Шановні кияни, киянки і дорогі кияночки ! Банзай?
05/11/2006 | Sean
Чули, що у нашому хвайному місті Кийовську новий мер? Юрист, хвінансист, поліграхвіст (від слова "поліграхв"), благодійник ет сетера ет сетера.
І питання не в тім, що віє вітер лютий ©...тьху, що комусь він не подобається, а комусь - і навпаки. А питання в тому, що назвався мером, так тойво - не нарікай і працюй. Arbeit, arbeit und arbeit.
Відтак пропоную: всі реальні (не надумані) пропозиції, зауваження, скарги, питання тощо до пана Черновецького (що уособлює київську міську владу, котра, як відомо, має за наші гроші задовольняти наші інтереси, захищати права, створювати комхворт і т.д.) надсилати на admin@maidan.org.ua чи сюдой - sean@maidan.org.ua. Тут вони трансхвормуватимуться у письмові звернення чи то інхвормаційні запити відповідно до законів і надсилатимуться на адресу вищезазначеного пана. Після чого пан отримуватиме місяць на роздуми - чи належно відповісти-відреагувати чи піти до суду, нарватися на прес-конференцію чи там акцію прямої дії.
Перебіг карнавалю (свята натхненної і саможертовної праці пана Черновецького на благо киян, киянок і кияночок) буде висвітлюватися на Майдані.
І питання не в тім, що віє вітер лютий ©...тьху, що комусь він не подобається, а комусь - і навпаки. А питання в тому, що назвався мером, так тойво - не нарікай і працюй. Arbeit, arbeit und arbeit.
Відтак пропоную: всі реальні (не надумані) пропозиції, зауваження, скарги, питання тощо до пана Черновецького (що уособлює київську міську владу, котра, як відомо, має за наші гроші задовольняти наші інтереси, захищати права, створювати комхворт і т.д.) надсилати на admin@maidan.org.ua чи сюдой - sean@maidan.org.ua. Тут вони трансхвормуватимуться у письмові звернення чи то інхвормаційні запити відповідно до законів і надсилатимуться на адресу вищезазначеного пана. Після чого пан отримуватиме місяць на роздуми - чи належно відповісти-відреагувати чи піти до суду, нарватися на прес-конференцію чи там акцію прямої дії.
Перебіг карнавалю (свята натхненної і саможертовної праці пана Черновецького на благо киян, киянок і кияночок) буде висвітлюватися на Майдані.
Відповіді
2006.05.11 | Уляна
Шановні грабельки...
Sean пише:> котра, як відомо, має за наші гроші задовольняти наші інтереси, захищати права, створювати комхворт і т.д.)
Шоне, шляк трафляє таке читати. Створюйте собі комфорт. Без невротичних закликів. Чи для Вас головне, ніколи не забувати, що Вам завжди хтось щось винен? І Ви намагаєтесь, щоб кожен усвідомив це раніше, ніж проріжуться перші зуби? Тоді Ви колеги з паном Чарновецьким. Згадайте, під яким лозунгом він ішов у мери: "МАЄШ ПРАВО". Іменно так, великими буквами ці два слова, плюс small print "жити краще". Чи може Ваш допис - це іронічна реакція на цей лозунг Черновецького? Тоді перепрошую за різкий тон.
2006.05.11 | Albes
Шон - ПРАВ ! Он - настоящий симба !
Да, чиновники нам ДОЛЖНЫ !И Шон в этом АБСОЛЮТНО прав. Именно безконтрольность чиновников со стороны граждан привела и продолжает приводить к имеющемуся беспределу. И если бы таких людей как Шон было бы побольше, а критиканствующих в их адрес (и поддерживающих тем самым вольно или невольно, с умыслом или без такового существующую компартийную-кравчучко-кучмовску систему) было поменьше, то было бы больше шансов нашим детям и внукам жить в гормальной стране, а не в стране чиновничьего (по всем трем ветвям власти) беспредела.
2006.05.11 | Уляна
Правий мій бувший шеф.
Джім. Який працював починаючи з 12 років. Розносив газети о 5-й ранку. Причому 7 днів на тиждень. І поки не закінчив школу. Казав, що дуже дисциплінувало - навіть вихідні не розслабляли. Культура праці у нього виробилася дуже солідна і не важливо, став він професором, чи став би чиновником? Працював би однаково. А от якби його з дитинства привчали, що "держава зобов'язана", "молодіжні кредити"? А ще в коледжі він отримав зразу дві спеціальності: з англійської літератури (бо дуже любив) і з хімії, бо думав про те, чим заробляти на хліб. Знаєте, у тих країнах, де ніхто нікому нічого не винен, оце "працювати", є набагато серйознішим, ніж закликом до чиновників. Це є якоюсь сутністю виховання і культури. Я просто констатую факт і ні до чого не закликаю.
А взагалі можу і закликати. Наприклад, чиновників НЕ ПРАЦЮВАТИ. Щоб шкоди було меньше. Ну що робити, якщо всю дорогу до Києва, чиновник обласного рівня, член скажімо якоїсь Селянської партії або блоку Олійника-Сироти (хіба це має значення?) планує відтворення жовтеняських організацій. "Бо от раніше хоч щось було". Хай краще краде, ніж "працює".
Albes пише:
> Да, чиновники нам ДОЛЖНЫ !
Arbeiten? Arbeiten? і ще раз Arbeiten? "Діду, а давайте я Вам буду помагати дрова рубати. Ви цюкайте, а я буду казати "Г-Гах!" А якщо чиновники не вміють працювати? Кого Шон рекомендував вибирати за цим критерієм і чому його не послухали? Я якщо нечиновники не вміють, то все-одно закликаємо тільки чиновників? Мені чомусь в приватних банках не щастить. Враження, що обслуговують не мене, а свою задницю.(Виключення - один банк, але утримаюся від реклами). Але ж Шон носійку такої задниці небезуспішно переконує, що винен хтось. Нагадую, що вазмущаются не тільки на сайті Майдан, а й у банках. Ви б бачили ображені обличчя та чули репліки там, де погано працюють!
Ви не подумайте, що я противник демократії. Дратує те, що якісь перші смислові фрази на тему, що буде/має діятися в Києві появилися в цій гілці починаючи з 5-6 допису, замісь того, щоб належати автору гілки. Голе гасло "Маєш Право критикувати" дратує так само, як і гасло Черновецького "Маєш право". Я ніколи не дізнаюся, що мав наувазі Черновецький. Може він думав, що в Києві живуть "Люди из подполья", які задаються відповідними питаннями, а він їм відповідь хотів підказати. І що нам ДОЛЖНИ чиновники з приводу пояснення своїх передвиборчих лозунгів?
2006.05.11 | Майдан
Гадаю на Черновецького слід тиснути
Хоче того хто сь чи ні , але Черновецький став мером і ним він буде до кінця свого терміну - якиїхось можливостей його "імпічнути" ні вкого наскільки я бачу не має.З другого боку він зовсім не пропаща людина стосовно розуміння певних засад демократії та громадянського суспільства, а позиція в нього зараз слабенька та непевна, то він очевидно буде намагатися виконувати реальні і обгрунтовані вимоги киян.
Це до речі досить унікальна можливість - через пів року, коли він закріпиться на своєму кріслі, "додерибаниться" з основними конкурентами та мафією, то до нього вже можна буде й не підходити.
Тому пропоную підтримати Шона і скласти хоча б список того що повинен зробити новий мер, чи принаймні реалізувати свої обіцянки.
Наприклад новий мер ( як і всі інші кандидати) обіцяв знизити вартість житла у Києві, чи принаймі зробити його доступним для молодих та малоімущих сімей.Зробити це загалом нескладно, і Черновецький як банкір та учасник житлових спекуляцій прекрасно знає як поламати всі монопольно-спекулятивні механізми.
Ото нехай і робить.
Окрім того він недавно побіцяв вивчити українську мову, то також нехай реалізовує. Врешті вимог до мера міста дуже багато. Пригадайте всі претензії до колишнього мера Омельченка і виставте їх Черновецькому.
2006.05.11 | Пані
Рейтинг грмадських інтересів по Києву
Ось лідери громадських пріорітетів по Києву згідно нашого дослідження.1. Соціальне сирітство. (не дивно, чому Черновецький виграв вибори!)
2. Незаконна забудова
3. Забезпечення житлом
4. Стан ЖКГ
5. Злочинність
Пропоную навколо такої пічки і танцювати
2006.05.11 | saha
Я б ще окремо від ЖКХ поставив прибирання сміття(/)
Тут потрідне комплексне вірішення.ООО почав її вирішувати, але мені здається заповільними темпами.
Наприклад ніяк не вирішується проблема утилізації
сміття з небезпечними речовинами, такі, як акумулятори, батарейки,
а щоденно Київ викидає тони батарейок, які потім в землі розкладаються і навколо звалищ в районі десятків кілометрів можна знайти любі елементи з таблиці Меделєєва в воді та грунті.
Ця проблема не дуже видна пересічним громадянам але дуже важлива з екологічної точки зору і із-за невирішення цих проблем зараз можуть бути дуже страшні наслідки в майботньму включаючи і здоровя мешканців Києва.
2006.05.11 | Sean
Алаверди
Уляна пише:> Sean пише:
> > котра, як відомо, має за наші гроші задовольняти наші інтереси, захищати права, створювати комхворт і т.д.)
>
> Шоне, шляк трафляє таке читати.
То не читайте, я ж Вас не примушую.
> Створюйте собі комфорт.
Тим і переймаю си. В Києві живу, от і тойво...Та і взагалі в Україні.
> Без невротичних закликів.
Про "лікарю, зцелися сам", чули? Що Ви ся денервуєте і про шляк якийсь кажете? Всьо путьом, все буде добре.
> Чи для Вас головне, ніколи не забувати, що Вам завжди хтось щось винен?
Мені ніхто нічого не винен, окрім:
- кілька людей - пиво,
- ще кілька - гроші (візьму не з усіх),
- Росія - компенсації за все багатовікове мудацтво (між іншим, це напів-жарт),
- влади.
> І Ви намагаєтесь, щоб кожен усвідомив це раніше, ніж проріжуться перші зуби?
Так, намагався, намагаюся і буду намагатися. А зуби...Перш ніж у влади стосовно громадян проріжутся зуби, ці зуби вже потрібно вибивати. Такий парадокс.
> Тоді Ви колеги з паном Чарновецьким.
Еге. Він юрист, я теж тойво трохи...Він банкір, я теж колись був причетний до тої галузі. Він типу за права, ну і я типу за права.
> Згадайте, під яким лозунгом він ішов у мери: "МАЄШ ПРАВО".
Чесно? Навіть не знаю. Мене те не обходить. Я і без нього право маю. Він - обов'язки.
> Іменно так, великими буквами ці два слова, плюс small print "жити краще". Чи може Ваш допис - це іронічна реакція на цей лозунг Черновецького? Тоді перепрошую за різкий тон.
Та прошу дуже. Я ж кажу - все ок.
2006.05.11 | Сергій Кабуд
як завжди пані Уляна шось таке напише шо я як не читаю а не вкур
не вкурюю.Пані, а що Ви маєте на увазі?
Що від Мера не можна вимагати?
Хіба Ви не жили в США?
те що написав ШОН, якщо взяти Нюйорксіті-
то ЩОДЕННО робиться по відношенню до мерії в десятки разів більше такого як він пише.
Щоденно. Це і судові процеси і пікети і громадскі ради і нескінчений список.
Не можу зрозуміти сенсу вашого допису. Як на інопземній мові, перепрошую, але не розумію насправді.
Що Ви хотіли сказати? Можна людскими словами повторити ?
2006.05.11 | ОРИШКА
Ой, лоюдоньки, шо ви про якесь там сміття,
то все треш.Ловля вітру. Я в такому захваті від поліграфа, аж рученята сверблять поширити нововведення в стінах ВР, йой, як уявлю собі "борця з організованою злочинністю" АхмАтова, або ж красуню-Засуху під проводками, а Луценко їх розпитує, розпитує... Зі швидкістю калаша... Але, чур, по телевізору! А потім розвертається Луценко у інший бік, а там Порошенко - а його про сарар фурами, а Третякова про бензин, а Івченка - про газ, а .. Ой, уява, уява, одна лише забава..А все ж, новий мер, якщо ви читаєте "Майдан" - підкиньте цю ідейку до ВР, га?
Йой, не дожену, так хоч зігріюся..
2006.05.12 | ГРАД
Надсилаю...ось Вам!
Sean пише:> Відтак пропоную: всі реальні (не надумані) пропозиції, зауваження, скарги, питання тощо до пана Черновецького (що уособлює київську міську владу, котра, як відомо, має за наші гроші задовольняти наші інтереси, захищати права, створювати комхворт і т.д.) надсилати на admin@maidan.org.ua чи сюдой - sean@maidan.org.ua. Тут вони трансхвормуватимуться у письмові звернення чи то інхвормаційні запити відповідно до законів і надсилатимуться на адресу вищезазначеного пана. Після чого пан отримуватиме місяць на роздуми - чи належно відповісти-відреагувати чи піти до суду, нарватися на прес-конференцію чи там акцію прямої дії.
>
> Перебіг карнавалю (свята натхненної і саможертовної праці пана Черновецького на благо киян, киянок і кияночок) буде висвітлюватися на Майдані.
Схожий лист вже був на Майдані, - для Луценка.
Однак, думаю і Черновецькоий, як мер, в таких випадках, згідно законодавства щодо контролю будівництва, збереження житлового фонду, і впливу на правоохоронні органи міста, має виконати відповідні дії.
Це історія із приватним будинком у Києві. Як хочете, можу й фотки вислати.
Повний текст надсилаю до Вас на "мило".
Цитата із листа до Л.Черновецького від мешканців і співвласників будинку по вул.Отто Шмідта 20 у м. Києві:
> Ми вважаємо Вас за чесну, порядну людину,і просимо розібратись та допомогти Шевченківській районній адміністрації нарешті належним чином виконати свої обов'язки щодо вжиття заходів до цих "будівельників".Також просимо Вас, як Голову міста, нагадати керівництву Шевченківського РУГУ у м. Києві про вимоги Конституції та Закону України, тому що для них сьогодні важливішими є інтереси заступника Голови правління будівельної кампанії «Комет ТАС» і особисто Василюк Зої Васильївни.
2006.05.18 | Михайло Барашков
Наше обращение + продублирую емейлом
Шановний Леоніде Михайловичу,на протязі майже 10 років О. Омельченко втілював у життя програму знищення міського транспорту. Так, кількість комунальних автобусів в місті за 10 років зменшено з 1800 до близько 1000, тролейбусів – з 670 до близько 400, трамваїв – з 680 до близько 400 вагонів. Найбільшого нищення зазнав трамвайний транспорт – вид міського транспорту, що найбільш швидко розвивається в Європі та США. В 1996 році було зняте трамвайне сполучення з Львівською Площею та вокзалом, в 1998 – на Печерську, в 2001 – з Московською Площею, Солом'янкою, Палацом Спорту та вул. Саксаганського, в 2004 – знищено трамвайну лінію, що з'єднувала береги Дніпра по мосту Патона. За весь час з 1996 року закуплено 0 нових вагонів. Знищення тролейбусного сполучення йшло іншим шляхом: парк тролейбусів постійно зменшувався, але мер кожного року відкривав нові маршрути. В результаті інтервали руху зростали. В комунальному автобусному парку просто зменшувалась кількість машин, що теж призвело до різкого зростання інтервалів руху.
Лінії метро будувались здебільшого в віддалених районах, там де немає великого пасажиропотоку. Так було збудовано станції “Сирець”, “Бориспільська”, “Вирлиця”. А станція “Червоний Хутір”, що її планувалося відкрити ще до виборів, взагалі розташована на лісовій галявині!
Під тиском протестів Омельченко робив спроби піти назустріч громадськості. Так, кияни повністю відстояли від знищення трамвайну лінію на Оболоні. Крім того, міською владою були прийняті рішення за № 488/1898 від 30.09.2004 “Про затвердження Програми виготовлення та ремонту трамваїв і тролейбусів на 2005-2007 роки” та за №1673 від 08.09.2004 “Про комплексну реконструкцію лінії швидкісного трамваю від площі Перемоги до Кільцевої дороги з частковою зміною траси”. Нажаль, обидва ці рішення не виконано, тобто прийняли їх лише для заспоєння громадської думки.
Така політика колишнього мера привела до трьох головних наслідків.
