МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Спецпідрозділ "Барс" в ЦВК. Бітторент для відео "5-го каналу"

09/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як ми повідомляли, сьогодні в ЦВК спостерігалось скупчення бійців спецназу.


Знімальна група "5 каналу" зафіксувала, як у внутрішньому дворі ЦВК і на прилеглій території відбувалися якісь дивні події, пов'язані з пересуванням людей у формах, зі спеціальними засобами.


Можна припустити , що це репетиція дій правоохоронців на випадок соціальних ускладнень, пов'язаних із можливими демонстраціями. Очевидці говорять про близько двохсот добре озброєних міліціонерів усередині будинку. Прес -секретар Центрвиборчкому "5-му каналу" телефоном, що все те, що ви побачите на відео, вона не бачила.


Ми дуже радіємо з того , що "5-й канал" почав оперативно викладати гарячі сюжети в мережу. Це означає що їх репортажі побачать набагато більше людей, ніж раніше.


Ми продовжуємо викладати всі гарячі сюжети з різних джерел у вигляді бітторент-файлів. Загалом, ми раді повідомити що за перші декілька днів вже відбулося більше 100 закачок файлів за допомогою цієї системи. Звичайно, цифри для бітторенту не порівняти з десятками тисяч закачок, що відбуваються щорденно на нашому сайті за допомогою ftp, але початок закладено.


Ми закликаємо всіх встановлювати у себе програми-клієнти для бітторенту. Чим більше компьютерів будуть мати у себе встановленими ці невеликі (близько 2 Мбт) програми, тим ближче до реальності буде альтернативна провладним ТБ система розповсюдження відеоматеріалів.

Ще раз дякуємо працівникам 5-го каналу і закликаємо їх "так тримати" і надалі!

Бітторент розділ "Майдану": http://maidan.org.ua/torrent/

Відповіді

 • 2004.10.01 | Михайло Свистович

  Re: Спецпідрозділ "Барс" в ЦВК. Бітторент для відео "5-го каналу"

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > Можна припустити , що це репетиція дій правоохоронців на випадок соціальних ускладнень, пов'язаних із можливими демонстраціями.

  Це вони "ПОРИ!" злякались. Вони сьогодні й по Ірпеню шастали ("Барс" тут стоїть" з перекошеними обличчями і криками "ПОРА! ПОРА!" Я підхожу і питаюсь6 "А шо такє ПОРА?" Вони кажуть, що це якісь страшні екстремісти, які готують державний переворот. Ну я їм витягнув з кишені "Кучмізм - це Я", показую на шапочку: "Знаєте хто це?" Вони: "Знаємо, це ж зек, бандит Янукович". "Ну а "ПОРА!", кажу, це ті, хто його вам тут намалював, бо вона не зоче, щоби бігав з виряченими очима за його наказами замість того, щоб підвищувати свою бойову (мать його за ногу політичну) підготовку або просто відпочивав у вільний час. Ніби дійшло, подарував їм кілька наліпок, все, що було в кишені. Їх попустило, настрій покращився, прикалуватись стали, деякі навіть наклеїли прямо біля вокзалу із задоволенням.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua