МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма звинуватив Януковича у брехні

09/29/2004 | AK
КУЧМА: ЯНУКОВИЧ НЕ ВИКОНАЄ ТЕ, ЩО ОБІЦЯЄ

www.ПРАВДА.com.ua, 29.09.2004, 15:55, оновлено

Президент Леонід Кучма вважає заяви прем'єра, кандидата в президенти Віктора Януковича про подвійне громадянство і надання російській мові статусу державного "передвиборними обіцянками".

"Будемо вважати, що це президентські перегони. Я неодноразово говорив, багато хто обіцяють те, що вони взагалі не може зробити", - сказав Кучма в інтерв'ю журналістам у середу в селі Шевченково Черкаської області.

При цьому президент відзначив, що прем'єр "і міст пообіцяв через Керченську протоку зробити, однак не поцікавився, що його не можна зробити з геологічної точки зору".

На його думку, при рішенні таких питань потрібно виходити з Конституції. "Я як президент України, хочу заявити тільки одне: Конституція для мене - це як "Отче наш". І все. Коментарі в цьому плані зайві", - сказав Кучма.

Він нагадав, що під час балотування перший раз на посаду президента в 1994 році виступав за надання в Україні російській мові статусу офіційної.

"Це означає - російська мова, за жодних обставин, не повинна бути в Україні іноземною", - пояснив президент, підкресливши, що російську і українську мову ріднить спільна історія. "Серед багатьох відомих людей (росіян) багато українців", - додав він.

Кучма, зокрема, відзначив, що українським підприємцям необхідно знати російську мову, з огляду на тісне економічне співробітництво з Росією і її вплив на українську економіку.

Інтерфакс-Україна

http://www.ukrpravda.com/archive/2004/september/29/news/20.shtml

Відповіді

 • 2004.09.29 | Englishman

  Як на мене,

  ще одне свідчення того, що Кучма готує відміну виборів.
 • 2004.09.29 | Navigator

  Допомагає братану. Кучма- політикан, а Я-головка від...

  бронебійного снаряду. Постійно верзе казна що. Що ж у нього в головці?
  Читайте ще:
  www.ПРАВДА.com.ua, 29.09.2004, 11:37
  Заява Януковича про небезпеку вступу до НАТО, якщо її правильно цитують російські ЗМІ, суперечить курсу України на євроінтеграцію, вважає представник самого НАТО.

  Анонімний чиновник НАТО прокоментував радіо "Свобода" заяву Януковича, що Україна може втратити військово-промисловий комплекс, якщо буде прагнити вступити до НАТО.

  За словами Януковича, як їх цитують російські журналісти, через необхідність запроваджувати стандарти НАТО Україні доведеться закривати свої військові заводи й купувати техніку на Заході.

  Чиновник з НАТО, який побажав залишитись невідомим, сказав, що заява Януковича суперечить проголошеному офіційним Києвом стратегічному курсові України на інтеграцію до НАТО.

  Офіційний представник альянсу також наголосив стосовно технічних стандартів НАТО, що "НАТО нікому зі своїх партнерів не диктує, яку зброю повинна виробляти або купувати та чи інша держава.

  "Тому заяви пана Януковича про загрозу військово-промисловому комплексові України в разі її вступу до НАТО для представників альянсу поки що незрозумілі".

  За словами кореспондента "Свободи", його співрозмовник сказав, що "це якийсь нонсенс", тим більше, що реформування збройних сил України і питання стандартизації регулярно обговорюється сторонами на експертному і найвищому рівнях".

  Також представник НАТО зауважив, що Альянс повністю погоджується з іншою заявою Януковича, що "систему європейської безпеки не можна будувати без Росії".

  Саме для цієї мети альянс створив із Росією спеціальну "Раду НАТО–Росія", у форматі якої сторони успішно співпрацюють.

  Офіційну оцінку заяв прем’єр-міністра України з цього приводу Альянс зможе дати і оприлюднити вже в середу. Також представник Альянсу сказав, що НАТО чекає на перевірену інформацію від своїх дипломатів із Києва


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua