МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко платить за антирекламу?

09/27/2004 | Thinker
Цікаво, чи відслідковує хтось у штабі Ющенка, як подається його "реклама", зокрема на першому каналі?
Разом з "обрамленням" (реклама Козака та Яковенка) це звучить так:

(1)
Українські націоналісти мають реальний шанс прийти до влади. Зокрема, у разі перемоги Ющенка. (sic!)
Але нас можуть обманути.
Дружина Ющенка, американка, повинна стати українкою. Вона повинна прийняти українське громадянство. Захід не повинен стати новим ярмом для України.
Українці, будьте обережні!
(2, без паузи, щоб було зрозуміло, чому українці повинні бути обережними)
Ющенко іде в Президенти! Щоб дати людям надію.....................................
(3)
Уважаемые сограждане! .......................................
Разве это мы были на Спивочем поле, а не те, кому заплатили по ХХ гривен? ......................................

Відповіді

 • 2004.09.27 | Dworkin

  На "Интере" то же самое!

  На "Интере" то же самое! По "1+1" не знаю - еще не видел.
  Реклама Ющенко дается, но только в "сендвиче": "Козак-Ющенко-Базилюк" или "Козак-Ющенко-Яковенко" или "Ковбой-Ющенко-Козак". В общем Ющенко всегда в средине: до и после кто-то из "технических" и не просто так, а всегда против Ющенко. Всегда без пауз между. И почти всегда с подделками логотипа "Так!"

  Правда, иногда "обсер" настолько короткий, что например не успеваешь прочесть и въехать, например, в карту Украины ("1-2-3 сорт") или в туманное мямленье Козака.

  Как по мне, то реклама с "бравым ковбоем" скорее ЗА Ющенко ;)
  Во пору детства большинсва нынешнего элетората (от 18 до 35 лет) школники только и игрались, что в "индейцев и ковбойцев", менялись аналогичными "солдатиками" и просто перлись от вестернов типа "Великолепной семерки", "Лимонадного Джо" или "Человека с Бульвара Капуцинов" :)

  По моему лепить из Ющенко этакого храброго и лихого "Лаки Люка" - это его имиджу только ему на пользу, чем во вред :) Это все равно как плакаты Кучмы "Всьо булет чьотко!" с панковским хаером в 1999 г.! ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.27 | magda

   Re: На "Интере" то же самое!


   Юрвідділ штабу "Нашої України" не встигає обробити всю цю фігню, щоб вчасно подавати скарги.

   Dworkin пише:
   > На "Интере" то же самое! По "1+1" не знаю - еще не видел.
   Скажімо, на СТБ (напевно, тому, що там Ющенко не замовив достатньо реклами) продовжується те, що Катеринчуком вже давно було оскаржено - інформація про кандидата в межах 20 хв. до і після його реклами. Там в "рекламі" коментують як хочуть.

   > Реклама Ющенко дается, но только в "сендвиче": "Козак-Ющенко-Базилюк" или "Козак-Ющенко-Яковенко" или "Ковбой-Ющенко-Козак". В общем Ющенко всегда в средине: до и после кто-то из "технических" и не просто так, а всегда против Ющенко. Всегда без пауз между. И почти всегда с подделками логотипа "Так!"
   Йєс. І це намагаються постійно оскаржити, але ті дуже швидко міняють тактику.


   > Правда, иногда "обсер" настолько короткий, что например не успеваешь прочесть и въехать, например, в карту Украины ("1-2-3 сорт") или в туманное мямленье Козака.
   Це туманне мямляння артикулюється хоч і противно, але досить чітко. 1-2-3 сорт (якщо дивишся рекламу) теж досі помітно і зрозуміло. ЗАлишається сподіватися, що більшість народу на час рекламної паузи іде в сортир.


   > Как по мне, то реклама с "бравым ковбоем" скорее ЗА Ющенко ;)
   От Ви тільки не помітили, що обличчя бправого ковбоя - бушівське.

   > Во пору детства большинсва нынешнего элетората (от 18 до 35 лет)
   Це не більшість електорату

   Ну і стосовно заголовку першого постінгу в гілці - це робиться не за гроші Ющенка (звичйно), а за гроші всяких Базилюків-Яковенків і т.п
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.27 | Майдан

    базилюк, Козак , Яковенко своїх грошей не мають

    Це гроші з кампанії Януковича.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.27 | magda

     А хто заперечує?


     Мається на увазі, що іде воно з їхніх рахунків по їхній квоті чи як воно там. З якої тумбочки потрапляє на рахунки - тілько йожику треба пояснювати окремо.

     Я не йожик :hot:
    • 2004.09.27 | otar

     Цікаво було б почути думку фахівців

     Свистовича в першу чергу: наскільки "клоуни" шкодять Ющенку? Чи справді клоунське оточення нівелює меседж реклами Ющенка повністю?
 • 2004.09.27 | rais

  Бажано б почути і керівників штабу Ющенко.

  Місцеві штаби ВАЮ не взмозі протидіяти тим брудним технологіям, які використовує регіональний адмінресурс комунобандитського режиму кучми.
  На Херсонщині, найпограбованішому та найкорумпованішому регіоні України,розгорнуто безпрецедентну компанію по дискредитації лише одного з кандидатів - В.Ющенка. До цього протизаконного дійства залучені і приймають безпосередню участь голова облдержадміністрації С.В.Довгань, підпорядковані йому районні держадміністрації, керівники місцевих рад, силові структури, та керівники закладів освіти. По місцевому телебаченню та місцевій червоній пресі розповсюджуються інсенюації та неправдиві факти стосовно майбутнього президента України
  До примусової агітації залучені проректор Державного Університету Мішуков О.В. керівники обласної просвіти. Соромно дивитися на дереговані сюжети з студентськими виступами проти Ющенко під час заходів зовсім іншого спрямування. Адмінресурс Херсонщини чітко і безсоромно виконує замовлення злочинного режиму. Штаб Третьякова не може цього не помічати і всеж ніяких дій не приймає. Агітація за Януковича подавлює своєю чисельністю, а наполегливі зривання рідких агітматеріалів за Ющенко наводять на думку про невідповідність керівників шабу Ющенко на Херсонщині. В черговий раз змушені звернутися до В.Ющенко з запитанням - Ви навмисно здаєте владі цей репресований регіон? Чи Ви отримуєте реальну інформацію за роботу своїх регіональних штабів? Навіщо Ви використовуєте кадри, що дискредитували себе співпрацею з злочинною владою? Повторюємо, на Херсонщині ведеться протизаконна агітаційна війна проти демократичного майбутнього України. Передивіться б.л. з ким пити каву, з ким йти на вибори, з ким будувати нашу Державу. Від цього залежить наша з Вами безпека, безпека Держави.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua