МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович поїхав від Лук'янівки на Поділ

09/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В неділю, 26 вересня, близько 22-ої вечора активіст "Майдану" Макс Ісаєнко разом із друзями і подругами став свідком передислокації транспорту вірогідного противника.

Отже, в цей час вулицею Глибочицькою від Лук'янівки у напрямку Подолу спустилася колона янучарської техніки. Колону очолював джип "Беркуту" з увімкненими мигалкою і сиреною, а замикали - два міліцейських джипи з мигалками.

Колона складалася з 8 великих автобусів, близько 20 мікроавтобусів і 10 вантажівок (деякі з них просто мали величезну біг-морду на натягненій тканині у відкритоому кузові). Всі транспортні засоби були розмальовані у корпоративні кольори кнадидата В.Ф.Томущо, прикрашені написами "ЯНУКОВИЧ", "ЗА ЯНУКОВИЧА!" або зображенням шановного Желєзного Хазяїна, Об Груди Якого Розбиваються Найгостріші Предмети.

Розлякавши навколишніх водіїв, перехожих і охоронців посольства Азербайджану, колона зникла на Подолі. Агентурою "Майдану" у ворожих тилах проводиться уточнення мети і пункту призначення техніки вірогідного противника.

Закінчуючи радіозв'язок, солдат еволюції М. Ісаєнко відкритим кодом передав наступне:

Дадим отпор душителям
Всех пламенных идей,
Насильникам, грабителям,
Мучителям людей!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua