МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ялинку, на верхівці якої висіла символіка Ющенка, спиляли

09/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Унікальний за своєю комічністю факт повідомив у регіональний штаб Віктора Ющенка у Полтавській області молодий фермер Олександр Коваленко.

За його словами, “прихильники Віктора Ющенка із села Новоселиця Семенівського району Полтавської області вже втомилися від того, що плакати і прапори їхнього кандидата у президенти вночі зривають „бритоголові”. Тож один з прапорів закріпили на верхівці ялинки, що росла за селом: ялинка висока – зняти складно. А тут, як на лихо, у Семенівку їде міністр агропромислового комплексу зі свитою місцевого начальства. Що робити? Як довести підтримку на “101%” провладного кандидата, якщо на ялинці горить оранжеве „Так!” з підковою? Вихід знайшли – спиляли разом з прапором!

Втім, молодий фермер каже: “Нічого, ми новий повісимо. Зараз ми закріпили прапори на громовідводах, на деревах на висоті 12-13 метрів – боротися з ними буде важче.”

Коментуючи цю ситуацію, керівник Полтавського обласного штабу Віктора Ющенка, народний депутат України Валерій Асадчев зауважив: “Це – агонія, бо останні дії влади – як кажуть, курам на сміх: і “яєчні замахи”, і спиляні ялинки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua