МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Проти війни

09/29/2004 | Ірландець
Сьогодні знову надійшли відомості про загибель чергового українця в Іраку. Чому українські військові повинні бути окупантами? А чому американські? Що робити щоб припинити цю війну? Всі ці питання ми обговоримо на черговій зустрічі в інституті „Республіка”.
Отже: в п’ятницю, 1 жовтня о 18. 00 всі противники несправедливості та насильства збираються за адресою: вул. Антоновича (Горького) 12-б)
Ми збираємося також переглядати скандально відомий фільм Майкла Мура „Фаренгейт 9\11”. Фільм отримав найвищу відзнаку канського кінофестивалю та побив рекорди по касових зборах у США. Тепер він прийшов і в Україну. На відміну від кінотеатру „Київ” де він демонструється за гроші, всі хто прийде на зустріч зможе його безкоштовно переглянути, а при нагоді набути диска у інфошопі який функціонує у стінах „Республіки”.
Запрошуються всі кому це цікаво.

Детальніше:http://www.zmi.kiev.ua

Відповіді

 • 2004.09.29 | Стопудів

  а якшо "за" - можна прийти?

  Косєту з фільмом Мура можна прикупити на Бесарабці по 20 гривень. А скіки в інфошопі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.29 | Ірландець

   приходь, ми тобі "доступно" все пояснимо

   Стопудово ти зразу ж станеш прихильником ненасильства:-)
   Щодо інфошопу, то він не є комерційною структурою, тому продажем фільму не займається, так само як і будь-якою іншою прибутковою діяльністю. Якщо маєш болванку принось, запишемо, інакше ти просто обміняєш еквівалент своїх тугриків на диск.
   Крім того, кожен бажаючий зможе розжитися на круті збірники, які випустили антивоєнно налаштовані музики зі всього світу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua