ПОРА приєдналися кілька десятків звичайних донеччан, які також взяли участь в акції. Активісти кампанії ПОРА передали примірник звернення черговому територіальної виборчої комісії, тому що жодного члена чи голови комісії в приміщенні не було. Через деякий час учасники акції зустріли члена ТВК від блоку „Наша Україна”, який прямував до приміщення ТВК, та передали йому звернення. Він, в свою чергу, пообіцяв оприлюднити це звернення на офіційних зборах членів комісії вже у понеділок.

Текст звернення громадянської кампанії ПОРА до голови та членів ТВК:

Шановний голово і члени територіальної виборчої комісії!

Громадянська кампанія ПОРА вітає вас із обранням на відповідальні та почесні посади. Ми віримо, що у виборчі комісії обрали дійсно чесних, порядних і розумних людей. Щиро бажаємо наснаги, віри і терпіння, так необхідних у цій почесній роботі.

Кампанія ПОРА звертається до вас тому, що саме ці вибори Президента України насправді визначать долю наступних поколінь українців, наших родин і кожного з нас. Це – вибори з реальною альтернативою, і саме в ваших силах зробити так, щоб воля людей не зникла, їхні голоси не пропали.

Фальсифікування виборів неминуче призведе до великих бід, громадянського протистояння, бідності. І зараз тільки ваша чесна позиція може відвернути це лихо.

Деякі представники влади чинитимуть на вас тиск – проханнями, погрозами або навіть впливом на ваших рідних. Вони хочуть підробити результати виборів і підставити вас. В критичний момент вони покажуть, що фальсифікацію вчиняє не влада, а ви – прості люди, що є членами чи головами ТВК. Сфальсифікують вибори вони, а сидіти за це будете ви!

У той день, коли український народ обиратиме собі майбутнього Президента, ви також обиратимете своє майбутнє. Ним може бути:

- життя в розвинутій цивілізованій державі;

- від 7 до 12 років ув’язнення, згідно зі статтею157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права);

- від 5 до 8 років ув’язнення з обмеженням права займати певні посади згідно зі статтею 158 Кримінального кодексу України (підміна виборчих бюлетенів або неправдиве оголошення результатів виборів).

Ми віримо, що ви ні під яким приводом не підете на протиправні дії, проте пам’ятайте – ніщо не залишиться непоміченим!

Рухаймося спільно до великої мети – побудови цивілізованої і демократичної України!

З повагою,

Громадянська кампанія ПОРА!

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000511.html#more


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua