МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Буш за допомоги Ющенка мріє осідлати Україну

09/30/2004 | Обережний герой
На електропотягах на Харківщині розклеєно такого плаката: Україна у вигляді коня, що став на дибки, Крим і ще якась там подібна частина внизу - ноги, західна Україна - голова. На ній, тобто на коняці-Україні, сидить в одежині ковбоя Буш і тримає її за узди та якесь інше облаштування, збрую і т.д. Над ним написано в кольорах ющенківців: "Так!" Далі окличний знак на тлі підкови, як на ющенківських плакатах. Талановито зроблено. Обігрується вдала спроба видати Ющенка за американського служку і антиросіянина. Вдалу, бо я вже не раз зустрічав людей, які полаявши та посміявшись з Януковича, несподівано підсумовували - "і все таки Янкуович менше зло порівняно з цим американським прихвістнем. Бо Янукович за Росію, а Ющенко проти." Я так і заклякав з розтуленим ротом, яким теж підсміювався з Януковича. Найважче для мене зрозуміти, навіщо цьому існуючому в мріях і сподіваннях людей уявному Януковичу Росія і товаришування з нею?

Відповіді

 • 2004.10.02 | komnatnyi

  SOS або "союз общей судьбы"

  Навіщо тим людям цей тонучий Титанік? Навпаки, швидше відгрібати треба.
  Це таке сумне явище - політичний мазохізм - добре описано в романі В.Аксьонова "Острів Крим".
 • 2004.10.02 | ziggy_freud

  кобило-возова тематика у креативі команди Я.

  Обережний герой пише:
  > На електропотягах на Харківщині розклеєно такого плаката: Україна у вигляді коня, що став на дибки, Крим і ще якась там подібна частина внизу - ноги, західна Україна - голова.
  > На ній, тобто на коняці-Україні, сидить в одежині ковбоя Буш і тримає її за узди та якесь інше облаштування, збрую і т.д.

  Це вже друга відома мені агітка за Я., де Україну представлено подібною символікою. Іншу, з якоїсь разової газети, пам'ятаю приблизно. Але конем там був, здається, Янукович, на налигачі - напис "опозиція". А рулив возом хтось схожий на Путіна. І гасло щось на кшалт: "Кінь дорожчий за налигач". Головне, що вектор в нас тепер один, і віз їде на Схід.

  Треба мати дуже багату уяву, щоб так малювати країну, де більшість населення живе в містах, і навіть в селі коней з возами не так вже багато лишилось. Одразу видно, які сучасні пацани ці "креатори" ;-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.10.02 | Роман ShaRP

   Це так вони уЯвлЯють майбутнє цієї країни

   ziggy_freud пише:
   > Треба мати дуже багату уяву, щоб так малювати країну, де більшість населення живе в містах, і навіть в селі коней з возами не так вже багато лишилось. Одразу видно, які сучасні пацани ці "креатори" ;-)

   Кучмократи зробили все, щоб кінна тяга стала в цій країні значно рентабельнішою за автомобільну.

   Якщо ситуація з пальним не покращиться, то скоро й жителі околиць міст згадають, як виглядають коні та брички (можете сміятися - сьогодні я бачив на околиці Києва 4х коней, їх перевозили вантажівкою у бік Боярки).

   Ще в 2000му я побував у цікавому містечку, де асфальтові вулиці були щільно вкриті продуктами кінської життєдіяльності.
 • 2004.10.02 | настрадамус

  Re: Буш за допомоги Ющенка мріє осідлати Україну

  С лаптями и балалайкой нельзя раставаться . Пойдём в Европу в Российских лаптях и их же орлом - два рота один жопа..
 • 2004.10.03 | Andrij

  Рівень інтелекту в Україні

  Якщо людина каже, що він погано живе, що влада краде, але він таки згоден і далі жити за цієї влади, бо вона "за Росію" -- ця людина має низький рівень інтелекту. Дуже можливо, він погано читає та рахує. Так буває. Однією розмовою цю проблему не виправиш. Отже, треба лише сказати, "правильно, треба голосувати за тих, хто при владі вже 13 років, бо вони всі за Росію, можливо через ще 13 років ви допетраєте, що голосували за бандитів".

  Але я вірю, що в Україні досить багато розумних людей.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua