Чому в БЮТ/НСНУ бардак, а в КПУ, ПР та СПУ - ні
12/01/2006 | Чучхе
По-моєму, ідея тут полягає в тому, що КПУ, ПР та СПУ є цілісними партіями (в ПР, правда, включили кількох особистостей з інших мікропартійок). А БЮТ та Наша Україна є блоками партій, чиї лідери переслідують протилежні ціліі навіть недолюблюють одне, таким чином у блоках панує бардак, нездатність прийняти консолідоване рішення та перебігання депутатів до Антикризи. Квотність - от що губить помаранчевих. Це треба враховувати на наступних виборах
Відповіді
2006.12.01 | Sych
Ну, наприлкад, в СПУ не бардак, у них
шизофренія. Вчора за Луценка, сьогодні - проти. Або просто зєлєнь занадто люблять. Або янучари за вчорашнє gang bang влаштували. МОроз навіть прийти не зміг. Бо попа болить.2006.12.01 | Чучхе
Вони цілком послідовні. Зберегли партійний вплив на керівництво
МВС. Що ж тут бардачного? Замінили менш відданого кадра на більш відданого. Та ще й не пустили до влади Джигу. Непоганий результат. І розумне (з їх точки зору) голосування2006.12.01 | Sych
Ось тільки біда в тому, що сьогоднішнім голосуванням
вони похєрілі всі свої ПіАр-старанія по визнанню Голодомору та "відстоювання" луцика.2006.12.01 | RedBagira
Спасти рядового Луценко
А зачем бы он им сдался? Луценко давно уже не социалист и откровенно дрейфует в сторону НСНУ.Кроме того, если партия в оппозиции (а Луценко получил должность по квоте НСНУ как вероятного члена коалиции), то как ее представители могут находиться во власти?
Точно так же, как и с Тарасюком. Я здесь не буду обсуждать его личность и позицию, т.к. все равно не сойдемся, но его нахождение в Кабмине - политический нонсенс. Рух одним из первых объявил о своем переходе в оппозицию. Следовательно, он как руководитель этой партии должен был подать в отставку и продолжать отстаивать партийную программу в оппозиции.
Во всем мире так. У нас же изобрели какое-то украинское ноу-хау - правящий оппозиционер. И крик поднимается по поводу политических преследований. Не было бы никаких "преследований", если бы некоторые министры от оппозиции не цеплялись когтями за кресла, а, по примеру других своих однопартийцев, спокойно и достойно написали заявления об отставке.
2006.12.01 | Shooter
Ну...не назвав би я це шизофренією
Під їх контроль попало важливе міністерство. Щодо "моральности" социків в мене ніколи не виникало жодних питань - навіть тоді, коли Мороз викидав на гора плівки Мельниченка.А так було - не проголосують за відставку Луценка, не отримають нічого. А ПРУшники собі БЮТівців прикуплять.
Проголосують за відставку Луценка, підтримавши як бартер відставку Тарасюка, - отримають пост міністра МВС. Підераси і чмошніки, звісно, але тіпа хитрожопі.
З іншого боку, якщо заступником Цушка стане Джіґа-Джіґа - то Цушко буде в міністерстві виключно весільним генералом.
Проте, нажаль, попри тактичні маневри СПУ в будь-якому випадку буде з прушнікамі "до конца" - інакше в разі перевиборів СПУ опинеться в "позапарламентській позиційній опозиціїї".
2006.12.01 | Volodymir
Кому чё
Кому демократия, инициатива, самоактуализация, правила коммуникации,а кому тоталитарность, решения свыше, контроль и железная рука.
Последний ряд атрибутов более приспособлен для целей наглых
манипуляций, и являются привычными
(т.е родным образом - кодом доступа)
к сознанию большей части избирателей.
Согласен, что выпячивать перед людьми (с которыми
постоянно "советуется", или слушает, что они "люди скажут"
янукович) свою "нецелостность" - свидетельствоватьь
о диком непонимании чужих ценностей ограниченного выбора.
Даже смешно. Повторяя тезисы о либерализме, духовности и т.д.
люди сами отталкивают электорат, для которого это и есть
характерные признаки коварных врагов.
2006.12.01 | Чучхе
Re: Кому чё
Volodymir пише:> Кому демократия, инициатива, самоактуализация, правила коммуникации,
> а кому тоталитарность, решения свыше, контроль и железная рука.
> Последний ряд атрибутов более приспособлен для целей наглых
> манипуляций, и являются привычными
> (т.е родным образом - кодом доступа)
> к сознанию большей части избирателей.
Так, це характерно для тих же "регіоналів", але така практика обумовлена тим, що на більше вони не здатні. І це загалом програшна форма партійної організації, якщо їй протистоїть більш ліберальна політична сила. Тоталітаризм видавлює із партії талановитих і ініціативних, до того ж робить її консервативною, неповороткою, нездатною реагувати на вимоги часу. Теоретично політичні її опоненти з більш ліберальними нормами внутрішнього життя таку партію будуть обходити, як ми це бачили на початку помаранчевої революції, коли на місце багатьох ініціативних політугрупувань прийшли мегаоб"єднання - БЮТ та НУ. Причому ці об"єднання дуже різношерстні, сили, які їх складають часто одне одне недолюблюють, узгодженістю дій тут і не пахне, та й на формування об"єднавчої ідеї вони не спромоглися, - ну не вважати ж такою "солідаризм", прости господи
2006.12.01 | Volodymir
and...?
2006.12.01 | Пояснення з УП
тому що в них немає ідейних активістів (л)
http://pravda.com.ua/news/2006/4/5/40657.htm2006.12.01 | observer
Бо в ПРУ грошей більше. Значно більше
2006.12.01 | Хвізик
а СПУ з КПУ?
2006.12.01 | Shooter
дуже мало. тому їх легко купити
2006.12.01 | Хвізик
а НСНУ купити важко? а на БЮТ чому грошей забракло?
2006.12.01 | observer
небагато - от їх і прикупили. а НСНУ з БЮТ десь посередині
тобто вони здатні проводити фінансову контргру. але не настількі, щоб задовольнити всіх2006.12.01 | Shooter
І ще один аспект "хвороби"
Діагноз від Луценка. з КомУк.у Тимошенко "завелося своє оточення, досить агресивне до яскравих людей".
"Я б сказав, "любі мої", що вбивають їй думку про можливість створення в Україні двопартійної системи – БЮТ і Партії регіонів. Ця група поводиться як зозуля в "помаранчевому" таборі, які намагаються виштовхати всіх і радять їй стати монополістом", - сказав він.
"Це пан Турчинов і низка інших людей. Я їх не сприймаю. Як і не сприймаю заклики до війни з БЮТ", - додав Луценко.