МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Критична маса" у Львові

09/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
"Критична маса", акція, що хвилею котиться по Європі, добралася учора до Львова. Більше тридцяти незнайомих між собою велосипедистів організовано циркулювали містом Львовом, вимагаючи для свого виду транспорту нормальних умов. Велосипедисти скандували "велодоріжку", "хочу ровер" та інші відповідні гасла. Маршрут пролягав від входу в Парк культури ім. Б. Хмельницького, навколо Оперного театру до пам"ятника Шевченкові, де відбувся збір підписів за створення велосипедних доріжок та надання інших умов для нормального проїзду для велосипедистів.

"У Львові дуже тяжко їздити на велосипеді, - пояснює один з учасників акції. - Дуже тісно, дуже багато машин, культура водіїв просто на нулі, повітря отруєне викидами. Ми бачили, як організований рух велосипедів у Європі, і хочемо такого ж і у Львові."

Зібрані підписи поступлять в міську та обласну раду. Приглянути за виконанням вимог велосипедистів пообіцяв пан Мирон Колодко, депутат міської ради та член комісії з охорони довкілля, який, до речі, також їздив вулицями міста в колоні "Критичної маси".

Ініціатором "Критичної маси" у Львові виступив громадський рух "Спротив". Наступну, потужнішу хвилю у Львові обіцяють 16 жовтня, у День велосипедиста.

Фото з акції: http://maidan.org.ua/n/foto/1096273400


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua