МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Валерій Асадчев отримав підтвердження своїх розрахунків від Рахункової

09/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Нове офіційне підтвердження того, що з боку уряду відбувається окозамилювання, вбачає у звіті Рахункової палати за перше півріччя 2004 року народний депутат, заступник голови Бюджетного комітету Верховної Ради Валерій Асадчев. “За даними звіту, “номінальний ВВП за перше півріччя становить 137,5 млрд. грн.”, а в урядовому проекті бюджету-2005 за базу для розрахунку взято показник номінального ВВП – 332,7 млрд. грн.”, - повідомляє депутат. І наголошує, що “137,5 млрд. грн. складають не 50%, а лише 41%”.

“Логічно припустити, що темпи зростання ВВП суттєво не зміняться в останні місяці року, а тому його обсяг становитиме “плюс-мінус” 275 млрд. грн. (137,5 х 2)”, - вважає депутат. Таким чином, підсумовує він, “або уряд знає магічний спосіб за 2 останніх місяці приростити ВВП на 50 млрд. грн. додатково, або уряд свідомо обдурює свій народ, при цьому не піклуючись про наслідки такого обману”.

Щодо наслідків від подібної урядової діяльності, Валерій Асадчев вважає, що на їх подолання піде не один рік. “Сьогодні ми маємо абсолютно спотворену економічну систему: повна диспропорція між макроекономікою і дохідною частиною державного бюджету, спонтанні виплати, не прораховані і необґрунтовані дії у податковій та соціальній сферах - все це негативно впливає на ринок і фактично загрожує економічною дестабілізацією”, - зазначає народний депутат.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua