МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко вважає створення мегаблоку поверненням до кучмізму

04/06/2007 | Майдан-ІНФОРМ
«Головне завдання нового парламенту – максимально представити інтереси всіх світоглядних та соціальних груп населення в Україні. Тому спроба повторити конфлікт президентської виборчої кампанії 2004 року, створити 2 блоки – за Віктора Ющенка та Віктора Януковича – це хибна позиція, яка знову реанімує дискусію про дві України та зафіксує в наступному парламенті цей конфлікт», - переконаний Микола Томенко.
«Україна як європейська країна мусила б будувати свою виборчу кампанію на обранні до парламенту всіх політичних сил, зважаючи на світоглядну підтримку населення. Виходячи з цього, ідея єдиного пропрезидентського блоку за участі великої кількості партій є неправильною як з суспільної, так і з політичної точки зору», - зазначив Микола Томенко, коментуючи вчорашню зустріч Президента з лідерами демократичних партій.

«Важко уявити, як можна співвіднести одне з головних завдань Блоку Юлії Тимошенко, який декларував і продовжує говорити про необхідність подолання доктрини кучмізму в Україні, з можливою наявністю в єдиному пропрезидентському блоці одного з «архітекторів» такого режиму Володимира Литвина. Так само важко уявити реалізацію забезпечення енергетичної безпеки та унеможливлення корупційних схем в ПЕК, коли у керівництві блоку будуть Юрій Єхануров та Олексій Івченко, яких звинувачують у підписанні невигідних для національних інтересів України угод з «РосУкрЕнерго», - зазначив Микола Томенко.

«Дивно, що у подібному підході «мегаблоку» домінує політична кон’юнктура, аніж задекларовані принципи. Така ревізія політичних поглядів задля досягнення тактичної політичної мети є хибною і не сприйматиметься суспільством», - вважає Микола Томенко. Тому, за його словами, було б цілком логічно, якби БЮТ залучав до об’єднання ті політичні сили, що підтримували його передвиборчу програму, яка базується на активній соціальній політиці, антикорупційній діяльності, подоланні кучмізму тощо. А для «Нашої України», виходячи з її позиціонування як пропрезидентської партії, цілком логічним є залучення до об’єднання правих та правоцентристських політичних сил, що активно підтримують політику Президента. «Навіть з точки зору тактики ведення виборчої кампанії такий підхід є набагато ефективнішим аніж той, коли в єдиний мегаблок об’єднуються представники різних політичних історій та протилежних політичних поглядів лише з метою отримати депутатський мандат та задекларувати підтримку Президенту», - вважає Микола Томенко.

Він наголосив, що немає жодної проблеми у взаєминах між БЮТ та «Нашою Україною» після виборів, оскільки ці політичні сили вже ухвалили відповідну угоду та затвердили своїми керівними органами характер їхньої діяльності як під час, так і після виборчої кампанії. За словами Миколи Томенка, цією угодою передбачений розподіл посад у разі створення коаліції 50/50 та право політичної сили, що набрала більше голосів під час виборів, на посаду прем’єр-міністра України.

Прес-служба М.В. Томенка

Відповіді

  • 2007.04.06 | Дмитро

    Re: Томенко вважає створення мегаблоку поверненням до кучмізму

    ну і профукають все знов.
    насправді Юлі потрібна своя окрема фракція, щоб вільно поводитись після виборів. сьогодні БЮТ з Ющенком, завтра - бац! БЮТ з синяками голосує, прикриваючись трьопом про нац. інтереси.
    і знову "прес служба Томенка" (та невже?) буде триндіти про одну єдину пухнасту Юлю, свєт добру дєвіцу.
    всюди зрада.
  • 2007.04.06 | Taras-ods

    Такі ТЮлі треба корито...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.06 | Нестор

      Та ні корито треба комусь іншому

      Наприклад тому, хто свій зад масажує в останній моделі мерседеса за бюджетні кошти, а коли мова заходить про довіру народу, то хоче залізти комусь на плечі. ;)
  • 2007.04.06 | ГайдиДоБайди

    У цьому не річ

    Це не питанням комунізму. Томенко це гарне обличчя, проте він тільки це повторює, що він почує від олігархів.

    Коли вийдемо від того, хто підіймав галас про меґобльок, то треба запитувати, звідки спонукання. Отже, Луценко, Костенко. Тут саме треба ставити під сумнів, чи вони дійсно мають на увазі минулі "поразки", бо "демократичні сили" були роз'єднані. Тим більше, що Костенко і Луценко допоки були в службі олігархів.

    А в меґабльоці вони мали б слухати Тимошенко. Меґа, меґа, меґа.

    Питання меґобльоку не тільки стоїть для України, а це всесвітнім явищем, що викликано ґлобалізацією і позавиборчим впливом великого майна, яке з своїм менеджерством зацементує самовладне управління.

    Отже, справжнє питання стоїть, чому потребуємо такий меґобльок? Та притаманно для великого майна, що йому байдуже зовнішні устрої, бо воно діє через господарчий устрій і грошовий устрій, які й меґобльоком не заторкають, за правилом.

    Тим більше це затаює, що в дійсності мали дотепер тільки один меґобльок. Як у США, кількість висилень/телестанцій ще не свідчить про різноманітність передач, а тільки облудно підстроюють уроїння про різноманітність.

    Тож чим уроїння про народовладдя краще ніж самовладдя? Знавці кажуть, що це ще гірше, бо коли люди думають, що вони вільні, то можна їх ще більше провіряти/контролювати.

    Ми ж говоримо про технічні партії. Звідки мала б мова крутитися навколо технічности меґобльоку.

    Щодо народовладдя. До цього треба нам щойно дійти. По Лівобережжю, нехай проводи стільки виборів, скільки заманюється, одначе, там усі люди бувають господарчо залежними до найбільшої крайности. Ще вони мають самовладне виховання, що саме цьому сприяло. Якби тут свідчити з демкратичними виборами про демократичність, то це дуже облудна річ.

    Ми маємо внутрішнього ворога, це олігархи, які довели український нарід до зубожіння і до вимирання, з доручення світового майна, яке подбало, що за Клінтона позбулися в США заборгованість. А укр. нарід вимирає, бо Ахметови і Пінчуки працюють для майнових осередків Лондону, США, Франкфурту, тощо. Саме задля цього потребують в Україні радянський нарід, а не українського господаря.
  • 2007.04.06 | roksolana

    Re: Томенко вважає створення мегаблоку поверненням до кучмізму

    Shanovnuj pane Tomenko ochebudno sho bu ne navchulusja na pomulkax Izabuvaete sho razom nas bahato nas ne podolatu.I rozdiljatusja nikolu ne pomahalo b nashiy istorii.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.06 | Mtm

      Чому лейбористи та консерватори не ідуть одним блоком. Дивно.

  • 2007.04.06 | Нестор

    Дуже правильно вважає

    Я б тільки назвав ідею мегаблоку не кучмізмом, а маразмом. А так все вірно.
  • 2007.04.07 | Слабкий хазяйствєнік

    Re: Томенко вважає створення мегаблоку поверненням до кучмізму

    Який же він муд[р]ило. Що ти в своєму житті ручками зробив, Томенко? Не томи, всю правду кажи, матьорий чьоловєчіще. Політиканіще. Екій батєнька, глиба (C) Чи глоба. Чи суглоб. Суглоб члінистоногого українського політикуму. Такий рухомий, невгамущий, опа-опа-опа...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".