МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чергові "яєчні" версії влади: повна шиза

09/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Координатор неіснуючої більшості Степан Гавриш остаточно втратив логіку, бідолашний. І це не дивно.

Схоже, вони вже не тримають нас за ідіотів, а самі здитиніли. Гавриш со товаріщі щодня змінює версії "теракту в Івано-Франківську, що від нього здригнувся весь світ".

Чорна п'ятниця Януковича - за версією Гавриша, то було все таки Я.йце, яке влучило прем'єру в скроню і знесло його.

Понеділок - крім яєць, у Я. полетів акумулятор від камери (чи не від озлоблених "інтерівців" :) - М.І.).

Вівторок - крім яєць і акумулятора, погані нацики (дивно, рівно місяць тому Гавриш зізнався, що вони з Я., на відміну від Ю., справжні націоналісти, обрушили на голову послідовного лідера і патріота град каміння.

Середа - це були шарикопідшипники, каже пан Гавриши, якого з подачі Кучми колеги по типу більшості називають "Стьопа-барабан". Цікаво, чи пробував пан Гавриш ВЛУЧНО кинути підшипник у скроню жертви? Активісти "Майдану" вчора спробували поцілити підшипником у фото Гавриша - так телевізор, який стояв неподалік, розбили.

Четвер - це апофігей Степана Богдановича. В Я. стріляли з РОГАТКИ. Ви уявляєте, блін, цей весь процес?! Емісари Сороса приїздили у Франківськ, плекали нацистську поросль, на кроваві нєфтєдолари вербували провокаторів, еліта "дельти-форс" учила їх із рогатки "Ла Фробмола-88ЮС" стріляти, потім агентура в Кабміна організувала провокаційну зустріч на Западенщині і БАЦ!!! - у скроню, падли, голові уряду! 12 років їм!! Абарзєлі!!!

Так що завтра нам треба чекати нових відкриттів пана Гавриша. Може, насправді Я. знесло не яйце, а постріл зі снайперської гвинтівки. Недарма ж він у бронежилеті був.

Але це ми почуємо хіба що завтра. А поки що, крім рогаток, насолодуйтесь черговими маразмами "від Барабана". Особливої уваги заслуговує пасаж, де Богданович як представник Я. в ЦВК подає скаргу на неетичне висвітлення "яєчного скандалу" в газеті "Без Цензури". Це вже вопше - навіть не фашизм, а абсолютний шизм! Попереднє число "БЦ" поїхало в друкарню 23.09, В ЧЕТВЕР ОПІВНОЧІ і слово "яйце" там не зустрічається жодного разу. Наступне число "БЦ", де слово "яйце" зустрічатиметься разів сто, вийде друком тільки ЗАВТРА ВРАНЦІ.

Схоже, координатор перепрацювався. Треба б його призначити керівником УТ-1, хоч народ повеселить перед виборами.


"Нинішня влада робить усе, щоб яєчний скандал затьмарив у свідомості народу касетний скандал, - так прокоментував "Майдану" ситуацію голова комітету ВР з питань свободи слова Микола ТОМЕНКО. - Експерти відзначають, що в інформаційному супроводженні цієї події найпопулярнішими словосполученнями були "яйце" і "Янукович", а також "Гавриш" і "шарикопідшипник". Воістину правий був Президент України Леонід Данилович Кучма, коли казав про декого з українських політиків "шарики за ролики зайшли". Але є й сумна складова України після яєчного скандалу - це спроба надати цій події глобального міжнародного характеру в контексті міжнаціонального скандалу - мовляв, "весь світ здригнувся". Очевидно одне - після яєчного скандалу ми з вами стали жити в іншій Україні".

Відповіді

 • 2004.09.30 | rais

  Яйцегейт проти Януковича.

  Не треба лякатися цього яйцегейту. Навпаки треба висвітлювати цю подію для людей ширше і ось в якому контексті.
  Чи непритомність кандидата Я не обумовлена тим, що владоможний висуванець очикував адекватну відповідь на дії влади щодо Ющенко?
  Чи потрібен Україні лідер, готовий упасти в обморок від такого нестандартного вислову електоратом свого відношення до нього?
  Чи такий сентиментальний "мужик"(Омельченко, ну молодець - Кличків підіймає), якого звичайним яйцем доводять до образ на весь Світ, може бути Президентом України?

  Достатньо? Можна продовжити...
 • 2004.09.30 | 100%

  А чи "на зоні " не існує звичаю кидатись яйцями ?

  Може це все пояснює ? Спогади...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.30 | Роман ShaRP

   А звідки вони на тій зоні? (-)

 • 2004.09.30 | Роман ShaRP

  Re: Чергові "яєчні" версії влади: повна шиза

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Середа - це були шарикопідшипники, каже пан Гавриши, якого з подачі Кучми колеги по типу більшості називають "Стьопа-барабан". Цікаво, чи пробував пан Гавриш ВЛУЧНО кинути підшипник у скроню жертви? Активісти "Майдану" вчора спробували поцілити підшипником у фото Гавриша - так телевізор, який стояв неподалік, розбили.

  Я вже обговорював цю версію у http://maidan.org.ua/n/free/1096313673

  Влучити у когось шарикопідшипником - це дійсно був би фокус, тому що ці штуки створені не для кидання.

  Щоправда, є великі, і дійсно важкі кульки до шарикопідшипників (за деякими версіями Гавриш говорив саме про кульки, а не про підшипники). В мене були такі коли я вчився в школі. Біда ось у чому: матеріал, з якого вони зроблені - не пружний, і котяться вони дуже неохоче, навіть по намащеному паркету, вже не кажучи про асфальт. Себто, якби щось таке влучило у Яйцуковича, воно там біля нього і залишилося.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.10.01 | Sean

   Re: Чергові "яєчні" версії влади: повна шиза

   Роман ShaRP пише:
   > Влучити у когось шарикопідшипником - це дійсно був би фокус, тому що ці штуки створені не для кидання.
   > Щоправда, є великі, і дійсно важкі кульки до шарикопідшипників
   Логійно :)

   > якби щось таке влучило у Яйцуковича, воно там біля нього і залишилося.
   Причому (що важливо), там би залишився сам Янукович (якби воно його трафило по голівці). Однак голівка під час "плачу фьодорича" була цілесенькою. І однак схопилося воно, гепаючись долу, саме за місце потрапляння яй.кур.vulgaris.

   А Гавриш - молодець. Більше Гавришів, всіляких і різних!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.10.01 | Роман ShaRP

    Re:

    Sean пише:
    > Роман ShaRP пише:
    > > Щоправда, є великі, і дійсно важкі кульки до шарикопідшипників
    > Логійно :)

    Це реально. Повторююся, в мене такі були.

    > > якби щось таке влучило у Яйцуковича, воно там біля нього і залишилося.
    > Причому (що важливо), там би залишився сам Янукович (якби воно його трафило по голівці). Однак голівка під час "плачу фьодорича" була цілесенькою. І однак схопилося воно, гепаючись долу, саме за місце потрапляння яй.кур.vulgaris.

    Не обов*язково. Діаметр тих реальних кульок, про які говорю я, приблізно дорівнював діаметру пробки від пивної пляшки. Влучання такої кульки може збити людину з ніг лише при влучанні у скроню, або в око. Якщо трапить в тім*я чи лоб - буде сильний удар, але людина не впаде, хіба що зі страху.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.10.02 | Sean

     Re:

     Роман ShaRP пише:
     > Sean пише:
     > > Причому (що важливо), там би залишився сам Янукович (якби воно його трафило по голівці). Однак голівка під час "плачу фьодорича" була цілесенькою. І однак схопилося воно, гепаючись долу, саме за місце потрапляння яй.кур.vulgaris.
     >
     > Не обов*язково. Діаметр тих реальних кульок, про які говорю я, приблізно дорівнював діаметру пробки від пивної пляшки. Влучання такої кульки може збити людину з ніг лише при влучанні у скроню, або в око. Якщо трапить в тім*я чи лоб - буде сильний удар, але людина не впаде, хіба що зі страху.

     Я, власне, про те саме. Якби така штука влучила в організьм, захищений кількома шарами "прикідів", можливо бронежилетом і точно - памперсом, ефекту не було б. Якби по кумполу - можливі варіянти, як Ви кажете. Однак у такому випадку зіткнення двох тупих предметів не могло би не залишити на одному з них (тупішому) певних позначок, котрих не було ні у мед.картках, ні на екрані. Так що чи зі страху (Коробова сьогодні молодець :) ) чи то після тривалих репетицій. В обидвох випадках: "Товариш Рак, ви шо, мудак? - Без цього нам нєльзя нікак" (с)
  • 2004.10.01 | Shooter

   Маленьке вточнення

   Роман ShaRP пише:
   >
   > Щоправда, є великі, і дійсно важкі кульки до шарикопідшипників

   Кульки - з кулькових підшипників. ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua