МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Помітили, як довго не відходить від обговорення тема Покрови

10/18/2006 | Чучхе
саме цікаве, що подивившись останні дописи з цього приводу, я помітив піднімають гілки переважно особи, які явно не підтримують ідеї реабілітації УПА

Ба більше: вони фактично переходять у дискусію самі з собою, доказуючи, що ніяких серйозних заходів 14-го жовтня не відбулося, або просто висміюють деталі: одяг учасників, кількість учасників, граматичні помилки наших дописувачів тощо

В кінці кінців вони доходять до висновку, що нічого цікавого 14-го не було. Але тоді незрозуміло, чому так довго потрібно це доказувати?

це я веду на підтвердження тієї тези, що традицію святкування річниці УПА започаткували не націоналісти, а Вітренко-Симоненко-Кауров і партія Русь з Проривом, які, як і у нас на форумі популяризують тему Української повстанської армії більше, аніж запеклі націоналісти

Відповіді

  • 2006.10.18 | Volodymir

    А кому потрібні докази на цю тему, ще раз?

    Може, тільки йолопам, що зібралися зеркально піарити заходи комуняк 7 листопада. Але їм як раз доводи розуму нідочого, ПР - все.
    Томто празднувати свої праздники - конструктивно.
    Протестувати проти чужих - дурня і маргінез, тим більше що без того протесту більше 200 пенсіонерів жалюгідного вигляду через свою пенсії із вождем-товстогубим бабуїном на мерсі не набирається.
    Тому між крайніми таке єднання, і вітрянка із жиріком знову порадуються, бо востребувані у дійстві.
  • 2006.10.18 | один_козак

    "Зерно правди" в цьому є, але якщо сприймати ваші слова

    буквально, то ви таки не праві. Бо не в минулому році почали те свято відзначати. А вітрянкам треба дякувати за його "популяризацію", але лаяти їх за розпалювання ненависті серед населення й провокування конфліктів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.18 | Чучхе

      З маркетингової точки зору Вітрянка нам допомогла

      вона мала вкласти в голови українцям месидж "14 жовтня - річниця створення УПА", і вона це зробила

      а щодо ненависті... в політичній рекламі (до речі, як і в шов-бізнесі) немає місця поняттям ненависті. оскільки навіть кожен ненависник УПА не полінувався довести до принаймні 10 своїх знайомих інформацію про наше свято. Потім ті трансформували це в "є у мене знайомий ідіот, який замість по гриби піти, йде на свято - ветеранів УПА бити". Тобто "яблочко" переможно ширилось. Точно, як розголос про якихось шоу-менів, які використовують нетрадиційну рекламу: акції проти самих себе, підкреслення своїх поганих звичок, гомосексуальності тощо. Наступного разу потрібно зробити наголос на "Вітренко з нами святкує Покрову" - і це буде чудовий хід

      до речі, ні про яку покрову, як роковину УПА, ще позаминулого року я сам і гадки не мав
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.18 | Analytik

        З маркетингової точки зору Корчинський нам допоміг

        Навіть Корчинський почав квакати:

        "Навіщо їй електорат кількістю з банду?" (про Ветрянку)

        "Політикування послаблює боротьбу."

        Націоналісти, змініть камуфляж на балетні пачки!
        http://oglyadach.com/news/2006/10/17/117719.htm
      • 2006.10.18 | один_козак

        То так збоку здається.

        Чучхе пише:
        > З маркетингової точки зору Вітрянка нам допомогла. Вона мала вкласти в голови українцям месидж "14 жовтня - річниця створення УПА", і вона це зробила

        Зробила. Тільки вона ж не вкладала в голови, що "14 жовтня - річниця створення УПА, і це добре", а вкладала, що "14 жовтня - річниця створення УПА, і це сссссстррррррашенно погано!" Не в кожну голову ця інформація лягла як позитивна.
        Якщо говорити з точки зору маркетингу, то запитайте краще в мене. Бо я здогадуюся так, що ви - не маркетолог. Ге? ;) Так от, обізнаність - це одне, а лояльність - це абсолютно інше. Від обізнаності рух може бути як до лояльності, так і до заперечення. Я, наприклад, ніколи не купую ні "Русский шоколад", ні "Петровская слобода", ні "Балтика". Хоча чудово в курсі про їхнє існування, ба навіть походження ;)))

        > а щодо ненависті... в політичній рекламі (до речі, як і в шов-бізнесі) немає місця поняттям ненависті.
        ??? Шо ви кажете?

        > ...оскільки навіть кожен ненависник УПА не полінувався довести до принаймні 10 своїх знайомих інформацію про наше свято. Потім ті трансформували це в "є у мене знайомий ідіот, який замість по гриби піти, йде на свято - ветеранів УПА бити". Тобто "яблочко" переможно ширилось.

        Само собою. В плюс чи в мінус - це від публіки залежить. В Києві це може біти й швидше в плюс. А в Криму, де вона збирала "добровольців" - самі розумієте.

        Наступного разу потрібно зробити наголос на "Вітренко з нами святкує Покрову" - і це буде чудовий хід

        Ага, прикольний хід ;)

        > до речі, ні про яку покрову, як роковину УПА, ще позаминулого року я сам і гадки не мав.

        Ви мене здивували... І Боря вам не казав? ))
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.18 | Чучхе

          Не читайте західних книг з маркетингу

          якщо перед нами бінарна реклама, то все правильно

          1. Цього року ми вклали в голови інформацію про те, що 14 жовтня - річниця УПА і на цей день виходять на демонстрації

          ця попередня інфа і не має нести в собі поняття добре це, чи погано

          це має бути другим ходом, який можна вкласти в концепцію умовно "святкувати УПА - це модно" чи "святкувати УПА - це плюнути в Януковича" чи "Покрова - гарний привід прогулятися в хорошому товаристві". Це ми маємо вкладувати до підсвідомости протягом року як другий хід єдиної рекламної кампанії, до якої можна залучити навіть Корчинського.

          вибач, нема зараз часу писати, але ти дуже помиляєшся, якщо вважаєш, що у мене немає досвіду ведення рекламних кампаній.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.19 | один_козак

            В цьому питанні українська й західна практика

            не аж так відрізняються.

            Чучхе пише:
            > якщо перед нами бінарна реклама, то все правильно
            >
            > 1. Цього року ми вклали в голови інформацію про те, що 14 жовтня - річниця УПА і на цей день виходять на демонстрації
            >
            > ця попередня інфа і не має нести в собі поняття добре це, чи погано
            >
            > це має бути другим ходом, який можна вкласти в концепцію умовно "святкувати УПА - це модно" чи "святкувати УПА - це плюнути в Януковича" чи "Покрова - гарний привід прогулятися в хорошому товаристві". Це ми маємо вкладувати до підсвідомости протягом року як другий хід єдиної рекламної кампанії, до якої можна залучити навіть Корчинського.
            >

            Нє, ну якщо казати отак, то я погоджуюся. Тільки якщо розуміти "залучення" Корчинського ПЕВНИМ чином. Але той "другий хід" - це те, що ще треба ЗРОБИТИ. А ПОДЯКА на адресу Вітренко при тому, куди спрямовані її зусилля - то, пардон... І якщо ми будемо надалі ловити гав, то з "розкруткою" свята УПА може вийти такий само результат, як з "розкруткою" Ющенка та НУ в східних регіонах. Ви ж не скажете, що божевільна поінформованість тамтешнього населення про те, що "ось прийде Ющенко", спрацювала в кінцевому підсумку на поліпшення сприйняття помаранчевих у тих краях?

            Крім того, повторюю, мені не подобається, що зміст свята на 14 жовтня дедалі більше зводиться до річниці утворення УПА. І наші супротивники грають у цьому чи не головну роль.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.19 | Чучхе

              Без сумніву, далі залежить від нас

              потрібно активізувати праві партії поза "Свободою", розширюючи значення цього дня, бо без сумніву УПА має бути частиною складного комплекса української військової традиції - тут я з Вами згоден. На жаль, в більшості своїй нац-деми звернули пропагандистську діяльність, однак недавні події, думаю, її пожвавлять. Потрібно розширяти спектр учасників акцій, щоб всякі скіни в них зовсім розчинилися, а з часом - і самовидавилися
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.19 | один_козак

                Re: Без сумніву, далі залежить від нас

        • 2006.10.18 | Михайло Свистович

          Re: То так збоку здається.

          один_козак пише:
          >
          > Зробила. Тільки вона ж не вкладала в голови, що "14 жовтня - річниця створення УПА, і це добре", а вкладала, що "14 жовтня - річниця створення УПА, і це сссссстррррррашенно погано!" Не в кожну голову ця інформація лягла як позитивна.

          Чучхе правий. Неважливо, в яку голову і що лягло. Бо невідоме більшості людей питання не може лягти в голову остаточно. Головне, що питання прозвучало і викликало інтерес. А коли є інтерес - можна довго і цілеспрямовано вкладати в голову. Бо без інтереси нікому нічого Ви до голови не вкладете.

          > Якщо говорити з точки зору маркетингу, то запитайте краще в мене. Бо я здогадуюся так, що ви - не маркетолог. Ге? ;) Так от, обізнаність - це одне, а лояльність - це абсолютно інше. Від обізнаності рух може бути як до лояльності, так і до заперечення.

          Чучхе все ж таки кращий за Вас маркетолог. Бо без руху не буде ні обізнаності, ні лояльності. Буде байдужість. А офіційна пропаганда - не завжди добре. Ви ж чомусь не проголосували на президентських виборах за Януковича.

          >
          > Само собою. В плюс чи в мінус - це від публіки залежить. В Києві це може біти й швидше в плюс. А в Криму, де вона збирала "добровольців" - самі розумієте.

          І багато зібрали? ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.19 | vvkornilov

            Re: То так збоку здається.

            А я святкував ювілей Нюрнберга. І завжди буду святкувати. Із банером типу "Вони ще не всі перевішані":)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.19 | Чучхе

              Власне, даний дропис Корнілова тільки підтверджує мою тезу

              йому ввели в голову УПА і 14 жовтня - як професійне УПІвське свято і тепер він бере в ньому участь разом з нами, а також, я думаю, в реалі він непоганий комунікатор, тож повідомляє інфу певному колу свого спілкування, серед якої далеко не всі є критиками діяльності УПА і, можливо, спонукаючи когось вийти і на мітинг "за". Ну, наприклад, просто на зло Корнілову. Це до того, що в політичній рекламі немає негативу, будь-яка реклама іде в плюс. А те, наскільки в підсвідомість Корнілова введена спонукальна до активних дій САМЕ 14 жовтня, можна прослідкувати з його допису


              vvkornilov пише:
              > А я святкував ювілей Нюрнберга. І завжди буду святкувати. Із банером типу "Вони ще не всі перевішані":)

              для тих хто мене не зрозумів - Нюрнбергський процес закінчився ПЕРШОГО жовтня. Але в цей день він не вийшов на вулиці, а чекав, допоки його потягне за собою Тягнибок
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.19 | Gunslinger

                Чухче, Ви геніальні в своїй правоті (-)

              • 2006.10.19 | один_козак

                Отак люди пруть за інерцією, спираючись на вузький досвід,

                або часткові спостереження, а потім дивуються, що результат відрізняється від очікуваного.

                Чучхе пише:
                > йому ввели в голову УПА і 14 жовтня - як професійне УПІвське свято і тепер він бере в ньому участь разом з нами, а також, я думаю, в реалі він непоганий комунікатор, тож повідомляє інфу певному колу свого спілкування, серед якої далеко не всі є критиками діяльності УПА і, можливо, спонукаючи когось вийти і на мітинг "за". Ну, наприклад, просто на зло Корнілову.

                "МОЖЛИВО" - дуже суттєве слово тут.)) Я не сумніваюся, що у місті Львові такий корнілов підняв би з ліжка та змусив вийти на вулицю проти себе (корнілова) багатьох. Але не вся Україна - Львів.

                Це до того, що в політичній рекламі немає негативу, будь-яка реклама іде в плюс.

                Не згодний категорично. Навіть дивно читати такі твердження. Тим паче від людини, яка, що називається, має стосунок...

                А те, наскільки в підсвідомість Корнілова введена спонукальна до активних дій САМЕ 14 жовтня, можна прослідкувати з його допису
                >
                >
                > vvkornilov пише:
                > > А я святкував ювілей Нюрнберга. І завжди буду святкувати. Із банером типу "Вони ще не всі перевішані":)
                >
                > для тих хто мене не зрозумів - Нюрнбергський процес закінчився ПЕРШОГО жовтня. Але в цей день він не вийшов на вулиці, а чекав, допоки його потягне за собою Тягнибок

                Ага, це прикольно. ;) І на цьому дійсно можна грати.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.10.19 | Чучхе

                  чиста соціометрія та банальний лібералізм

                  Давай виходити із розрахунку електоральних симпатій киян, які традиційно складають приблизно 4:1 на користь націонал-демократів (виходжу с середніх показників Ющенка в 2004 та сукупности помаранчевих партій 2006-го)

                  Припустімо, Корнілов перебуває в якійсь замкнутій спільноті, де співвідношення інше (напр. він екскурсовод в музеї Булгакова чи щось таке), але повністю в Києві жити в оточенні білогвардійців неможливо, тому максимум, яке співвідношення я кладу на його коло комунікації - це 50 на 50 українофілів проти русофілів. Як бачимо, навіть через 5 днів після подій, він не може заспокоїтися. Тбт, я припускаю, що десь за місяць до Покрови він почав компостирувати мозки своєму комунікативному оточенню. І, напевне можна прогнозувати, що він сприяв виходу на вулицю приблизно однаковій кількости людей як лояльних, так і нелояльних до УПА. Причому звернімо увагу, що нелояльні вийшли б і так, а лояльні швидше сиділи б вдома, якби їх не турбував наш шанований дописувач. Я приблизно знаю, що це таке, бо в мене на роботі колись був навіжений фанат за Януковича, який всіх в редакції довів до гикавки і ми вже писали матеріали проющенківські не через політичне замовлення, а щоб насолити цьому типажеві.

                  Ми можемо простежити контент-аналіз дописів Боррачо, Корнілова та тепер от Гаврилова (шкода нема часу на детальний вислід, думаю він був би вкрай цікавий!). Вони фактично зводяться до переліку причин, чому проведення маршу було невдалим, тобто як надмета ставиться завдання аргументувати тезу, що "нічого серйозного не відбулося", що уже доведено до абсурду самою кількістю постингів, написаних на цю тему, над-надмірною, як для неважливої події. Можна навіть сегрегувати ці причини за групами: 1. в складі мітингуючих були фашисти-скінгеди, які кричали зіг хайль, 2. ветерани були несправжні, 3. Це все просто смішно, коли ми йдемо в Європу, а УПА "засудив Нюрнбергський трибунал" (правда, ми не знаємо навіть достеменно, коли він закінчився), 4. "царь нєнастоящій", тобто ветерани фальшиві, а Кук не вийшов на Майдан 5. до фіга іншого

                  Я не буду казати, що це фрейдистські спроби загнати в підсвідоме те, що акцція пішла не так, як їм хотілося і самовиправдовування щодо своєї невірної оцінки того, що відбулося.

                  Я натомість скажу, що це тріумф новітнього українського лібералізму, який умудряється гармонічно використовувати для свого блага навіть протистояння в суспільстві, бо фактично посил, яким я користуюсь в дискусіях з опонентами наступний: "те, що у нас можливі одночасно дві протилежні акції і без бійок свідчсить про правильність демократичної моделі української державности, що її проводить президент Ющенко (можна й без Ющенка). Наша держава настільки сильна, що може собі дозволити мітинги проти себе". Це - як в Америці, де ліваки сприймалися серйозно, коли вони боролися з консервативною системою маккартизму, проти війни у В"єтнамі і т.ін, поки американська ліберальна думка не інтегрувала протестантів у єдиний американський міт, вони стали частиною системи і дозволяють наразі собі тільки кічові акції, на ктшталт пікетування Фукуями, про яке ми тут дискутували, з тією тільки різницею, що в Америці Фукуяма б лівакам ще й доплатив би.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.10.19 | один_козак

                    Re: чиста соціометрія та банальний лібералізм

                    Чучхе пише:
                    > Давай виходити із розрахунку електоральних симпатій киян, які традиційно складають приблизно 4:1 на користь націонал-демократів (виходжу с середніх показників Ющенка в 2004 та сукупности помаранчевих партій 2006-го)

                    Я би повивчав ще інформацію. Інтуїтивно готовий погодитися, що перевага в Києві була б за прихильниками вшанування УПА. Але виходити просто з електоральних симпатій киян не вважаю досить коректним. Не факт, що кількість прихильників названих вами сил дорівнює кількості прихильників УПА. По своїй тяжкій агітаційній роботі (не в Києві) знаю, що буває знаааачно легше переконати людину, що Ющенко - класний фінансист або що він - не фашист-бандерівець, аніж втовкмачити, що бандерівці - це не така нечиста сила, щоб не можна було їх визнати борцями за Україну. На Сході, маючи за мету схилити людей до голосування за Ющенка, про його НЕнегативне ставлення до УПА краще було взагалі не згадувати. Власне, згадувати його - це було просто катастрофою для подальшої розмови. Зходженням в офтопік та часом одночасним пірнанням у глуху, некрасиву сварку. Хоча сама по собі тема УПА там мало кого цікавила.

                    Ну, але добре, пропорція дає запас.
                    То це в Києві. А спочатку мова йшла про всю Україну. Чи ні?

                    > Як бачимо, навіть через 5 днів після подій, він не може заспокоїтися. Тбт, я припускаю, що десь за місяць до Покрови він почав компостирувати мозки своєму комунікативному оточенню. І, напевне можна прогнозувати, що він сприяв виходу на вулицю приблизно однаковій кількости людей як лояльних, так і нелояльних до УПА. Причому звернімо увагу, що нелояльні вийшли б і так, а лояльні швидше сиділи б вдома, якби їх не турбував наш шанований дописувач.
                    Мабуть так.))

                    Ну, то ви згодні, що кінцевий "вектор" цього впливу залежить від структури симпатій, світоглядів, тощо вашого антиупівського живчика? )) І якщо він крутиться не серед киян-нацдемів, то ну його "допомогу".

                    > Ми можемо простежити контент-аналіз дописів Боррачо, Корнілова та тепер от Гаврилова (шкода нема часу на детальний вислід, думаю він був би вкрай цікавий!)

                    Так, жаль, що нема часу.

                    > Я натомість скажу, що це тріумф новітнього українського лібералізму, який умудряється гармонічно використовувати для свого блага навіть протистояння в суспільстві, бо фактично посил, яким я користуюсь в дискусіях з опонентами наступний: "те, що у нас можливі одночасно дві протилежні акції і без бійок свідчсить про правильність демократичної моделі української державности.
                    Авжеж.
              • 2006.10.19 | Михайло Свистович

                Re: Власне, даний дропис Корнілова тільки підтверджує мою тезу

                Саме так :)
            • 2006.10.19 | Sean

              А прийняття

              Парламентською асамблеєю Ради Європи Резолюції 1481(2006) не святкуєте? З аналогічним банером?
          • 2006.10.19 | один_козак

            Re: І багато зібрали?

            Михайло Свистович пише:

            > Чучхе правий. Неважливо, в яку голову і що лягло. Бо невідоме більшості людей питання не може лягти в голову остаточно. Головне, що питання прозвучало і викликало інтерес. А коли є інтерес - можна довго і цілеспрямовано вкладати в голову. Бо без інтереси нікому нічого Ви до голови не вкладете.

            Згодний про інтерес. Але, Михайле, упередження - то велика сила. На пусте місце покласти значно легше, ніж замістити щось, що вже займає своє місце в свідомості. Тому ПЕРШЕ слово - це дуже важливо. Хоч фактично в Україні не так просто знайти людину, для якої слово про УПА було б першим. Тут ще можна сподіватися на "задовбастість", набридлість радянської пропаганди та на дурнувати імідж Вітренко і ко.


            > Чучхе все ж таки кращий за Вас маркетолог. Бо без руху не буде ні обізнаності, ні лояльності. Буде байдужість. А офіційна пропаганда - не завжди добре. Ви ж чомусь не проголосували на президентських виборах за Януковича.

            Так, а я ж вам про що? Але, повторюю, Від обізнаності рух може бути як до лояльності, так і до заперечення. Причому іноді дуже швидкий, а іноді - ніякий. І врахуйте, що та кількість людей, яка, прийнявши твердження вітрянок, почне вважати їх за свої переконання, надалі біде опонувати нам вже й з цієї причини.

            > > Само собою. В плюс чи в мінус - це від публіки залежить. В Києві це може біти й швидше в плюс. А в Криму, де вона збирала "добровольців" - самі розумієте.
            >
            > І багато зібрали? ;)
            Та слава Богу, але ж мова не про те, що вона зібрала на цей раз. Тут навіть чудово, що себе ще раз показала як нарвана екстремістка-провокаторка. Але ж немасовість "добровольческого руху" не означає, що розпалювання фобії щодо УПА, Західної України, Києва, національних символів, "оранжів", "світової закуліси" і ще хто зна чого, не має плодів. Я б сам, мабуть, зараз не дуже цим переймався, якби не бачив результати такої роботи на Сході восени 2004. Звичайно, вітрянка - це не медведчукова агітмашина, але радіти з її зусиль щодо інформування населення про день УПА можна буде тільки тоді, коли отой РУХ, про який ми з вами казали, пройде в потрібному напрямку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".