МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До опозиційних штабів. Увага! WWW.ZAKON.KS.UA

09/26/2004 | rais
І в першу чергу до штабу ВАЮ. Ваші місцеві штаби не взмозі протидіяти тим брудним технологіям, які використовує регіональний адмінресурс комунобандитського режиму кучми.
На Херсонщині, найпограбованішому та найкорумпованішому регіоні України,розгорнуто безпрецедентну компанію по дискредитації лише одного з кандидатів - В.Ющенка. До цього протизаконного дійства залучені і приймають безпосередню участь голова облдержадміністрації С.В.Довгань, підпорядковані йому районні держадміністрації, керівники місцевих рад, силові структури, та керівники закладів освіти. По місцевому телебаченню та місцевій червоній пресі розповсюджуються інсенюації та неправдиві факти стосовно майбутнього президента України
До примусової агітації залучені проректор Державного Університету Мішуков О.В. керівники обласної просвіти. Соромно дивитися на дереговані сюжети з студентськими виступами проти Ющенко під час заходів зовсім іншого спрямування. Адмінресурс Херсонщини чітко і безсоромно виконує замовлення злочинного режиму. Штаб Третьякова не може цього не помічати і всеж ніяких дій не приймає. Агітація за Януковича подавлює своєю чисельністю, а наполегливі зривання рідких агітматеріалів за Ющенко наводять на думку про невідповідність керівників шабу Ющенко на Херсонщині. В черговий раз змушені звернутися до В.Ющенко з запитанням - Ви навмисно здаєте владі цей репресований регіон? Чи Ви отримуєте реальну інформацію за роботу своїх регіональних штабів? Навіщо Ви використовуєте кадри, що дискредитували себе співпрацею з злочинною владою? Повторюємо, на Херсонщині ведеться протизаконна агітаційна війна проти демократичного майбутнього України. Передивіться б.л. з ким пити каву, з ким йти на вибори, з ким будувати носу Державу. Від цього залежить наша з Вами безпека.

З повагою.
ССВ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua