Pryvit z Ustrzykiv Dolnyh. Vse chudovo.
01/09/2006 | Pavlo Z.
Na trioh trasah snih ye. Ciny: prozhyvannia u dvomisnomu nomeri z usima zruchnostiamy 40 hrn (dla ditey - 20), obid - 25 hrn (dla ditey - 13), prokat lyzh z botynkamy 70 hrn, pidyomnyk - vid 1 hrn do 4 hrn za pidyom, baseyn 25 metriv - 10 hrn/hod. Obsluha - europeys'ka:))
Відповіді
2006.01.09 | stefan
Re: Pryvit z Ustrzykiv Dolnyh. Vse chudovo.
Ustrzykiv Dolnyh.Де це є?
Україна, Польща...
***
Гугль відповів, що Польща на границі з Україною.
2006.01.09 | IBAH
Re: Pryvit z Ustrzykiv Dolnyh. Vse chudovo.
USTRZYKI DOLNE-Польща,Устрикі Долішні це ЛЕМКОВИНА-Східні Бескиди-приблизно не більше 10 км від кордону з Україною, на Захід від Стрия.Їхати треба через Львів-Шагині-Медику-Пшемисль(Перемишль).Це давні(етнічні українські землі-доказом є церкви з ХVІІІ і ХХ століть-часто знищені-в руїні.Цей регіон Польщі після депортацийної акції корінного населення ЛЕМКІВ у 1946-47 роках є майже незаселений.2006.01.09 | Мартинюк
Місця бойової слави УПА
Карпати з польського боку. Недалеко Перемишль. У 45-48 роках там були великі бої між УПА, Військом Польським та НКВС.Устрики Нижні і навколишні території (по польськи Устшики Дольни) були виселені поляками. Польські перселенці натомість не прижилися у специфічних місцевих кліматичних умовах. Тому зараз там малозаселені місцини. Звичайно для курортів це добре...
2006.01.15 | Pavlo Z.
Re: Місця бойової слави УПА
Мартинюк пише:> Польські перселенці натомість не прижилися у специфічних місцевих кліматичних умовах.
Прижилися - 10 тис.населеня як для села - немало. Діє українська церква, антиукраїнських настроїв я не помітив,швидше навпаки - доброзичливість і інколи деяке співчуття. Причину останнього зрозумів, коли повертався позачора додому через новий прикордонний пункт поруч з Устриками. Зразу за кордоном на нашій стороні і до самого Львівського залізничного вокзалу - дороги такі, що танками тільки долати. Про сам вокзал парою речень не скажеш. Коротше (і тут абсолютно нічого нового): якщо ми самі собі не потрібні - то нафіг ми Європі?
2006.01.16 | Чорно-жовтий
Re: Місця бойової слави УПА
Мартинюк пише:> Устрики Нижні і навколишні території (по польськи Устшики Дольни) були виселені поляками.
Нижньо-Устріки -- свого часу був районним центром Дрогобицької області, яка існувала в 1944-1959 рр. Устріки були виселені зовсім не поляками, а радянською владою в 1951 р., коли Нижньо-Устріцький район за договором віддали Польщі взамін за Белз з околицями (480 кв. км). І тоді відбулася така собі виміна населення: поляків з Белза виперли до Польщі, а "савєцкіх людєй" забрали до СССР (переселенці-городяни з Устрік осіли переважно в Дрогобичі).