По-перше, надшвидкими темпами зросла кількість маршрутних таксі в місті. Цей транспорт, типовий для країн СНД, Африки та Азії, але абсолютно не існуючий в інших регіонах світу, завантажує дороги міста, створює пробки та ганьбить столицю України.
По-друге, різко зросли дорожні пробки. У людей фактично забрали цивілізований спосіб переміщення містом, адже тісні, темні, технічно несправні маршрутки не є адекватною заміною трамваю чи тролейбусу. Тому на сьогодні без автомобіля можна нормально їздити лише у метро (яке покриває, м'яко кажучи, не всі райони міста).
По-третє, мережа метрополітену стала перевантаженою, адже на неї “повісили” всі пасажиропотоки від закритих ліній наземного транспорту. Така ситуація є вкрай небезпечною.
На сьогодні місто потребує швидкого виведення транспортного господарства міста з кризи.
- Необхідно радикально змінити ставлення влади до громадського транспорту, принципово відмовитись від лінії на розвиток перевезень маршрутками.
- Збільшити кількість рухомого складу міського транспорту. Необхідно повернутися до рівня 1995 року (1800 автобусів, 700 тролейбусів, 700 трамваїв) не більше ніж за 5 років. Міський бюджет дозволить це зробити, якщо гроші вже не будуть витрачатися на кишенькові футбольні клуби тощо.
- Негайно припинити знищення трамвайних маршрутів, зменшення парку автобусів та тролейбусів.
- Відмовитись від практики будівництва станцій метро “в лісі”, що вже стала міським посміховиськом, та будувати в мінімальні терміни тільки ті лінії, які дійсно необхідні Києву, а саме – лінії на Троєщину, Теремки, Виноградар.
- Ретельно вивчити західний досвід розвитку систем міського транспорту та, виходячи з нього, організувати в місті мережу наземного швидкісного рейкового транспорту на базі існуючих та нових трамвайних лінії, як це роблять в Парижі, Лондоні, Лос-Анджелесі, Берліні та десятках інших міст ЄС, США, Канади, Австралії.
- Ринковими методами на порядок зменшити кількість маршрутних таксі в місті: якщо буде забезпечено достойну якість обслуговування пасажирів на комунальних маршрутах, то мікроавтобуси вже нікому не будуть потрібні.
- Організувати міські маршрути електропоїздів.
2006.05.18 | марктем
Re: Наше обращение + продублирую емейлом
Воистину (-)2006.05.18 | Майстер
Транспорт - і дороги
Оптимізація руху транспорту потрібна. Розширення магістралей.На Лівобережній ліквідувати базар, на його місці зробити термінал для пасажирського транспорту, щоб не були стоянки під мостом метро, що заборонено Правилами руху й створює шалені затички.
Третій вихід з метро "Лівобережна" в бік Театру драної комедії.
Посунути базар "Юність" і розширити проїзну частину вулиці (забув назву) коло базару.
Зробити розв’язку на вул.Братіславській коло "Епіцентру" - або взагалі прийняти той "Епіцентр", як збудований з порушеннями законодавства, без дозволів тощо.
Кіоски, магазини й точки гральних автоматів зараз ставлять на шкоду безпеці руху.
Гральні автомати взагалі в Києві обмежити максимально, якщо не заборонити зовсім.
Новий міст на Воскресенку повернути на Троєщину, а не в ліс, як це заплановано.
2006.05.18 | Михайло Барашков
Это другой вопрос и другая проблема
> Новий міст на Воскресенку повернути на Троєщину, а не в ліс, як це заплановано.Это сделать очень сложно, остальное - достаточно частные вопросы. Кроме того, расширения улиц - это путь в никуда. Можно весь город закатать в асфальт, и это ничего не даст. Пример: Москва.
2006.05.18 | Роман ShaRP
Приєднуюся. (-)
2006.05.19 | ОРИШКА
Під землю треба заганяти машини, а не людей
2006.05.23 | Sean
Done. Надіслано (-)
2006.05.27 | Sean
Отримано 22.05.06
2006.05.23 | Сергій Кабуд
я чув таку думку що цей проект буде спонсорований донаром
і тому волонтірство на ньому виглядає неприродньоможна подробиці?
2006.05.23 | Sean
Серйозно?
Можна ім'я та координати донора? Я повідомлю йому номер рахункуМожливо, звичайно, що хтось щось подібне робить за бабло. Ми - нє (на щастя чи на жаль , але нє)
2006.05.23 | ГРАД
Пропозиція
Все ж таки дуже цікаво, чи дійсно Майдан буде публікувати звернення громадян до Черновецького та вимагати від нього звітувати про прийняті заходи?Або хоча б публікувати його відповіді на звернення громадян?
А якщо на речі подивитись "ширєє"?
На мій погляд, доцільно ввести на Майдані розділ, скажімо, щось на кшалт - "Епістолярна історія відносин між громадянами та державою", або "Листи та відповіді", де оприлюднювати звернення громадян та відповіді на них посадовців.
Із обговоренням.
І запропонувати чиновникам та депутатам стати учасниками проєкту.
Матеріали - ксеро-фотокопії, надані громадянами та іншими.
Або їх електроний варіант.
Розвивайте тему!
2006.05.23 | Gunslinger
Як на мене дуже кльово.
а то в новинах це все просто губиться.хай воно все буде неспіхом - але так легше буде відслідкувати фідбек.
можна було б виділити під це окремий форум.
де ставити окремою гілкою - звернення до органів виконавчої влади -
за наявності відповіді- фідбек + обговорення читачів по темі.
це буде більш цікаво і корисно, бо дасть можливість зацікавленим читачам ознайомитися з прецендентами в інших містах.
ну а новини- само собою....
+обговорення в новині давати лінком на цей форум.
2006.05.23 | Пані
One word - Wiki
Я час від часу це туди ставлю, але... я ж не можу робити ВСЕ там.Обговоримо в Києві мабуть.
2006.05.23 | Михайло Барашков
Идею поддерживаю (-)
-2006.05.23 | Sean
Угу ©
Пані пише:> Я час від часу це туди ставлю, але... я ж не можу робити ВСЕ там.
>
> Обговоримо в Києві мабуть.
Обговоримо
2006.05.23 | Sean
Ja-ja!
Все це дуже і ще раз дуже прафілно (німецьк.).Я думаю, що ми це зорганізуємо. Були б відповіді. Ну і звернення теж.
2006.05.23 | Сергій Кабуд
це як раз до вас питання
я лише чув чуткиа хто спонсорує?
чи це бюджетний проект майдану?
2006.05.23 | Sean
Ну нехай до нас
Сергій Кабуд пише:> я лише чув чутки
А я не чув
> а хто спонсорує?
Якщо чесно, то я, а також інші, хто переймається цією (і подібними, штибу "Для друку" чи то "Право на правду") справою. Хвінансування - колосальне: витрати на папір і конверти
> чи це бюджетний проект майдану?
Якщо бюджет Майдану - то сукупність наших особистих грошей, то так
2006.05.23 | Сергій Кабуд
ага, зрозумів(-)
2006.05.31 | Свинья на радуге
Ну и я выставлю предложение в ветке.
Одну маленькую, но важную вещь в транспортном сообщении в Киеве нужно, а главное, вполне возможно сделать уже сейчас. Есть две точки, удалённые от Киева, но связанные с ним самым непосредственным образом. Это Южное и Северное кладбища. Сейчас к ним добираются в основном на проходящих маршрутках, в которых стремятся взять плату за проезд по полному маршруту.Думаю, не напряжно будет открыть по автобусному маршруту на каждое кладбище, хотя бы пару раз в день. Пусть даже с пригородным тарифом, но обязательно с бесплатным проездом для пенсионеров. И обязательно с чётким графиком движения.
2006.06.08 | Sean
Питання
Свинья на радуге пише:> Одну маленькую, но важную вещь в транспортном сообщении в Киеве нужно, а главное, вполне возможно сделать уже сейчас. Есть две точки, удалённые от Киева, но связанные с ним самым непосредственным образом. Это Южное и Северное кладбища. Сейчас к ним добираются в основном на проходящих маршрутках, в которых стремятся взять плату за проезд по полному маршруту.
> Думаю, не напряжно будет открыть по автобусному маршруту на каждое кладбище, хотя бы пару раз в день. Пусть даже с пригородным тарифом, но обязательно с бесплатным проездом для пенсионеров. И обязательно с чётким графиком движения
Як щодо пропозицій по конкретному маршруту таких бусових ліній?
2006.06.08 | Свинья на радуге
Будь ласка.
Південне кладовище розташоване прямо біля Одеської траси. Тож логічні місця для кінцевої зупинки маршруту в місті - на вибір - а/с Володимирський ринок, метро Либідська (хоча це може не підходити я чув що буде рішення про винесення кінцевих зупинок приміських маршрутів на самі околиці - і це правильно), виставка (колись був такий маршрут саме з виставки), а/с Південна - тобто місця звідки відправляються інщі маршрути у південному напрямку, зокрема на Васильків. Далі все просто - по Одеській трасі та й усьо.Щодо Північного я не можу відповісти, бо де воно є і як туди дістаються зараз знаю лише приблизно - не був я там. Але принцип може бути так само простий - маршрут відправляється з якогось звичного місця, звідки йде інший транспорт того напрямку і яким дістаються туди зараз. Хай хтось уточнить, хто знає.
2006.05.31 | jz99
гральні автомати в людних місцях
Потворне явище, як на мене. А Черновецький, з його ж слів, ніяк не придумає, як підступитися до цієї справи. То нехай запозичить досвід Луцька (вчора по НТН був репортаж) — там придумали дуже просто: відтепер всі гральні автомати мають бути лише у відповідних приміщеннях. Рішення саме собою напрошувалося... хіба що справа у Києві не лише в цьому.Сказати ще за одне потворне явище, чи це безнадійно? Ось як Омельченко розкопав Майдан і зробив ремонт "труби" під ним, відтоді (з невідомих причин) перетворилася вона (труба) на якусь жахливу газову камеру. Особливо взимку. Не знаю, як там люди терплять, що всенький день продають там свій крам? Щоб проскочити з вулиці до метра чи навпаки, доводиться мало не носа затуляти, бо дихати справді просто немає чим. Одне те, що бомжики гріються, а інше — цигарковий дим. Київрада прийняла була рішення про заборону паління в людних місцях (самостійно, ще до аналогічного загальнодержавного закону), але забулася якось забезпечити його виконання, хоча би почепити відповідні трафаретки у переходах, я вже не кажу про те, щоб вести якусь активнішу роботу. Це не лише Майдан, те ж саме жахіття у переході на Видубичах.
І ще одне, вже до нас самих. Ми тут лаємося на форумі зі стратегічних питань, типу "тут Русью пахнет", так давайте, щоб справді пахло чимось приємним і під ногами було не сміттєзвалище. Це так кумедно (і несмішно водночас) дивитися, як красиві люди, котрі наче зійшли з обкладинок модних журналів (призначених саме для красивих людей), одягнуті бездоганно — кидають недопалки, обгортки, цілі порожні пачки просто собі під ноги. Особливо зворушує, коли цей ритуал відбувається за три метри від урни. Кажуть, хто буває у Львові, різниця разюча з Києвом. Розповідають, ніби там чистенько, починаючи вже з залізничного вокзалу. Мені вже важко у таке вірити... Такого не буває! Я таку казкову чистоту бачив лише у Латвії, коли служив строкову. Там сміття можна було бачити лише під вікнами гуртожитків у воєнному містечку, де жили, самі розумієте, не прибалти.
2006.06.08 | Sean
Додамо конструктиву?
Дороге шампанство ©От якби ті, хто бажає подрюкати Черновецького (вважаємо, що не драйву як такого заради, а токмо заради суспільної користи), надсилали не тільки тему, а і трохи подробиць - себто у варіянті, хоча би трохи наближеного до тексту, котрий можна надіслати мерові.
Я не хочу сказати, що я оце вйо...ю, а всі інші ся розважають, і що у мене менше часу ніж у інших. Я хочу сказати (і кажу власне), що у мене його так само мало, як у інших і тому конвейєрний спосіб виробництва звернень був би ехвективнішим.
Себто: ми отримуємо "рибу", трансхвормуємо її у запита, охвормлюємо, надсилаємо і супроводжуємо подальшу долю. Ви - ловите тую "рибу".