МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В агітаційних наметах Януковича роздають анекдоти про нього

09/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Збіркою анекдотів забезпечив агітаторів від Я. кореспондент Майдану Максим Ісаєнко.

Для початку він купив на Майдані Незалежності корочку з написом "Посвідчення". Потім намалював на комп"ютері "внутрішню частину" цього "документу" (Максим Тихонович Ісаєнко, начальник відлілу логістики та інтерпретації) та печатку з написом "Відділ посвідчення логістики та інтерпретації" по контуру та "Виборчий штаб №1" посередині, не вказуючи прізвища кандидата (щоб не притягли до відповідальності за підробку документів). На другій частині посвідчення маленькими літерами внизу було вказано "Документ виготовлений з мистецькою метою і не може бути пред"явлений як офіційний".

Після цього на лазерному принтері на аркушах А4 були виготовлені книжечки розміром у три аркуші, зчеплених за допомогою степлеру. На перший сторінці йшла офіційна біографія Віктора Януковича з сайту ЦВК, на останній - справжні висловлювання Герман, Тігіпка, Гавриша та висновок івано-франківських лікарів з посиланням на сайти. Всередині книжечки містилися анекдоти, роздруковані з Майдану.

Загалом таких книжечок було виготовлено 150 штук. Картина їх вручення виглядала так: Максим Ісаєнко підходив до намету, де бачив явно байдужого агітатора і зі словами "Отвлекись на минутку" казав йому, що надійшло розпорядження всередину газети за Я. класти книжечку. При цьому показувалося посвідчення і припинялися мляві спроби агітатора подивитись продукцію фразою "Отложи себе, экземпляр, если хочешь - потом почитаешь. Это нельзя афишировать, оно без выходных данных за бабки спонсоров, а не избирательного фонда. Давай быстренько раскладывай всередину и раздавай, я помогу. Раздать надо быстро, а то еще какие-нибудь ющенята заметят".

Разом з агітатором Максим Ісаєнко розкладав 50 примірників всередину газет (таким чином були охоплені три намети) і допомагав починати роздавати, підходячи до перехожих та заохочуючи агітатора робити те саме. Роздавши кілька примірників, Максим Ісаєнко відходив, залишаючи того продовжувати благородну справу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".