Бутейко - чергова жертва КГБ
06/21/2006 | Боровик
Бутейко госпитализирован с инфарктом
Корреспондент.net
21 Июня 2006, 21:17
Первый заместитель министра иностранных дел Антон Бутейко попал в больницу с инфарктом и обширным инсультом, передает УНИАН.
Об этом сообщили в больнице "Феофания", куда госпитализирован Бутейко.
Вчера у Бутейко произошел инфаркт, после чего он был госпитализирован, а сегодня у него произошел обширный инсульт.
Бутейко - 1947 года рождения. С 1974 г. - на дипломатической службе. Работал, в частности, послом Украины в США (1998-1999 гг.), послом Украины в Румынии. В сентябре 2003 года подал в отставку с должности посла в Румынии в знак протеста против подписания Украиной соглашения о Едином экономическом пространстве.
Корреспондент.net
21 Июня 2006, 21:17
Первый заместитель министра иностранных дел Антон Бутейко попал в больницу с инфарктом и обширным инсультом, передает УНИАН.
Об этом сообщили в больнице "Феофания", куда госпитализирован Бутейко.
Вчера у Бутейко произошел инфаркт, после чего он был госпитализирован, а сегодня у него произошел обширный инсульт.
Бутейко - 1947 года рождения. С 1974 г. - на дипломатической службе. Работал, в частности, послом Украины в США (1998-1999 гг.), послом Украины в Румынии. В сентябре 2003 года подал в отставку с должности посла в Румынии в знак протеста против подписания Украиной соглашения о Едином экономическом пространстве.
Відповіді
2006.06.22 | Сергій Кабуд
важко уявити совєцького діпломата і не ахвіцера кгб
може він і жертва, але гарантовано ахвіцер ГБ у минулому, як і 100% інших 'дипломатів'.Подав у відставку- велике цабе, а міг би скажімо Щербицького застрелити, бо вирогідно не раз бував поруч.
Міг і кучму. Був би національним героєм.
2006.06.22 | Михайло Свистович
зовсім не важко
Сергій Кабуд пише:> може він і жертва, але гарантовано ахвіцер ГБ у минулому
зовсім не гарантовано
> як і 100% інших 'дипломатів'
не були 100% дипломатів ахвіцерами КГБ
>
> Подав у відставку- велике цабе, а міг би скажімо Щербицького застрелити, бо вирогідно не раз бував поруч.
>
> Міг і кучму. Був би національним героєм.
Ти теж можеш приїхати з Америки і багато кого застрелити з нинішніх впливових осіб, на яких женеш. Але чомусь не робиш цього. Натомість дорікаєш іншим, що вони цього не зробили. Негарно.
2006.06.22 | Сергій Кабуд
треба доводити що НЕ був аніж шо був
бо були всі, за означенням, так само як і під час нюрнбергу доводити треба було нацистам що не приймали участь в злочинах проти людства, так і в Україні, де знищували людей десятками міліонів, ситуація була ще гірша ніж в німців.Так близько до кучми як Бутейко я ніколи не доберуся.
З огляду на занепад української дипломатії, можна зробити лише один висновок про всіх дипломатів-
був комуністом, вчився на міжнародці- пішов нафіг,
бо вирогідність співпраці з кгб-фсб настільки висока, що має стати НЕГАТИВНИМ критерієм відбіру для державної служби, так само як і членство в СС чи праця на гестапо, навіть гірше з огляду на чисельність жертв і маштаби шкоди.
Елементарна логіка держбезпеки вказує на недоцільність таких ризиків.
2006.06.22 | Михайло Свистович
Ні, треба доводити, що був. В цивілізованих країнах завжди
доводяться звинувачення, а не невинність.Сергій Кабуд пише:
> бо були всі, за означенням
не були
> так само як і під час нюрнбергу доводити треба було нацистам що не приймали участь в злочинах проти людства, так і в Україні, де знищували людей десятками міліонів
При Бутейкові вже не знищували
>
> Так близько до кучми як Бутейко я ніколи не доберуся.
Ти можеш дуже близько добратися до Волкова, Ахметова, Януковича, та й до Кучми також. Було б бажання.
>
> був комуністом, вчився на міжнародці- пішов нафіг
А ким замінити? Нема ким.
>
> бо вирогідність співпраці з кгб-фсб настільки висока
не дуже
>
> Елементарна логіка держбезпеки вказує на недоцільність таких ризиків.
Можеш бути спокійним за родича моєї дружини Моя теща, яка вчила Бутейків, підтвердить їх порядність та розум. Не стукали ніколи вони.
2006.06.22 | ans-mo
Цілком очевидно, що Бутейко не мав безпосереднього відношення
до КДБ за часів роботи у радянському МЗС. У радянських амбасадах приблизно половина дипломатів була "чистими", а половина "сусідами" зі спецслужб. Але стовідсотково усіх "перевіряли органи" (чи є родичи за кордоном, чи є родичи судимі etc.). Також стовідсотково усі дипломати підписували забов"язання "храніть государствєнную тайну".Можливо у радянські часи Бутейко й шов на компроміси з комуністичною системою, але зараз він є рідкісним прикладом проукраїнського чесного політика. Тому дуже прикро, що з поважним паном Бутейко сталась така неприємність. Зараз в Україні вкрай мало спеціалістів такого гатунку.
2006.06.22 | Чучхе
Я хотів би уточнити, що Бутейко не був радянським дипломатом
Він і іще кількеа людей потрапили в МЗС часів його формування в перші місяці незалежності, коли Кравчук пустив до деяких міністерств (переважно, гуманітарних, зокрема Ємця в Міннац) якийсь відсоток неформалів. До того Бутейко був рухівцем, а перед цим фякимось інженером... В радянські часи дипломатичною роботою точно не займався2006.06.22 | ans-mo
Що тоді мав на увазі УНІАН про "с 1974 на службі"?
http://www.unian.net/ukr/news/news-158408.html2006.06.22 | ans-mo
Все ж був дипломатом УРСР (сайт МЗС), але наврядчи
був пов"язаний з КДБ.http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/content/1443.htm
АНТОН ДЕНИСОВИЧ БУТЕЙКО - перший заступник Міністра закордонних справ
Заступник голови Української Народної Партії
Дипломатичний ранг – Надзвичайний і Повноважний Посол України
Освіта – вища, кандидат юридичних наук, закінчив Київський університет, факультет міжнародних відносин та міжнародного права, юрист-міжнародник, референт-перекладач англійської мови. Автор багатьох публікацій.
Народний депутат України ІІ-го скликання (1994-98 р.р.) - керівник депутатської групи “ЦЕНТР”, член Президії Верховної Ради України, член Конституційної комісії України, голова підкомісії з питань валютного регулювання та державного боргу України Комісії Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності. Відстоював розбудову України як демократичної європейської держави, брав участь у прийнятті Конституції України, представляв перше подання до Конституційного Суду України.
Брав активну участь у розробці та втіленні в життя засад зовнішньої політики України та у створенні її дипломатичної служби. Виконував функції міністра закордонних справ України у рік, коли Г.Удовенко був Головою Генеральної Асамблеї ООН. Очолював делегації України на переговорах з іноземними державами, а також у складі державних делегацій України брав участь у численних міжнародних конференціях, форумах та парламентських асамблеях ОБСЄ, НАТО, Ради Європи та Західно-Європейського Союзу. Обирався доповідачем Парламентської Асамблеї ОБСЄ. Обирався головою Спеціальної комісії в рамках ООН по створенню Міжнародного трибуналу з морського права.
У вересні 2003 року подав у відставку у зв’язку з незгодою з політикою Президента України Л.Кучми, зокрема, з підписанням угоди про участь України в Єдиному економічному просторі з Росією, Казахстаном і Білорусією, порушенням прав людини в Україні та за іншими мотивами.
З грудня 2003 р. до березня 2005 р.- Віце--президент Асоціації українських банків.
З лютого 2001 р. до жовтня 2003 р.– Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії.
З березня 2000 р. до січня 2001 р. – Посол з особливих доручень МЗС України.
З листопада 1998 р. до січня 2000 р.– Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сполучених Штатах Америки.
З жовтня 1995 р. до листопада 1998 року – Перший заступник Міністра закордонних справ України, Уповноважений Кабінету Міністрів України у справах європейської та євроатлантичної інтеграції України.
З грудня 1991 року по вересень 1994 року – радник Президента України, керівник Служби Президента України з міжнародних питань.
З 1986 р. до 1991 р. – відповідно радник відділу міжнародних організацій, начальник договірно-правового відділу МЗС УРСР.
З 1980 р. до 1986 р. – співробітник Секретаріату ООН (правове обслуговування багатосторонніх переговорів держав), м.Нью-Йорк, США.
З 1974 р. до 1980 р. – відповідно аташе, третій, другий секретар відділу міжнародних організацій, перший секретар-помічник Міністра закордонних справ УРСР.
Нагороджений орденами України “За заслуги” ІІІ і ІІ ступенів, орденами Греції, Італії, Мексики та Польщі.
Володіє українською, англійською, російською та французькою мовами.