МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко хоче побачити "яйця Януковича" (/)

09/30/2004 | Shooter
Ющенко хоче побачити "яєчні" докази Януковича

www.ПРАВДА.com.ua,

Кандидат у президенти Віктор Ющенко вважає, що його опонент Віктор Янукович має надати докази причетності ющенківців до "яєчного інциденту", що стався в Івано-Франківську.

"Якщо у Януковича є якісь докази того, що моя команда може бути причетною до провокації, він має їх надати тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради, а не робити порожні заяви", - сказав Ющенко.

"Протистояння – це не метод моєї команди", - сказав він і додав: "Під час виборів ми не дозволяємо собі протистояння", повідомляє персональний сайт Ющенка

Ющенко нагадав, що поки що є тільки коментар Януковича, "у якому прем'єр не просто звинувачує команду свого опонента, але й виборців, які мають певні політичні симпатії, у недостойній поведінці".

Особливо Ющенка обурює відсутність доказів з боку Януковича.

"У моїх рідних Сумах, Одесі чи в Донецьку в мене та в моїх колег теж летіли десятки яєць. Але то був не націоналізм, як це дехто намагається подати, і не якесь ідеологічне несприйняття Ющенка", - сказав він.

"Ми знаємо, хто стоїть за тими хуліганами, і вже два роки вимагаємо від силових структур ужити відповідних заходів, аби припинити провокації", - додав кандидат у президенти.

"Кожен політик має право зустрічатися з людьми і вільно з ними спілкуватися", - сказав Ющенко.

Як відомо, відразу після "яєчного теракту" в Івано-Франківську Янукович звинуватив у ньому "оточення Ющенка".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua