МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні у злодіїв свято – кримінальний розшук Києва ганяється за “Пор

09/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Співробітники карного розшуку міста Києва сьогодні цілий день ганятьюся за численним групами активістів обидвох “Пір” . Активісти кампанії ПОРА (обєднананої) сьогодні поширюють листівки –запрошення на презентацію книги Джіна Шарпа “Від диктатури до демократії”.

Студентів на деякий час затримували особи з посвідченнями працівників карного розшуку, які таким чином намагалися встановити імена та прізвища студентів.
Ці дії супроводжувалися попереднім кількагодинним спостереженням , силами того ж кримінального розшуку.
Чисельність міліціонерів у цивільному майже така сама як і чисельність студентів, котрі сьогодні роздають запрошення на презентацію книги Джіна Шарпа під усіма великим ВУЗами столиці
Презентація відбудеться сьогодні о 16.30 в четвертому корпусі Києво-Могилянської академії. Всі зацікавлені збираються біля входу у Києво-Могилянську академію. Їхати до метро “Контратова площа”.

Відповіді

  • 2004.09.30 | Ірландець

    Re: Сьогодні у злодіїв свято – кримінальний розшук Києва ганяється за

    Я то думаю чого це сьогодні якийсь чувак дуже схожий на опєрка вів мене протягом всієї дороги на роботу, при чому роблячи це так непрофесійно. Видно всіх кинули на вулиці.
  • 2004.09.30 | Оk

    Тобто ПОРА отримала дармову нагоду попрацювати з кримі-

    нальним розшуком ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".