Чи варто дивуватися рішенню Кінаха?
03/22/2007 | Pavlo Z.
Середній капітал у нашій країні, який об'єднано в УСПП та ПППУ, пристібнутий до влади за необхідністю. При непрозорості держзамовлень, держзакупівель, інших шляхів використання бюджетних коштів, при ручному управлінні економічним законодавством, при десятках контролюючих інстанцій і коллапсі судової системи ПППУ була і постійно залишатиметься єдиною партією влади. Не тому, що вона завжди перемагатиме, а тому, що завжди буде у блоці з переможцями - хто б ними не був у той чи інший момент.
Мені особисто Кінах пофігу, але нам просто треба спокійно до цього відноситися, частіше вмикати мозок, а не емоції. Адже бездумно розкидаючи епітети і заламуючи собі руки від розпачу ("Як же він, падло, міг??") ми знеслаблюємо себе, бо не бачимо ні дійсних причин, ні дійсних винуватців ситуації, ні шляхів виходу з неї.
Я так думаю.
Мені особисто Кінах пофігу, але нам просто треба спокійно до цього відноситися, частіше вмикати мозок, а не емоції. Адже бездумно розкидаючи епітети і заламуючи собі руки від розпачу ("Як же він, падло, міг??") ми знеслаблюємо себе, бо не бачимо ні дійсних причин, ні дійсних винуватців ситуації, ні шляхів виходу з неї.
Я так думаю.
Відповіді
2007.03.22 | Boroda__
Не все так просто – з капіталом.
Чомусь коли говорять про взаємостосунки капіталу і влади - будують прості схеми. Мол – влада прив'язала до себе капітал і той вимушений танцювати під її дудку.Питання і простіше і складніше. Є капітал і є капітал… Є капітал, орієнтований на актуальний деребан – тому по фігу стабільність в країні, передбаченість влади, здоровий глузд в її діях. А є капітал, який у принципі не може існувати без планомірності, цілеспрямованості – те, що неможливе без стабільності влади. Власне капіталом і об'єктом інвестицій можна назвати тільки другий варіант. Перший - метелики, шулера від економіки.
Так от - перейти у владу зараз, коли влада ця відображає інтереси аферистів від економіки – це зрада інтересів серйозних підприємців. Це те, що зробив Кинах – або під тиском, або з корисливих інтересів – зрадив промисловців і підприємців.
2007.03.22 | толя дейнека
Re: без емоцій не вийде
от Ющ викреслив Кінаха зі складу РНБО. певно тому, що той з депутатів став всього лише міністром економіки.невже ви себе вважаєте менш емоційним, ніж президент Ющенко?
2007.03.22 | bas
Re: Чи варто дивуватися рішенню Кінаха?
Если бы НУ не представляла собой лоскутное одеяло, то не было быи этой проблемы. Просто НУ не угадали с Кинахом, когда включали его в избирательный список.
2007.03.22 | пан Roller
Дорожная карта Кинаха
А Юшенко чему здівован. И с Кириленко не согласовано.То как ушел Кинах, больше бьет по имиджу по Тимошенко.
Почему? Потому что НУ (Кириленко) он не посчитал нужным даже поставить в известность. Напрашивается вопрос о весе Кириленко (Ющенко).
То, что Кириленко не тяжеловес, а обслуга Ющенко, вроде ни у кого не вызывает сомнения. Но, такой уход Кинаха подчеркнул еще больше вес объединенной оппозиции.
Падение НУ теперь косвенно падает на нее. Ведь до объединенная оппозиции, Кинах теоретически мог перейти и к ней, самостоятельно. С объединением отпала необходимость перебежек из НУ в Бьют, чего боялись в НУ. Зато открылась "дорожная карта" для НУ в "Коалицию национальной едности".
Ходить по свистку Тимошенко, Кинаху, да и еже с ним, или какого-то Кириленко, сортиры охранять, не царское это дело, тем более для вице премьера.
И потом, у Кинаха есть веское оправдание, ведь он отвечает за групповой интерес предпринимателей выдвинувших его, а не свой частный капитал. К тому же он отделил политику от бизнеса, ушел в бизнес.
Думаю, это только первая ласточка. Не зря Данилыч приглашал на охоту Мороза Януковича.
А чего собственно ждать? Ющенко в прострации, но он президент, и бороться за него вроде как и сенса нет.
Да, и потом он сам кинул всех своих любых друзев.
Brgds
2007.03.22 | Kohoutek
Re: Чи варто дивуватися рішенню Кінаха?
Pavlo Z. пише:> Мені особисто Кінах пофігу, але нам просто треба спокійно до цього відноситися, частіше вмикати мозок, а не емоції.
Я бы ещё обратил внимание, что представителю бизнеса куда ближе, понятнее и приемлемее договариваться с властью, чем блокировать туалеты в парламенте и ломать систему голосования. Когда ругают правящую коалицию за её недемократические и нелиберальные методы работы, не замечают, что сами ведут себя не лучшим образом. Всё у нас кривое - что власть, что оппозиция. Всё необходимо выпрямлять.
2007.03.22 | OlalaZhm
Re: Чи варто дивуватися рішенню Кінаха?
Варто. Бо бізнес у нас тому і пристьобнутий, бо пристьобується. Це схоже не те, як одна наша сусідка віддала дочку у проститутки - не від хорошого, справді, життя. Але я такому рішенню дивуюся. Як і рішенню кінаха.2007.03.22 | Shooter
Звісно, що не варто
Перехід Кінаха під бандюківські знамена є ще одним чітким та логічним кроком процесу реставрації (чи навіть краще - консервації)кучмізму.Помаранчева революція дала була шанс виправити найбільшу кривизну цього дурнуватого постсовіцького режиму, проте помаранчеві лідери її міжусобною війною між собою дуже швидко та успішно просрали.
Тепер будемо чекати нової подібної можливости. Як показує досвід, подібне трапляється згруба раз на 10 років.