МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин просить Кучму зупинити зрив виборів (/)

09/28/2004 | Shooter
ЛИТВИН ПРОСИТЬ КУЧМУ ЗУПИНИТИ ЗРИВ ВИБОРІВ

www.ПРАВДА.com.ua,

Спікер Володимир Литвин пропонує провести зустріч провідних кандидатів у президенти із Леонідом Кучмою за своєю участю, а також глави ЦВК і Верховного суду.

Така ідея міститься у спеціальній заяві Литвина, поширеній у вівторок.

"Останні події, пов’язані з проведенням виборчої кампанії, а надто специфічна їх інтерпретація дають підстави вбачати у них апробацію намірів зриву виборів і зондування можливої реакції суспільства на такий варіант", - сказав Литвин.

Про це, за його словами, свідчать спроби "розхитати політичну стабільність в Україні, висмикнути вісь, яка є основою громадянської злагоди".

"Є виразні ознаки морального приниження України поза критичну межу, нагнітання серед людей настроїв непевності і безнадії в розрахунку на байдуже чи нейтральне сприйняття ними факту зриву виборів", - сказав Литвин.

За його словами, врятувати ситуацію має зустріч у запропонованому форматі Кучми і "кандидатів у президенти, які йтимуть до кінця виборчої кампанії".

На цій зустрічі, вважає Литвин, має відбутися "відкрита гласна розмова щодо міри відповідальності кожного за створення усіх необхідних демократичних передумов для вільного волевиявлення українського народу на виборах".

"Таке принципове позиціювання всіх, від кого залежить доля виборів, зупинить наростання в суспільстві неконтрольованих процесів, а відтак, зніме загрозу для майбутнього України, забезпечить дальший її поступ шляхом демократії", - сказав спікер.

У своїй заяві Литвин також наголосив, що "дедалі відчутнішими стають штучне нав’язування поляризації суспільних настроїв, організація протистояння між регіонами, спроби розколу і розсварення країни, провокування зіткнень між кандидатами у президенти"

"Більше того, подекуди їм намагаються відвести роль інструментів у реалізації політичних технологій".

Також складовою цих технологій Литвин назвав "спроби дезорганізувати роботу Верховної Ради, а фактично позбавити народ його законної, визначеної Конституцією трибуни".

Як відомо, минулого сесійного тижня фракції СДПУ(о), "Трудова Україна" і "Регіони України" саботували роботу парламненту.

Литвин боїться, що "якщо вибори і відбудуться, з великою ймовірністю можна прогнозувати, що обраний президент України об’єктивно не зможе виступати загальнонаціональним лідером".

"Вибори, розіграні за таким сценарієм, закладуть конфліктний вектор розвитку України".

"Найвагоміше консолідуюче слово у цей виключно важливий для нації момент залишається за главою держави", - підкреслив Литвин.

"Українська правда"

Відповіді

 • 2004.09.28 | SpokusXalepniy

  Главное, что встреча обещает быть дружеской.

  Shooter пише:
  > Спікер Володимир Литвин пропонує провести зустріч провідних кандидатів у президенти із Леонідом Кучмою за своєю участю, а також глави ЦВК і Верховного суду.
  > Така ідея міститься у спеціальній заяві Литвина, поширеній у вівторок.
  > За його словами, врятувати ситуацію має зустріч у запропонованому форматі Кучми і "кандидатів у президенти, які йтимуть до кінця виборчої кампанії".
  > На цій зустрічі, вважає Литвин, має відбутися "відкрита гласна розмова щодо міри відповідальності кожного за створення усіх необхідних демократичних передумов для вільного волевиявлення українського народу на виборах".

  Осталось только раздать красочные приглашения с пометкой внизу: лёгкие закуски и напитки на дружескую встречу просьба приносить свои.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua