МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗАПАМ"ЯТАЙТЕ ЇХНІ ІМЕНА: діячі культури і мистецтв за Януковича

09/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Анатолій Авдієвській, Герой України, народний артист України, лауреат премії ім. Шевченко, Мирослав Вантух, Герой України, народний артист України, лауреат премії ім. Шевченка, Богдан Ступка, народний артист України, лауреат премії ім. Шевченка, Михайло Захаревич, народний артист України, Петро Чуприна, народний артист України, Михайло Резнікович, народний артист України, лауреат премії ім. Шевченка, Борис Заєць, народний артист України, Євген Савчук, народний артист України, лауреат премії ім. Шевченка, Михайло Гвоздь, народний артист України, Віктор Гуцал, народний артист України, лауреат премії ім. Шевченка, підписали звернення на підтримку Віктора Януковича.

Цитуємо уривки з цього звернення з сайту ForUm (http://ukr.for-ua.com/news/2004/09/24/184124.html):

«Ми, діячі культури і мистецтв, звертаємося до всіх співгромадян, до всіх, кому небайдужа доля української духовності і культури, кому небайдуже те, яким буде завтрашній день нашої Батьківщини» - такими словами починається текст офіційної заяви діячів культури і мистецтв, текст якої переданий ForUmу.

У зверненні також говориться:

“Наше звернення обумовлене складною і доленосною ситуацією в країні, пов’язаною з підготовкою і проведенням виборів президента.

Таким чином, відтепер, в цей складний політичний момент істини, кожний громадянин, незалежно від його національності, соціального статусу, релігійних переконань, повинен відповісти на питання: яким він уявляє собі майбутнє України, якого майбутнього хоче для своїх дітей і онуків, на яких духовних, економічних, політичних засадах буде збудована незалежна демократична українська держава?

Ми переконані, що на всенародну підтримку заслуговують лише ті сили, які пропонують реальну програму розвитку духовної і економічної сфери, ті, які конкретними справами, реалізацією конкретних програм і проектів уже довели свою відданість справі розбудови української держави, хто щиро піклується про добробут, щасливе життя українського суспільства.

Право на таку всенародну підтримку, на нашу думку, завоював своєю діяльністю, послідовністю, цілеспрямованістю у вирішенні складних проблем економічного, соціального, духовного буття народу прем’єр-міністр України - Віктор Янукович.

Яскравим прикладом ефективної діяльності уряду, який він очолює, є успішна реалізація програм діяльності КМУ, стабільне зростання показників економіки, вирішення актуальних проблем соціального захисту всіх верств населення.

Окремо хотіли б відзначити дії уряду з підтримання української культури, підвищення її ролі в житті народу, турботу про видатні сфери духовності, видатних творців, творчу молодь. Саме нинішній уряд вперше за всю історію незалежної України, забезпечив 100-процентне фінансування галузей культури, що створило оптимальні умови для її стабільного розвитку, зростання її ролі в духовному житті суспільства, у світовому культурному просторі. Вперше за останні роки ми отримали не риторичні запевнення в любові до національної культури, а реальну підтримку, реальні фінансові і матеріальні ресурси.

Ми переконані, що на теперішньому етапі розбудови української держави потрібна стабільність, впевнений рух поступального розвитку всіх сфер суспільства, і передбачуваність дій майбутнього керівника України. При цьому треба пам’ятати думку, що її висловив президент України Леонід Кучма в докладі на урочистому засіданні з нагоди 13-ї річниці незалежності України: «Наступне десятиріччя повинне бути продовженням, а не зміною і не запереченням десятиріччя, яке завершується. Повторюю: не запереченням і не зміною, а продовженням. Прості люди хочуть стабільності».

Саме таку стабільність, таке успішне продовження процесів трансформації суспільно-політичного і економічного життя України може забезпечити Віктор Янукович.

Дорогі співвітчизники! Сьогодні від нашого вибору залежить доля України, щастя і добробут її народу, рівень економічного, соціального і духовного розвитку».

Відповіді

 • 2004.09.27 | otar

  навіть Ступка? Мля... (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.27 | Нестор

   Ступка - перший в черзі на опускання вже давно (-)

 • 2004.09.27 | Shooter

  Від всіх тих "дєятєлєй" несе канкрєтним тухлим сіціалістічєскім.

  ...душком.

  Єдине, що не можу второпати - як в їхню компанію попав Ступка?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.27 | Тестер

   Re: Якщо вони "ліцедеї", то що від них вимагати

   Придворні прихвостні і нічого більше :)
   Полусвет-с! От барани!
 • 2004.09.27 | no13

  Re: ЗАПАМ"ЯТАЙТЕ ЇХНІ ІМЕНА: діячі культури і мистецтв за Януков

  Надо дополнить список "подписантами" под разъездные концерты "Выбор 2004": (кого запомнил) Алёна Винницкая, Наталья Могилевская, Кузьма (Скрябин), Ани Лорак ... .
 • 2004.09.27 | ziggy_freud

  чоловіки за майбутнє. Міфічне майбутнє ;-)

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > «Ми, діячі культури і мистецтв, звертаємося до всіх співгромадян, до всіх, кому небайдужа доля української духовності і культури, кому небайдуже те, яким буде завтрашній день нашої Батьківщини»

  Хід думки нагадує про "Жінок за майбутнє". Нам добре вже зараз, а світле завтра хай дістанеться комусь іншому. А фокус полягає в ТОМУ ЩО Tomorrow newer happens. Коли дати їм волю, Януковичу теж призначать наступника-совка.

  Далі йдуть ключові слова звернення. sic!

  > Вперше за останні роки ми отримали не риторичні запевнення в любові до національної культури, а реальну підтримку, реальні фінансові і матеріальні ресурси.

  Тут діячі роблять класичну фройдівську обмовку. Продовження очевидне:
  "Ми хочемо і далі крутити цими ресурсами, як циган сонцем". А культуру отримаєте колись у світлому майбутньому

  > «Наступне десятиріччя повинне бути продовженням, а не зміною і не запереченням десятиріччя, яке завершується. Повторюю: не запереченням і не зміною, а продовженням. Прості люди хочуть стабільності».

  Забезпечити гідне продовження культурної політики Кагановича-Щербицького. Вєрной дорогой ідёте, товарісчі, мля .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua