МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кращий мислєвірус тижня?

09/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Новина, що з"явилася на "Майдані" (подяка нашому читачеві, який надіслав її е-мейлом!) (http://maidan.org.ua/static/news/1096148926.html) розповсюдилась по великій кількості сайтів.


"Телекритика" (http://telekritika.kiev.ua/review/?id=17569) ( передрукувала з посиланням на "Майдан"), "Обком" (http://w2.obkom.net.ua/read/3307.shtml з посиланням на Телекритику :) ), Обозреватель (http://www.obozrevatel.com.ua/?r=news&id=155888, з посиланням на "Телекритику" та "Обком" :))) ), "Українська Правда" (http://www.ukrpravda.com/archive/2004/september/27/3.shtml, з посиланням всіх ..., вибачте, без жодних посилань :)) )

Крім цього, мислєвірус був помічений також на багатьох форумах та інших сайтах.

Нагадуємо,що матеріали з нашого сайту можуть розповсюджуватись згідно ліцензіїї GNU для документації, або згідно будь якої ліцензії типу "Creative Commons", оберіть за своїм смаком :). Копілефт, одним словом.

Головним результатом для нас є якнайширше розповсюдження матеріалів з сайту в мережі.

Відповіді

  • 2004.09.28 | Любов

    Патентую

    Під час цієї великої ЯЄЧНІ ніхто не згадав одного факту з біографії Я. Він затятий голуб"ятник. Пам"ятаєте - "птичку жалко". Адже він не знав чиє то яйце. Всі зразу ж "страусині, страусині!!!" Він більш тонка натура. А може то був би голуб миру.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua