МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як Порошенко власних «холопів» на вулицю виганяв (/)

10/27/2005 | Мінор
>«Чого прийшли?» – кричав Петро Олексійович на своїх працівників, що прийшли пікетувати Секретаріат президента. Раптом металічні нотки в його голосі пом‘якшали: до пікету підходив його кум Віктор Ющенко…

http://rep-ua.com/12415.html

Уже кілька років точиться судова війна між заводом Петра Порошенка «Ленінська кузня» та мешканцями гуртожитку цього заводу. Воюють сторони за цей самий гуртожиток, який «Ленінська кузня» хоче продати. Здавалося б, чи варто Петрові Олексійовичу розмінюватися на такий дріб‘язок, як тимчасове житло для незабезпечених сімей? Утім, якщо врахувати ціну будинку, яка сягає десятка мільйонів доларів, то бажання Порошенка викинути десятки сімей на вулицю отримує своє логічне пояснення.


Судова тяганина почалася з 2002 року, коли акціонери заводу на зборах надали згоду на відчуження будинку по вул. Сурікова 5 із метою продажу. Більш як 100 мешканцям цього гуртожитку (40 із них – діти, в тому числі й сироти та інваліди) голова правління заводу чітко дав зрозуміти: хай виселяються до інших гуртожитків. Утім, люди на таку пропозицію не пристали, адже житло, яке їм пропонували, – у промзоні, зі стінами, поточеними грибком, та й заселятися туди їм пропонували на пташиних правах, навіть без ордерів. Отримавши відмову, керівництво заводу подало в суд, оголосивши, що працівники вселилися й прописалися в гуртожитку незаконно. Суди проти кожного з мешканців (не подали лише на двох сестер-сиріт, та й то після довгих умовлянь з боку їхніх сусідів) тягнуться ось уже півтора роки.


За словами працівників заводу, гуртожиток продавати за законом не можна – через цілу низку юридичних формальностей. Наприклад, в органах місцевого самоврядування будинок не зареєстрований як гуртожиток, а в приватизаційних документах Фонду держмайна він позначений як житловий. Приватизувати й продавати житлові споруди закон забороняє. Окрім того, планом приватизації «Ленінської кузні» передбачено, що всі об‘єкти соціально-побутової сфери повинні використовуватися за своїм призначенням.


Найбільше мешканців обурює перебіг судових засідань. Так, за їх словами, сторона «Ленінської кузні» не гребує підробленими документами, на запитання, яким чином люди могли «незаконно прописатися», відповісти нічого не може, але поводить себе впевнено і нахабно.


– Суддя Солом‘янського райсуду Олена Калініченко нам відверто говорить: «Ви ж розумієте, це не від мене залежить!», – розповідає один із мешканців гуртожитку Сергій. –Всі бояться зв‘язуватися з Порошенком. Прокуратура просто відмовляється проводити перевірки навіть фактів підробки документів (адвокати надавали до суду фальшиві ордера з підробленими підписами чи неіснуючими адресами для «переселення») – і міська, і районна, і навіть ГПУ обмежуються відписками.


Суд уже ухвалив рішення про примусове виселення двох сімей. Інші поки що тримаються, хоча «на тих, хто з суду повертається, страшно дивитися». За словами Сергія, працівники заводу зверталися по допомогу до всіх, кого можна. Пікетували Верховну Раду, КМДА, Секретаріат президента. Найлюдяніше поставився до них мер Олександр Омельченко, який погодився на прохання мешканців узяти гуртожиток на баланс міста. Проте Петру Порошенкові такий варіант не сподобався. Не дивно, адже будинок – зручно розташована «сталінка» 50-х років – ще 2 роки тому був оцінений у 2,5 мільйони доларів. Сьогодні його ціна вже, певно, під 10 «лимонів»…


Поспілкуватися з Порошенком працівникам його заводу вдалося в березні. Ні, в попередньому реченні немає помилки, хоч Петро Олексійович і запевняє, що ні в статусі народного депутата, ні на посаді секретаря РНБОУ не мав жодного стосунку до «Ленінської кузні» та іншого бізнесу. «Спалив» свого кума… Президент України Віктор Андрійович Ющенко.


Традиційно (як для березня) вийшовши поспілкуватися з «ходоками», президент надибав «холопів Порошенка». Дізнавшись, що протестують працівники «Ленінської кузні», президент дістав мобілку і, набравши номер, із посмішкою сказав: «Петре, це твої прийшли, ти з ними й розбирайся». Утім, із Петром Олексійовичем у той день поспілкуватися не вдалося – в того знайшлися важливіші справи. Проте за кілька днів (коли пікетувальники встигли передати йому вітання через Катерину Ющенко та Олександра Третьякова) він таки вийшов до народу.


– У нас був плакат «Наших дітей викидають на вулицю», – розповідає Сергій. – Роздратований Петро Порошенко підійшов до нас та гукнув: «Чиїх дітей тут викидають? Твоїх?» - і тицьнув пальцем на одного з нас. Той сказав, що ні, і Порошенко почав кричати: «То чого ви прийшли сюди?». Коли ми сказали йому, що просимо передати будинок до комунальної власності, він навідріз відмовився – хай, мовляв, викуповують. Будинок так чи інакше буде продано. Не хочете – будуть суди! Одній жіночці, в якої чоловік пропрацював на заводі 30 років, так і сказав: «Хай тобі Омельченко квартиру купує!». Говорив це з притиском, із металом у голосі. Але потім раптом пом‘якшав, бо підійшов Ющенко. Ми до президента, але той віджартувався, мовляв, вирішуйте свої справи самі, а я краще он із жіночками поспілкуюсь.


За пару днів пікетувальникам таки вдалося дотиснути Віктора Андрійовича, і той на звороті якогось документу написав листа голові правління «Ленінської кузні» Володимиру Шандрі (ні, не родич, лише однофамілець) – «До надання іншого житла припинити судове переслідування». Утім, передати цидулку начальнику робітники не змогли – той просто сховався. А переславши президентське послання по пошті, вони так і не отримали на неї жодної відповіді. А незабаром після того суд виселив іще одного мешканця.


– Єдина людина, яка нам допомагає, – Валентина Семенюк. Вона, як іще депутатом була, нами опікувалася, і коли у фонд прийшла, теж, – розповідає Сергій. – У ФДМУ підняли архіви документів, які чітко показують, що продавати цей гуртожиток закон забороняє. Як вони кажуть, за такі речі, як зараз робить керівництво «Ленінської кузні», вже кілька чоловік в Україні посадили. Сама Валентина Петрівна зараз у лікарні, але вчора була внутрішня нарада ФДМУ по нашій проблемі. Щоправда, сьогодні вони теж почали затягувати справу, мовляв, треба ще детальніше перевірити всі документи. Не хотілося б, щоб у Фонді нас теж зрештою «відфутболили».Юрко КОСМИНА

Відповіді

 • 2005.10.27 | Мартинюк

  О - нарешті якийсь компромат таки витягнули

  Так би мовити з "компроматним" лицем.
  А то все злочини, злочини ... А коли питаєш - "які?" то у відповідь " таце ж всі знають!". А якщо хтось не знає?

  До речі недавно спілкувавсяч з акудиторами , які у 2004 році допомагали трясти фірму "Рошен" на замовлення ДПА та інших. Кажуть що все прозоро і чисто. .
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.10.27 | Нестор

   Ну що ви який же це компромат

   Адже наш Пєтя кришталево чесна людина і тому жодного бізнесу мати просто не може.

   От він і сам каже: "Яка така кузня? Перший раз чую про таку!". Ну а те що кум Ющенко думає інакше, то це все недостойне колупання в чужій брудній білизні, гімнометання і політичний тиск. Наші найсправедливіші суди виселяють людей на вулицю значиться так тому і бути.

   І взагалі ця новина застаріла, протухла і давно минула. Де 2002 рік, а де ми? Тим більше, що опублікована вона на якомусь "Інтернет-репортері", а не в "Президентському віснику" і тому такими серйозними аналітиками як ми взагалі може не братися до уваги.

   Врешті решт хіба можуть стати якісь 100 невдах викинутих на вулицю перешкодою до об"єднання помаранчевої команди?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.10.27 | Мартинюк

    На безриб"ї і це згодиться

    Це конфлікт , малоприємний , але конфлікт , часто неминучий коли інтереси індивідуумів стикаються з інтересами системи чи інших індивідумів. Звичайно якщо це правда то це негарно. Однак на жаль все що стосується Порошенка подається абсолютно тенденційно і тому потребує хочаб елементарної перевірки - наприклад вислуховування самого Порошенка.

    Та таких фактів ( або в такому стилі) можна за будь кого хто займається бізнесом на рівні вище середньому, чи навіть просто адмініструє що небудь , типу партії чи блоку. В тому числі і про Юлію Володимирівну.

    Якби ми почали виплескувати на сторінки "Майдану" всю грязюку на політичних лідерів , яка до нас приходить( часом таку що аж дуже відповідає дійсності) то ми би просто втратили відчуття пропорцій - хто і наскільки винний. В один ряд би ставали ті хто обікрав пів України і той хто не доплатив премію своїй секретарці.

    Нагадую коняку можна показати різними способами - у сповільненому кадрі можна показати як вона біжить весняним лугом з квітами, а можна націлити камеру під хвіст і тижнями транслювати кадри певного фізіологічного процесу.

    Хоча це буде звісно одна коняка, однак за другу не проголосують.

    Мені не подобається коли політичні суперечки стосовно конкретних проблем і різниць у програмах та політичних діях, підмінються безконечними трансляціями задниць опонентів.

    Це можливо і цікаво, але від того нам не стане краще жити. У всякому разі тим які не задіяні в передвиборчі піар та антипіар програми.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.27 | Предсказамус

     С рыбой все ОК. Но кое с чем можно было бы согласиться

     Мартинюк пише:
     > Мені не подобається коли політичні суперечки стосовно конкретних проблем і різниць у програмах та політичних діях, підмінються безконечними трансляціями задниць опонентів.
     Мне это тоже очень не нравится, нужно, наверное, быть выше подобного наблюдения за шаловливыми ручками и бойкими сынками, поговорить бы лучше о программах и политических решениях. Но только где эти программы? Помнится, было 10 первых указов Ющенко, вроде как программа. Может, ее обсудим? А заодно подумаем, почему их так быстро забыли? Есть желание?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.10.27 | Мартинюк

      Дуже навіть велике.

      З льоту спадають в голову славетні промови Юща про дерегуляцію підприємництва, погрози розігнати місцеве чиновництво яке цьому противиться і жорсткі терміни які він виставляв.

      Друге - щось не чути якихось зрозумілих програм щодо судової реформи. А значить знову виникатиме дилема - або спостерігати за аукціонним типом прийняття судових рішеннь ( хто заплатить більше і першим) або вишуковувати способи "дисципліновування" судей з поза меж судової вітки влади. До чого це приводить ми вже знаємо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.10.27 | Предсказамус

       Как бы от этогомы не стали еще более "чернопиарщиками".

       Мартинюк пише:
       > З льоту спадають в голову славетні промови Юща про дерегуляцію підприємництва, погрози розігнати місцеве чиновництво яке цьому противиться і жорсткі терміни які він виставляв. Друге - щось не чути якихось зрозумілих програм щодо судової реформи. А значить знову виникатиме дилема - або спостерігати за аукціонним типом прийняття судових рішеннь ( хто заплатить більше і першим) або вишуковувати способи "дисципліновування" судей з поза меж судової вітки влади. До чого це приводить ми вже знаємо.
       У меня все указы на диске лежат, на всякий случай. Могу их по одному в отдельной ветке публиковать. Но обсуждать имеет смысл не только невыполнение, но и "что вместо". Тогда, боюсь, истории про выселения из общежитий и девочек на пляжах будут казаться цветочками на фоне "достижений" Ющенко.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.10.28 | Нестор

        Ну і чим одне відрізняється від іншого?

        Чим невиконання обіцянки "рівності всіх перед законом" принципово відрізняється від невиконання обіцянки про "5 мільйонів робочих місць"?

        Те що друкує "Інтернет-Репортер" і є якраз свідченням невиконання першої обіцянки. Я так і не розумію чому не зручно нагадувати Президенту про її невиконання. Натомість можна нагадувати про невиконання другої обіцянки про "5 мільйонів робочих місць".

        Чому одне є негідним копирсанням в брудній білизні, а інше - ні? Можете пояснити?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.10.29 | Предсказамус

         Масштабами (-)

     • 2005.10.28 | Пані

      Програма там, де і була, ніхто не вкрав

      http://www.yuschenko.com.ua/ukr/Future/206/

      Може таки замість суперечок про Петю (Колю, Машу) відкрити гілку про цю програму та як же вона, клята, виконується?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.28 | BIO

     Re: На безриб"ї і це згодиться

     >Нагадую коняку можна показати різними способами - у сповільненому кадрі можна показати як вона біжить весняним лугом з квітами, а можна націлити камеру під хвіст і тижнями транслювати кадри певного фізіологічного процесу.

     ...весняним лугом з квітами - це про квітень місяц непевно ? :)
     Підсвідомо мабуть навіяло асоціяцію.
     Ну що ж - без гною і квіти не ростуть...
     Я вже не про квітнуть.

     От як нам позбутися електорального дебілізму - коли в певний час
     всі ції добродії своїми, мабуть вже теж підсвідомими, діями
     ненав"язливо підштов*ують пересічного виборця знов голосувати за,
     як тому мариться, менше зло.

     Бо це коло, здається, незкінченне. :(

     Бо на то воно і коло... :( :( :(
  • 2005.10.29 | Боррачо

   чому - нарешті?

   Нормальні люди не перший місяць борються за права ленкузнічан.
 • 2005.10.27 | капітан Немо

  Ну і скотина це Поросенко ! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.10.29 | Боррачо

   рідкісна...

   А давайте, усім Майданом допомжемо робітникам?
  • 2005.11.05 | 100%

   То тільки ззовні (-)

 • 2005.10.27 | vmo1

  Re: Як Порошенко власних «холопів» на вулицю виганяв (/)

  Мынор!

  Цій темі вже кілька років

  Іншого компромату Мороз на Петю , що не занйшов :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.10.28 | Мінор

   Це вам не пікети за гроші проводити

   vmo1 пише:
   > Мынор!
   >
   > Цій темі вже кілька років
   >
   > Іншого компромату Мороз на Петю , що не занйшов :)

   Хлопці, не провокуйте мене на відповідь, бо в мене вже язик заболів пояснювати, що я не працюю в І-Репортері.
   По суті питання - "компроматом" є неправдива інформація компроментуючого характеру. У даному випадку в редакцію звернулися люди, які вже 2 роки не можуть добитися правди і журналісти НЕ МАЛИ ПРАВА відмовити їм у допомозі і їхня інформація є ПРАВДИВА.

   До речі, наскільки я знаю Репортер зацікавився інформацією із допису Гладчука: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1130229254
   Будете також казати, що то компромат? Так може взагалі очі зав"язати і тільки хороше бачити, а заодно і вуха закрити і рот?

   Звичайно ж, з точки зору тих, хто усі пікетування організовує на замовлення їх можна сприймати, як конкурентів...
 • 2005.10.28 | Оk

  Re: «Холопи» вже давно не власні

  Якби Ви справді цікавились фактами, а не керувались як завжди непереборним бажанням здійняти якнайбільше галасу, то взяли б до уваги, що ті мешканці вже давно забули, коли працювали на "Ленкузні".
  Може хтось відповість з якого дива підприємство має утримувати гуртожитки в яких мешкають родини його колишніх працівників ?
  І хто власне має забезпечити їх житлом ?
  Наскільки відомо мені, Ленкузня і досі пропонує роботу з наданням місць в гуртожитках власним працівникам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.10.28 | BIO

   Re: «Холопи» вже давно не власні

   Ну так и донесите эти факты до Петюни, а
   то чего он с подкидышами вообще общается.
   Все в честный суд.
   А там, глядишь, и Вам офис в этой самой сталинке
   по блату выделят.
   Как ценному доносителю.
   Фактов.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.10.28 | Оk

    Re: «Холопи» вже давно не власні

    BIO пише:
    > Ну так и донесите эти факты до Петюни, а
    > то чего он с подкидышами вообще общается.
    > Все в честный суд.
    > А там, глядишь, и Вам офис в этой самой сталинке
    > по блату выделят.
    > Как ценному доносителю.
    > Фактов.

    Я звідки інфа, що шукаю офіс ? Дякую, проте мене і мій більше ніж влаштовує, скомність взагалі одна з моїх найбільших чеснот ...
    І що за пошесть, один мені роботу шукає, інший - офіс ?

    Хоча ... якщо язик свербить і гуртожитки і офіси підійдуть, а перспективність Петі як терки для язика взагалі важко переоцінити :(.
  • 2005.10.28 | MentBuster

   Re: «Холопи» вже давно не власні

   Оk пише:
   > Якби Ви справді цікавились фактами, а не керувались як завжди непереборним бажанням здійняти якнайбільше галасу, то взяли б до уваги, що ті мешканці вже давно забули, коли працювали на "Ленкузні".

   Я знаю всі факти, бо представляю в суді інтереси однієї з родин з неповнолітньою дитиною. Цей гуртожиток на Сурикова Пєтюня хапонув в статутний фонд ЗАО "Ленгінська Кузня" з безліччю порушень, але до цього нікому немає діла, і це не є предметом позову про виселення людей. А люди раніше працювали на "Ленкузні", поки там не перестали платити зарплатню і не почали відправляти їх в неоплачувані відпустки на півроку.

   > Може хтось відповість з якого дива підприємство має утримувати гуртожитки в яких мешкають родини його колишніх працівників ?

   Якщо Пєтюня не хотів утримувати ці гуртожитки, нащо він їх хапонув? Відповідь: щоби бидло поперти на вулицю, а будинки загнати за непогане бабло.

   > І хто власне має забезпечити їх житлом ?

   Люди - всі 46 сімей - стоять в квартирній черзі з незапам'ятних часів. Іти їм нема куди. Пєтюня був домовився з Омелею, за відкат, зрозуміло, що Омеля дасть цим сім'ям квартири, але хтось з них когось кинув, і угода зірвалася. Омеля під шумок революції хотів прибрати общагу до ручисьок, протягнувши "рішення" Київради про передачу будівлі в комунальну власність, але Пєтюня вухами не клацав і швиденько, в грудні 2004, в розпал революції скасував це розпорядження через Господарський суд.

   > Наскільки відомо мені, Ленкузня і досі пропонує роботу з наданням місць в гуртожитках власним працівникам.

   Ще раз пояснюю: людей виганяють не для того, щоб поселити на їхні місця нових роботяг, а щоби загнати будівлю та побудувати на її місці черговий блядник ... вибачте, нічний клуб ;)

   Про "обліко аморалє" Пєтюні можу додати такий юридичний хвакт. Маї підзахисні прописані в іншому гуртожитку "Ленкузні" - на вул. Хорєвій, але їх туди не поселили, сказали - нема місць, поживіть поки на Сурикова. А потім - подали на них одночасно два позови - в Солом'янський суд про виселення з Сурикова, бо живуть не за місцем прописки, і в Подільський суд - про анулювання реєстрації на Хорєвій, бо вони ... без поважних причин не проживають там більше шести місяців. Сьогодні Солом'янський суд закінчив слухати справу і в понеділок напевно оголосить рішення про їх виселення з Сурикова, а Подільський суд справу відклав, бо Пєтюнині люди почали відверто гнати, заявляючи, що ордерів не було і їм невідомо, як люди прописалися!!! Суддя заткнула їм пельку і надіслала запити до ментівки, відповідями на які буде доведено, що Пєтюня - покидьок і шахрай :)

   Хто дійсно цікавиться - звертайтеся, у мене кілька тек матеріалів по цій справі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.10.28 | капітан Немо

    О Боже ! Як би я хотів , щоби справедливість восторжествувала !!

    Щоби цього клятого Поросенка визнали винним у лжесвідченнях чи ще чомусь такому херовому.

    Бо це вже дійсно беспрєдєл !!!

    Скільки можна ???

    Може, нехай би Свистович взявся за цю справу та й допоміг би все-таки обездоленим колишнім працівникам ЛК ??
   • 2005.10.29 | Iryna_

    Re: «Холопи» вже давно не власні

    Історія дійсно жахлива. Пєтя таки редиска, і тепер цукерки "Рошен" в рот не лізтимуть. Шкода, що більш порядні товариші цукерок не випускають.

    На мій погляд, у нас є дуже велика проблема з правами на житло та проживання взагалі. Наприклад - звичайна оренда ("знімання") квартир практично поза законом, обидві сторони абсолютно не захищені. Аби тут було нормальне законодавство, можливо, була б менш гострою житлова проблема (знаю купу людей, які мають порожні квартири і бояться їх здавати, а також людей, що платять ідиотські гроші за кредити, бо дістали квартирні хазяї і повна безправність). З гуртожитками взагалі повний маразм, і таких історій - скільки завгодно.

    Цікаво, хоч якісь депутати щось думають у цьому напрямку?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.29 | MentBuster

     Re: «Холопи» вже давно не власні

     Iryna_ пише:
     > Історія дійсно жахлива. Пєтя таки редиска, і тепер цукерки "Рошен" в рот не лізтимуть. Шкода, що більш порядні товариші цукерок не випускають.
     >
     > На мій погляд, у нас є дуже велика проблема з правами на житло та проживання взагалі. Наприклад - звичайна оренда ("знімання") квартир практично поза законом, обидві сторони абсолютно не захищені. Аби тут було нормальне законодавство, можливо, була б менш гострою житлова проблема (знаю купу людей, які мають порожні квартири і бояться їх здавати, а також людей, що платять ідиотські гроші за кредити, бо дістали квартирні хазяї і повна безправність). З гуртожитками взагалі повний маразм, і таких історій - скільки завгодно.
     >

     У нас проблема - з правом власності та його захистом. А житло - це лише маленька частинка цієї глобальної проблемищі.

     > Цікаво, хоч якісь депутати щось думають у цьому напрямку?

     Ті, у кого є мозок - думають, але лише в тому напрямку, щоб нічого, збав Боже, не змінилося в цій галузі на краще. А у кого мозку немає - звісно, що не думають ;)

     Бо якщо в нашій країні дійсно поважатиметься право власності - як Пєтюня крастиме? :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.10.29 | Iryna_

      Re: «Холопи» вже давно не власні

      Та тут нібито справа не у власності. Пєтя ж типу власник.
      Права сторін щодо оренди - теж нібито не тільки власність.

      Ось я бачила об'яву, що Правекс-банк хоче орендувати гуртожиток для співробітників. Потім те саме буде з цим гуртожитком?

      З мого погляду (не юриста) з власністю ще так-сяк - ось майно, ось вкрали. Навіть коли примусили до продажу за смішною ціною, це можна побачити.

      А з житлом в усіх аспектах (власність, гуртожики, оренда, черги, приватизація) - повний суцільний маразм, і щось я не бачу, щоб хтось з депутатів та навколодепутатів намагався хоча б частину того суцільного маразму вирішити (авторів закону про виселення за суспільною необхідністю я не проти власноручно придушити).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.10.30 | MentBuster

       Re: «Холопи» вже давно не власні

       Iryna_ пише:
       > Та тут нібито справа не у власності. Пєтя ж типу власник.
       > Права сторін щодо оренди - теж нібито не тільки власність.
       >
       Та у власності тут справа, у власності! Це протиприродно, якщо власність переходить з рук в руки без врегулювання прав на неї (в даному випадку - на проживання) - третіх осіб. Але, отримуючи від Пєті хабар, чиновники, передаючи йому ці гуртожитки у власність, про право на проживання в них якогось там бидла і не згадали :(

       > Ось я бачила об'яву, що Правекс-банк хоче орендувати гуртожиток для співробітників. Потім те саме буде з цим гуртожитком?
       >
       Ні фіга! Якщо в договорі оренди прописано, що гуртожиток є власністю "Правекса", і що людина живе, лише поки працює, то людина саме на це і розраховує, і добре думатиме, чи варто звільнятись. А нещасні Пєтіни холопи заселилися у даржавну власність, а виселятись мають - з приватної, тупо вкраденої Пєтюнею :(

       > З мого погляду (не юриста) з власністю ще так-сяк - ось майно, ось вкрали. Навіть коли примусили до продажу за смішною ціною, це можна побачити.
       >
       > А з житлом в усіх аспектах (власність, гуртожики, оренда, черги, приватизація) - повний суцільний маразм, і щось я не бачу, щоб хтось з депутатів та навколодепутатів намагався хоча б частину того суцільного маразму вирішити (авторів закону про виселення за суспільною необхідністю я не проти власноручно придушити).

       Будь-яке житло є чиєюсь власністю. Спробуйте абстрагуватись ;) , і у Вас все складеться. Що не зрозумієте - питайте!

       З повагою до Вашої допитливості,
       Тетяна Монтян
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.10.30 | Iryna_

        Re: «Холопи» вже давно не власні

        Дякую!
        Мені було зрозуміло з точки зору справедливості, що погано викидати людей на вулицю, які багато років пропрацювали і яким підприємство обіцяло квартири (теж нібито зобов'язання, яке ніяк і ніде не враховується). Але тепер зрозуміло, що й з точки зору права Пєтя неправий.
 • 2005.10.28 | observer

  За що я зневажаю зінченок та їх підгавкувачів

  - що ці клоуни попри запевняння що в них є факти корупції Пєті, так нічого реального і не змогли навести. А я на початку вересня вже почав сподіватись, що він - політтруп...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua