МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Івано-Франківськ наніс ще один удар по іміджу Януковича

09/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні об’яйцений іміджВіктора Януковича вІвано-Франківську спробували відмити зірки української естради Ані Лорак, Ірина Шинкарук, Віктор Павлик, групи “Скрябін”, “Друга ріка”, “Алібі” та ін.

Натовп молоді з жовтогарячими прапорами “ТАК Ющенко” скандував гасла на підтримку Ющенка та із засудженням Януковича і тих, хто йому продався.

Як тільки з вуст артистів та ведучих лунала агітація за вже не залізного й мужнього Я., вона негайно глушилась свистками та дудками, принесеними молодими людьми на концерт.

Були на концерті і гасла, серед яких найбільше запам’яталося одне – “Все на світі є за гроші”, що є назвою однієї з пісень “Скрябіна”.

Для відмиття іміджу Януковича була привезена група донецьких, які намагалися порвати деякі прапори, але дістали облизня. Вони, до речі, як і їх кандидат, яскраво проявили свою “мужню” суть. Правда, в обморок не падали, а вдарили кількох дівчат з символікою Ющенка, біля яких не було хлопців.

Відповіді

 • 2004.09.27 | Yalovets

  І "Друга ріка" теж? Видалив їх альбом з вінчестера. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.27 | Михайло Свистович

   Тю, та вони ще за Кучму співали навесні 2001-го

   Тоді в піку виступам, спричиненим касетним скандалом, був організований концерт УПС (Україна. Президент. Стабільність). І "Скрябін" там був. Тоді і Шарп на Майдані з"явився, бо прийшов сюди захищати Скрябіна :) Та й так тут і залишився :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua