МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анатолій Матвієнко вимагає від соратників не засуджувати вчинків Чорно

09/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
та відмовитися від спроб організувати його відкликання з парламенту.

Голова парламентського комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування, лідер УРП “Собор” Анатолій Матвієнко , як один з керівників коаліції на підтримку Віктора Ющенка “Сила народу”, звернувся до громадських організацій та осередків політичних партій Львівщини із закликом припинити на час виборчої кампанії будь-які публічні акції із засудженням політичної позиції Тараса Чорновола та відмовитися від спроб організувати його відкликання з парламенту.

Свою позицію А. Матвієнко пояснив тим, що отримав конфіденційну інформацію про те, що окремі політичні сили, зацікавлені в дестабілізації ситуації в Україні напередодні президентських виборів, готові виступити замовниками замаху на життя Тараса Чорновола. Мета замовників замаху проста – покласти надалі відповідальність за цей замах на прихильників Віктора Ющенка.

Тому Анатолій Матвієнко звернувся до голови СБУ Ігоря Смешка з вимогою забезпечити на період виборчої кампанії особисту охорону Тарасу Чорноволу.

“Кожна людина може помилятися, - і за кожну людину потрібно боротися. Я засуджую останні кроки й заяви Тараса Чорновола, але я закликаю усі національно-демократичні сили не грати в нав’язувану нам злочинним режимом провокаційну гру”, - наголосив Анатолій Матвієнко.

Відповіді

  • 2004.09.30 | Роман ShaRP

    Замаху? Хіба що яйцем.

    Якщо подумати про весь той бєспрєдєл, на який здатні "певні політичні сили", тоді, напевне, "варто" утриматися взагалі від будь-яких кроків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua