МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про причини заміни американського посла в Україні

05/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Серед причин заміни посла США в Україну називають некомпетентність посольства, яка проявилася в значно завишенії оцінці популярності Віктора Ющенка, як кандидата в президенти, а також недооцінці рівня політичної активності пересічних громадян завдяки яким перемогла
Помаранчова Революція



Коментар до:

Президент має намір номінувати Вільяма Б. Тейлора-молодшого із штату Вірджинія на посаду Надзвичайного і Повноважного посла Сполучених Штатів Америки в Україні. Пан Тейлор, державний службовець вищої ланки, нині є Старшим консультантом Координатора з реконструкції і стабілізації у Державному департаменті США. Перед цим він був представником США при Спеціальному посланнику Квартету з розмежування у Єрусалимі. На попередній стадії кар’єри він займав посаду Директора Офісу з управління відбудовою в Багдаді, Ірак. Крім того, пан Тейлор служив у Кабулі, Афганістан, Координатором американської і міжнародної допомоги Афганістану та Координатором з Афганістану у Бюро південно-азійських справ Державного департаменту. Він служив капітаном у збройних силах США. Пан Тейлор отримав ступінь бакалавра у Військовій академії США у Вест-Пойнті і ступінь магістра у Гарвардському університеті.

(переклад Посольства США у Києвi)

Відповіді

  • 2006.05.04 | Jugend

    Re: Про причини заміни американського посла в Україні

    Біографія Тейлора зовсім не вражає - всі бачать, як він "відбудував Ірак". Мабуть, Жора нам його прислав для обміну досвідом з нашими "любими друзями", як красти бабки на десятки мільярдів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.05 | Абу

      а вас, югенд, я папрашу астаца

      ти з ним перетинався?

      звякни при нагоді
  • 2006.05.05 | Хвізик

    про професійну непридатність минулого посла я вже пару разів пис

    писав тута. Будучи нездатним зорганізувати роботу посольства, Гербст віддавав перевагу проведенню зустрічей з товстосумами та маргіналами українського політикуму, усякими Литвинами, Порошенками та Азаровими. Мабуть, Буш прочитав мої дописи і зробив висновки.

    Сподіваюся, що наступний посол зуміє виправити недоліки:
    1. Навчить українських співробітників української мови
    2. Пояснить їм, що коли до них люди звертаються укр мовою, вони повинні ввічливо відповідати укр мовою, а не переходити на мову братнього рос народу.
    3. Навчить співробітників відповідати по телефону укр мовою.
    4. Для незамінних укр працівників, які не здатні оволодіти укр мовою, винайме кваліфікованих перекладачів.
    5. Навчить всіх співробітників ввічливості щодо відвідувачів та поваги до людей старшого віку.
    6. Припинить явно корупційні зв"язки посольства з незрозумілою кур"єрською службою для доставки паспортів. Принаймні припинить практику примусу відвідувачів користуватися послугами саме цієї служби, бо ж крім неї є Пошта України з суттєво нижчими розцінками.
    7. Знайде спосіб повідомляти відвідувачам реальні терміни розгляду їхніх документів, а не обіцятиме 2-3 тиждні, які розтягуються на 3-9 місяців.

    Списка побажань можна продовжувати, але, якщо він зробить хоча би те, що я перелічив, і то люде будуть йому вдячні
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.05 | casesensitive

      все перечисленное - это работа консульского отдела

      к работе посольства (и посла) не имеет никакого отношения.
    • 2006.05.05 | yalovets

      А я навпаки був приємно вражений їхньою доброю роботою

      Я був у американській амбасаді пару років тому, як звичайний відвідувач. Щоправда, справа моя не торкалася отримання будь-яких віз чи грінкарт чи чогось такого, мені треба було завірити документ (поставити підпис консула та їхню печатку). Так от, я маю абсолютно протилежні враження і маю сказати, що:

      > Сподіваюся, що наступний посол зуміє виправити недоліки:
      > 1. Навчить українських співробітників української мови
      > 2. Пояснить їм, що коли до них люди звертаються укр мовою, вони повинні ввічливо відповідати укр мовою, а не переходити на мову братнього рос народу.

      Наскільки я бачив, саме так вони і робили. Якщо співробітники зверталися першими, то робили це державною мовою. Звичайно, якщо хтось відповідав чи звертався до них російською, то вони переходили на російську. Але до цього я б не прискипувавася.

      І взагалі, я був приємно вражений їхньою доброю та швидкою роботою. Решту допису не коментуватиму, бо я до амбасади не телефонував і не отримував відтуди пошти (звертався е-мейлом, а документи забирав власноруч, і все це пройшло без жодних проблем).

      Можливо, ми були у різних відділах амбасади, чи нам різні співробітники потрапили, не знаю, але амбасада точно одна :)
  • 2006.05.05 | Lery

    Панове, заміна посла - це важливий знак!

    щось мені "трудовий шлях" цього Тейлора нагадує одного з тих, про кого написав Джон Перкінс у своїй "Сповіді економічного вбивці".

    Хто читав, згадайте, наприклад, епізод коли у 2003 році саме посол США керував державним переворотом у Венесуелі...

    Цей пан вміє "піднімати економіку", як і воювати, судячи з резюме. Так що слід очікувати якихось нових течій у нашій державній політиці.
    Можливо це буде нагнітання україно-російського протистояння, щоб більше прив"язати Україну до "глобальної імперії"...
  • 2006.05.05 | Daisy

    Ну і смішні ви всі!

    Одразу видно, що жоден з коментаторів до цієї теми ніколи не мав ніякого стосунку до дипломатії. Не треба шукати підтекст там, де його нема, бо так і до шизофренії недалеко. Спробуйте пригадати, скільки часу Гербст знаходиться в Україні. Майже три роки. Ось вам і відповідь. Звичайнісінька собі дипломатична ротація. Дипломати, зазвичай, не затримуються в одній країні більш, як на три роки. Навіть наші, не дивлячись на те, що у нас їх катастрофічно не вистачає...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".