МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Януковичу “подарували” АН-140?

09/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“З’ясувати інформацію про передачу літака АН-140 прем’єр-міністру України Віктору Януковичу для ведення передвиборчої кампанії та провести розслідування” просить Генеральну прокуратуру України, МВС та СБУ народний депутат, представник політичної групи Української народної партії, секретар Парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони Георгій Манчуленко.

У депутатському запиті, адресованому Генпрокурору Васильєву АСИЛЬЄВУ, Голові СБУ Смєшку та Міністру внутрішніх справ Білоконю, зокрема, зазначається, що “протягом 2004 року деякі політичні сили та окремі представники авіаційної галузі роблять постійні спроби щодо об’єднання авіаційних підприємств України в єдиний консорціум під назвою “Антонов”.”

Георгій Манчуленко зазначає, що “за даними оперативних джерел, ініціатором штучного, адміністративного створення концерну є Генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Науменко”. Серед причин такої зацікавленості з боку пана Науменка у запиті зазначено той факт, що “зазначене підприємство на сьогоднішній день має кредитну заборгованість близько 70 млн. доларів США, і шляхом об’єднання авіаційних підприємств Науменко має намір покрити банківську заборгованість”.

“Задля пришвидшення створення вищезгаданого авіаційного консорціуму Науменко “подарував” для проведення передвиборчої кампанії літак АН-140 прем’єр-міністру України Януковичу”, - говориться в депутатському запиті Георгія Манчуленка.

Депутат просить Генпрокурора та голову СБУ “провести розслідування та надати відповіді за особистими підписами”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua