МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У парламенті хочуть вивчити курячими чи страусячими яйцями.. (/)

09/28/2004 | Shooter
У парламенті хочуть вивчити курячими чи страусячими яйцями кинули в Януковича

www.ПРАВДА.com.ua,

У парламенті пропонують створити тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин кидання предметів у кандидата в президенти Віктора Януковича.

Відповідну постанову зареєстрував у Верховній Раді під №194 народний депутат Юрій Кармазін, повідомляється на сайті парламенту.

Комісія має бути створена задля з'ясування чи не є події в Івано-франківську актом здійсненням замаху на життя або терористичним актом проти державного діяча України.

Комісія включатиме по одному представнику від депутатських фракцій (груп) та позафракційних, головою її запропоновано соціаліста Миколу Карнауха. До роботи комісії також залучать представників від Генпрокуратури, Управління держохорони, СБУ, МВС і Мінздоров'я, а також інших державних органів.

Комісії необхідно з'ясувати, що стало причиною зомління прем’єра, чи є сліди удару важким предметом по голові чи тілу, та чи може їх нанесення призвести до зомління прем’єр-міністра України, чи це зомління було наслідком переляку або колапсу.

Також комісія має встановити, хто з числа правоохоронних органів і журналістів фіксував на відео або фотоплівку кидання предметів і зафіксував їхнє влучення в Януковича; чи вилучалися ці матеріали, і чи проводилася їх електронна комп'ютерна експертиза для визначення предмета (або предметів), що летіли в прем'єр-міністра.

Комісія також з'ясує, які саме яйця використовувалися для кидання - перепелині, курячі, качині, страусячі, чи були вони свіжі, протухлі або варені, від чого може залежати сила удару, і стануть виявленими причини зомління Прем’єр-міністра.

Комісії також необхідно встановити, хто стоїть за жбурлянням предмета або предметів у Януковича, а також аналогічними діями - киданням яєць у кандидата в президенти Віктора Ющенко, киданням майонезу у відомого фінансиста Джордса Сороса, інциденту в приміщенні Центральної виборчої комісії України (на минулому тижні за участю членів "Братерства" ).

Також комісія вивчатиме, "чи не було попередньо у Віктора Медведчука сварки або навіть бійки із Януковичем, як про це інформують деякі ЗМІ, та чи не було кидання предмету чи предметів наслідком цих відносин".

Крім того, у понеділок у парламенті зареєстровано проект постанови народного депутата Сергія Терьохіна, яким забороняється кидати в будь-якого кандидата у президенти яйцями "сирими або звареними".

У разі влучення у кандидата у президенти яйцем сирим чи звареним, пропонується забезпечити йому місце у реанімаційному відділенні найближчої районної лікарні для переливання крові та/або очищення шлунково – кишкового тракту.

При поданні новин у такому разі ЗМІ радять використовувати щодо яйця словосполучення "важкий тупий предмет, що завдає різані рани".

"Українська правда"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua