БЮТ, НУ та УНП віддали Ірпінь до рук регіоналів
04/17/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Але реакції вищого партійного керівництва біло-червоних, помаранчевих та правих на це поки що не спостерігається.
Пролог:
До Ірпінського міського голови Мирослави Свистович підійшов депутат міської ради від Партії регіонів та почав розповідати як він її поважав і поважає. Пояснюючи ж, чому він проголосував за дострокове припинення її повноважень, пан депутат промовив: «Моя совість чиста, бо я голосував так, як мені наказало вище партійне керівництво».
Таким чином, не зважаючи на своє лицемірство (голосування було таємним, і тому совість можна було очистити без страху покарання вищим партійним керівництвом), депутат видав секрет Полішинеля: відставку Мирослави Свистович організувала та здійснила за допомогою БЮТ, НУ, та УНП саме Партія регіонів, яка має в Ірпінській міськраді лише 5 депутатів.
Суть:
У тому, що саме Партія регіонів напередодні дострокових виборів Верховної Ради була зацікавлена прибрати найопозиційнішого до неї мера в Київській області, в Ірпені не сумнівається практично ніхто, оскільки:
Розпущена синьо-біла Верховна Рада в ситуації, коли здавалось би їй не має бути діла до маленького Ірпеня, за один день провела неабияку роботу. Отримавши 4 квітня підписаного секретарем Ірпінської міської ради Анатолієм Морозом (Блок Юлії Тимошенко) перенасиченого ярликами та брехнею листа (його одноосібно підписав та відправив А. Мороз навіть без голосування за це міськради), Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, на засіданні якого були присутні лише народні депутати з «антикризової» коаліції, за один день підготував передбачений ч. 5 ст. 79 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» висновок, проект Постанови Верховної Ради «Про призначення позачергових виборів Ірпінського міського голови» та вніс питання до порядку денного, а 5 квітня збори «антикризових» депутатів, які іменують себе сесією ВР, 250 голосами приймають цю постанову. Результат цього голосування «антикризовики» вітають бурхливими оплесками, хоча проголосовані цього ж дня 16 аналогічних постанов про дострокові вибори мерів інших населених пунктів, не викликали жодної реакції кнопкодавів. Напевно, так «антикризовики» підтримали голосування нібито опозиційної до них ради, де більшість мають депутати БЮТ (за відставку мера разом з регіоналами і соціалістами також голосували фракції НУ, ПР, СП та УНП («коритна» мотивація в обмін на залишення звільненого за погану роботу члена УНП заступником міського голови), без яких голосів антимерівських БЮТівців (не всі БЮТівці проголосували за дострокове припинення повноважень М. Свистович) не вистачило б).
Всім в Ірпені відомо, що секретар ради Анатолій Мороз (Блок Юлії Тимошенко), який зараз виконує обов’язки міського голови, є людиною голови Київської обласної організації Партії регіонів Петра Мельника. Працюючи разом з П. Мельником 25 років (остання посада – інженер з капітального будівництва Національної академії державної податкової служби ДПС України), він пішов на вибори лише тому, що Володимир Загорський, який тоді був ректором Податкової академії, не збирався далі тримати А. Мороза, маючи претензії до його роботи. Щоб врятуватися від звільнення, майбутній секретар ради за допомогою в.о. голови Ірпінської міської організації ВО «Батьківщина» Оксани Коломієць потрапляє до списку БЮТ (кандидата у депутати не можна звільнити з роботи), а також висувається у міські голови (посів 13 місце з 17). Після виборів саме О. Коломієць переконала обласну організацію «Батьківщини» рекомендувати Ірпінській міській організації підтримати кандидатуру саме А. Мороза, а не визначеного раніше О. Мельника на секретаря Ірпінської міськради.
На посаді секретаря міськради Анатолій Мороз неприховано лобіює інтереси Податкової академії, постійно заявляючи: «Буде добре Академії – буде добре і місту». Найбільше землевиділення, яке відбулося в Ірпені після виборів-2006, сталося саме на користь Академії при активному сприянні з боку фракції БЮТ. До цього в Ірпені було лише 6 землевідводів та й ті в межах 8-10 соток, з яких чотири відводи за ініціативою міського голови були на користь звичайних громадян, які потребують житла, а два за ініціативою депутатів (мер голосувала проти і наклала на них «вето», які депутати подолали двома третинами голосів) тим, хто і так вже має землі вдосталь (з них – депутат Київської обласної ради, директор обласного Центру зайнятості Василь Якобінчук).
Всупереч регламенту ради без попереднього внесення питання до порядку денного депутат від Партії регіонів Андрій Гачков на початку сесії запропонував з голосу розглянути питання про надання Податковій академії 1,5 га землі для будівництва гуртожитків. Це питання підтримав голова земельної комісії В’ячеслав Ващенко (Блок Юлії Тимошенко), який розповів, що за день до сесії це питання «зайшло на комісію», і комісія (три з шести її членів є депутатами від БЮТ, один від НУ, один від УНП і один від ПР). При цьому В. Ващенко скромно промовчав щодо мотивів такого швидкого розгляду питання земельною комісією, яка по кілька тижнів, а то й місяців не може розглянути значно менш складні або більш важливі для міста питання.
Проти виділення Академії 1,5 га виступили міський голова Мирослава Свистович та кілька депутатів від БЮТ, які мотивували це тим, що неможливо розглядати питання, про яке як міський голова, так і переважна більшість депутатів дізнаються безпосередньо на сесії, не маючи змоги його вивчити. І взагалі всі заяви про виділення землі мають надходити до міського голови, яка, вивчивши суть, направляє їх на розгляд відповідних депутатських комісій та підрозділів апарату виконкому. До того ж М. Свистович мала інші причини додаткового вивчення цього питання. Свого часу при старій владі місто передало для потреб Академії біля 4 га землі, але ректор Академії Петро Мельник продав їх за безцінь комерційній структурі, яку очолює його рідна сестра Олена Мельник (нині – депутат Ірпінської міської ради від Партії регіонів). Тепер на тій вкритій лісом землі О. Мельник всупереч протестам місцевих мешканців хоче будувати хмарочоси, а для гуртожитків П. Мельник вимагає інші ділянки.
Після голосування секретар ради БЮТівець Анатолій Мороз прилюдно закликає всіх, хто проголосував за, їхати на обід до Академії, підкреслюючи, що ті, хто був проти, не запрошуються. І тут же влаштовує прилюдну виволочку першому номеру списку БЮТ до міськради депутату Галині Соколовій, яка за виділення Академії 1,5 га не голосувала. Це було настільки огидно, що навіть Олена Мельник зупинила його і змусила вибачитися.
Чисто «випадково» невдовзі після цього проживаючий у гуртожитку Анатолій Мороз отримує від Академії квартиру. А голова фракції БЮТ Олег Сотніков, який має в стінах Академії приміщення для прийому виборців, під час розгляду на обласній контрольно-ревізійній комісії справи виключення з партії «Батьківщина» та фракції БЮТ завідуючої дитячою поліклінікою Алли Кухарської (не голосувала за надання Академії 1,5 га), відверто бреше, що цей землевідвід був ініціативою міського голови. На жаль, обласне керівництво «Батьківщини» підтримало керівників Ірпінської парторганізації, а слова А. Кухарської про брехню О. Сотнікова навіть не намагалося перевірити, як і інші його та О. Коломієць слова про нібито агітацію Мирослави Свистович проти БЮТ, в т.ч. й на зборах УНП, хоча насправді на зборах жодної партії позапартійний мер навіть не бувала.
Підтримуваному «Нашою Україною» екс-кандидату на посаду міського голови Олегу Бондарю ставити під сумнів результати виборів мера Ірпеня допомагали народні депутати лише від Партії регіонів – скандально відома у зв’язку зі вбивством полковника УБОЗ Романа Єрохіна Валерія Матюха та член Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Степан Цапюк. Причому їх звернення цілими абзацами слово у слово співпадали з аналогічними зверненнями нинішнього голови Київської обласної організації Народного союзу «Наша Україна», депутата Київської обласної ради Володимира Федосєєва, який з трибуни облради заявив, що фракція «Наша Україна» не підтримає спільну заяву фракцій Блоку Юлії Тимошенко і “Наша Україна” «Про систему невідкладних заходів по розв’язанню політичної та соціально-економічної кризи в Україні», хоча існує спільна директива БЮТ і НУ №3, яка зобов’язала місцеві фракції БЮТ і НУ підтримати цей документ.
Ірпінська міська рада, не зважаючи на переважаючу в ній чисельність нібито опозиційних до Верховної Ради депутатів, також не підтримала цю заяву, а також Указ Президента України “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України п’ятого скликання” (внесла це питання до порядку денного виключена з «Батьківщини» Алла Кухарська). При цьому депутати від БЮТ, НУ та УНП і секретар Ірпінської міськради визнають Верховну Раду легітимною, а не розпущеною, надсилаючи їй листи та керуючись її Постановою про дострокові вибори Ірпінського міського голови.
В Ірпені ні БЮТ, ні НУ, ні УНП не ведуть жодної агітаційної роботи проти Партії регіонів, не зважаючи, наприклад, на масові звільнення Петром Мельником викладачів, які голосували проти нього на виборах ректора. Водночас Партія регіонів також не агітує проти місцевих помаранчевих, закриваючи очі навколо скандалів щодо керівництва БЮТ та голосуючи спільно з депутатами від БЮТ та НУ.
Епілог:
Таким чином ініціювала дострокове припинення повноважень опозиційного до «антикризовиків» міського голови та виступила мотором цього процесу «Наша Україна», в якості гарматного м’яса для голосування слугував Блок Юлії Тимошенко, а проголошення розпущеною Верховною Радою дострокових виборів забезпечила Партія регіонів.
При цьому вище партійне керівництво як БЮТ, так і НУ, чудово знаючи, що відбувається в Ірпені, намагається усунутися від подій та не звертає увагу на антипартійну позицію своїх депутатів. З цього приводу ірпінські виборці кажуть, що Мирослава Свистович, на відміну від високих політиків, своєю принциповою позицією щодо недопущення дерибану землі та перетворення Ірпеня в Нью-Троєщину, змогла об’єднати всі політичні сили, бо, як кажуть люди, «дерибану, надприбутків і землі прагнуть всі, незалежно від кольорів, і навколо цього можуть домовитись найзапекліші політичні вороги». Наразі конкретних дій чи хоча б публічних слів високих політиків на спростування цієї народної думки немає.
Пролог:
До Ірпінського міського голови Мирослави Свистович підійшов депутат міської ради від Партії регіонів та почав розповідати як він її поважав і поважає. Пояснюючи ж, чому він проголосував за дострокове припинення її повноважень, пан депутат промовив: «Моя совість чиста, бо я голосував так, як мені наказало вище партійне керівництво».
Таким чином, не зважаючи на своє лицемірство (голосування було таємним, і тому совість можна було очистити без страху покарання вищим партійним керівництвом), депутат видав секрет Полішинеля: відставку Мирослави Свистович організувала та здійснила за допомогою БЮТ, НУ, та УНП саме Партія регіонів, яка має в Ірпінській міськраді лише 5 депутатів.
Суть:
У тому, що саме Партія регіонів напередодні дострокових виборів Верховної Ради була зацікавлена прибрати найопозиційнішого до неї мера в Київській області, в Ірпені не сумнівається практично ніхто, оскільки:
Розпущена синьо-біла Верховна Рада в ситуації, коли здавалось би їй не має бути діла до маленького Ірпеня, за один день провела неабияку роботу. Отримавши 4 квітня підписаного секретарем Ірпінської міської ради Анатолієм Морозом (Блок Юлії Тимошенко) перенасиченого ярликами та брехнею листа (його одноосібно підписав та відправив А. Мороз навіть без голосування за це міськради), Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, на засіданні якого були присутні лише народні депутати з «антикризової» коаліції, за один день підготував передбачений ч. 5 ст. 79 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» висновок, проект Постанови Верховної Ради «Про призначення позачергових виборів Ірпінського міського голови» та вніс питання до порядку денного, а 5 квітня збори «антикризових» депутатів, які іменують себе сесією ВР, 250 голосами приймають цю постанову. Результат цього голосування «антикризовики» вітають бурхливими оплесками, хоча проголосовані цього ж дня 16 аналогічних постанов про дострокові вибори мерів інших населених пунктів, не викликали жодної реакції кнопкодавів. Напевно, так «антикризовики» підтримали голосування нібито опозиційної до них ради, де більшість мають депутати БЮТ (за відставку мера разом з регіоналами і соціалістами також голосували фракції НУ, ПР, СП та УНП («коритна» мотивація в обмін на залишення звільненого за погану роботу члена УНП заступником міського голови), без яких голосів антимерівських БЮТівців (не всі БЮТівці проголосували за дострокове припинення повноважень М. Свистович) не вистачило б).
Всім в Ірпені відомо, що секретар ради Анатолій Мороз (Блок Юлії Тимошенко), який зараз виконує обов’язки міського голови, є людиною голови Київської обласної організації Партії регіонів Петра Мельника. Працюючи разом з П. Мельником 25 років (остання посада – інженер з капітального будівництва Національної академії державної податкової служби ДПС України), він пішов на вибори лише тому, що Володимир Загорський, який тоді був ректором Податкової академії, не збирався далі тримати А. Мороза, маючи претензії до його роботи. Щоб врятуватися від звільнення, майбутній секретар ради за допомогою в.о. голови Ірпінської міської організації ВО «Батьківщина» Оксани Коломієць потрапляє до списку БЮТ (кандидата у депутати не можна звільнити з роботи), а також висувається у міські голови (посів 13 місце з 17). Після виборів саме О. Коломієць переконала обласну організацію «Батьківщини» рекомендувати Ірпінській міській організації підтримати кандидатуру саме А. Мороза, а не визначеного раніше О. Мельника на секретаря Ірпінської міськради.
На посаді секретаря міськради Анатолій Мороз неприховано лобіює інтереси Податкової академії, постійно заявляючи: «Буде добре Академії – буде добре і місту». Найбільше землевиділення, яке відбулося в Ірпені після виборів-2006, сталося саме на користь Академії при активному сприянні з боку фракції БЮТ. До цього в Ірпені було лише 6 землевідводів та й ті в межах 8-10 соток, з яких чотири відводи за ініціативою міського голови були на користь звичайних громадян, які потребують житла, а два за ініціативою депутатів (мер голосувала проти і наклала на них «вето», які депутати подолали двома третинами голосів) тим, хто і так вже має землі вдосталь (з них – депутат Київської обласної ради, директор обласного Центру зайнятості Василь Якобінчук).
Всупереч регламенту ради без попереднього внесення питання до порядку денного депутат від Партії регіонів Андрій Гачков на початку сесії запропонував з голосу розглянути питання про надання Податковій академії 1,5 га землі для будівництва гуртожитків. Це питання підтримав голова земельної комісії В’ячеслав Ващенко (Блок Юлії Тимошенко), який розповів, що за день до сесії це питання «зайшло на комісію», і комісія (три з шести її членів є депутатами від БЮТ, один від НУ, один від УНП і один від ПР). При цьому В. Ващенко скромно промовчав щодо мотивів такого швидкого розгляду питання земельною комісією, яка по кілька тижнів, а то й місяців не може розглянути значно менш складні або більш важливі для міста питання.
Проти виділення Академії 1,5 га виступили міський голова Мирослава Свистович та кілька депутатів від БЮТ, які мотивували це тим, що неможливо розглядати питання, про яке як міський голова, так і переважна більшість депутатів дізнаються безпосередньо на сесії, не маючи змоги його вивчити. І взагалі всі заяви про виділення землі мають надходити до міського голови, яка, вивчивши суть, направляє їх на розгляд відповідних депутатських комісій та підрозділів апарату виконкому. До того ж М. Свистович мала інші причини додаткового вивчення цього питання. Свого часу при старій владі місто передало для потреб Академії біля 4 га землі, але ректор Академії Петро Мельник продав їх за безцінь комерційній структурі, яку очолює його рідна сестра Олена Мельник (нині – депутат Ірпінської міської ради від Партії регіонів). Тепер на тій вкритій лісом землі О. Мельник всупереч протестам місцевих мешканців хоче будувати хмарочоси, а для гуртожитків П. Мельник вимагає інші ділянки.
Після голосування секретар ради БЮТівець Анатолій Мороз прилюдно закликає всіх, хто проголосував за, їхати на обід до Академії, підкреслюючи, що ті, хто був проти, не запрошуються. І тут же влаштовує прилюдну виволочку першому номеру списку БЮТ до міськради депутату Галині Соколовій, яка за виділення Академії 1,5 га не голосувала. Це було настільки огидно, що навіть Олена Мельник зупинила його і змусила вибачитися.
Чисто «випадково» невдовзі після цього проживаючий у гуртожитку Анатолій Мороз отримує від Академії квартиру. А голова фракції БЮТ Олег Сотніков, який має в стінах Академії приміщення для прийому виборців, під час розгляду на обласній контрольно-ревізійній комісії справи виключення з партії «Батьківщина» та фракції БЮТ завідуючої дитячою поліклінікою Алли Кухарської (не голосувала за надання Академії 1,5 га), відверто бреше, що цей землевідвід був ініціативою міського голови. На жаль, обласне керівництво «Батьківщини» підтримало керівників Ірпінської парторганізації, а слова А. Кухарської про брехню О. Сотнікова навіть не намагалося перевірити, як і інші його та О. Коломієць слова про нібито агітацію Мирослави Свистович проти БЮТ, в т.ч. й на зборах УНП, хоча насправді на зборах жодної партії позапартійний мер навіть не бувала.
Підтримуваному «Нашою Україною» екс-кандидату на посаду міського голови Олегу Бондарю ставити під сумнів результати виборів мера Ірпеня допомагали народні депутати лише від Партії регіонів – скандально відома у зв’язку зі вбивством полковника УБОЗ Романа Єрохіна Валерія Матюха та член Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Степан Цапюк. Причому їх звернення цілими абзацами слово у слово співпадали з аналогічними зверненнями нинішнього голови Київської обласної організації Народного союзу «Наша Україна», депутата Київської обласної ради Володимира Федосєєва, який з трибуни облради заявив, що фракція «Наша Україна» не підтримає спільну заяву фракцій Блоку Юлії Тимошенко і “Наша Україна” «Про систему невідкладних заходів по розв’язанню політичної та соціально-економічної кризи в Україні», хоча існує спільна директива БЮТ і НУ №3, яка зобов’язала місцеві фракції БЮТ і НУ підтримати цей документ.
Ірпінська міська рада, не зважаючи на переважаючу в ній чисельність нібито опозиційних до Верховної Ради депутатів, також не підтримала цю заяву, а також Указ Президента України “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України п’ятого скликання” (внесла це питання до порядку денного виключена з «Батьківщини» Алла Кухарська). При цьому депутати від БЮТ, НУ та УНП і секретар Ірпінської міськради визнають Верховну Раду легітимною, а не розпущеною, надсилаючи їй листи та керуючись її Постановою про дострокові вибори Ірпінського міського голови.
В Ірпені ні БЮТ, ні НУ, ні УНП не ведуть жодної агітаційної роботи проти Партії регіонів, не зважаючи, наприклад, на масові звільнення Петром Мельником викладачів, які голосували проти нього на виборах ректора. Водночас Партія регіонів також не агітує проти місцевих помаранчевих, закриваючи очі навколо скандалів щодо керівництва БЮТ та голосуючи спільно з депутатами від БЮТ та НУ.
Епілог:
Таким чином ініціювала дострокове припинення повноважень опозиційного до «антикризовиків» міського голови та виступила мотором цього процесу «Наша Україна», в якості гарматного м’яса для голосування слугував Блок Юлії Тимошенко, а проголошення розпущеною Верховною Радою дострокових виборів забезпечила Партія регіонів.
При цьому вище партійне керівництво як БЮТ, так і НУ, чудово знаючи, що відбувається в Ірпені, намагається усунутися від подій та не звертає увагу на антипартійну позицію своїх депутатів. З цього приводу ірпінські виборці кажуть, що Мирослава Свистович, на відміну від високих політиків, своєю принциповою позицією щодо недопущення дерибану землі та перетворення Ірпеня в Нью-Троєщину, змогла об’єднати всі політичні сили, бо, як кажуть люди, «дерибану, надприбутків і землі прагнуть всі, незалежно від кольорів, і навколо цього можуть домовитись найзапекліші політичні вороги». Наразі конкретних дій чи хоча б публічних слів високих політиків на спростування цієї народної думки немає.
Відповіді
2007.04.17 | fuckel
Re: БЮТ, НУ та УНП віддали Ірпінь до рук регіоналів
а вы что думали, что мельник вам так просто стустит все ваши делишки? наконец-то мирослава догадалась, кто ей организовал оставку, бгггг2007.04.17 | Михайло Свистович
Re: БЮТ, НУ та УНП віддали Ірпінь до рук регіоналів
fuckel пише:> а вы что думали, что мельник вам так просто стустит все ваши делишки? наконец-то мирослава догадалась, кто ей организовал оставку
Вона це давно знала. І попереджала, що йому 3,14здець в разі чого. Як і всім вам з НУ та БЮТ Не вийде у вас все звалити на Мельника
> бгггг
Захлинувся власною слиною?
2007.04.18 | derzhavnyk
Re: БЮТ, НУ та УНП віддали Ірпінь до рук регіоналів
я от не розумію -- то Свистович ще мер, чи вже ні, чи як?тобто що отак тупо скинули і все?
а якщо так, то де ж демонстрації ірпенчан?
2007.04.20 | Михайло Свистович
Re: БЮТ, НУ та УНП віддали Ірпінь до рук регіоналів
derzhavnyk пише:> я от не розумію -- то Свистович ще мер, чи вже ні, чи як?
Тимчасово не мер
> тобто що отак тупо скинули і все?
отак тупо
> а якщо так, то де ж демонстрації ірпенчан?
будуть, не поспішайте треба ж дати "новій" владі себе трохи проявити?
2007.04.18 | Ірпінчанин
Re: БЮТ, НУ та УНП віддали Ірпінь до рук регіоналів
>З цього приводу ірпінські виборці кажуть, що Мирослава Свистович, а відміну від високих політиків, своєю принциповою позицією щодо недопущення дерибану землі та перетворення Ірпеня в Нью-ТроєщинуЦе лише у ваших солодких мріях. Насправді ірпінські виборці зараз кажуть про Мирославу зовсім не те, що вам хочеться. Рекомендую спеціально зацікавитися цим питанням - правда вас дуже шокує. Жителі навіть не орієнтуються в ситуації. Більшість нічого не знає і не хоче знати про справи, якими займається БЮТ та НУ в їх рідному місті. І знову підтримає їх на виборах. А якщо раптом стане питання, чиїм словам насправді вірити - пані Мирославі чи місцевому осередку БЮТ, який в масовій свідомості усоблює пані Юлю, то вибір електорату між двома панями буде очевидний .
За весь час, що минув з часу усунення, пані Свистович знавіть не спромоглася донести до широкого загалу свою позицію та інформацію про те, що насправді сталося. Про це знають тільки небагаточисленні відвідувачі сайту Майдан та жменька ваших активістів. А годинник цокає - до 17 червня часу все менше і менше.
Владу важко отримати, але ще важче - утримати. Безславний фінал головування пані Свистович це наглядно демонструє.
P/S/ Я чомусь навіть сумніваюся, що у премодератора вистачить мужності опублікувати мій коментар. Але може хоч прочитаєте та подумаєте над цим.
2007.04.20 | Михайло Свистович
Re: БЮТ, НУ та УНП віддали Ірпінь до рук регіоналів
Ірпінчанин пише:>
> Це лише у ваших солодких мріях
Та ні, ми не мірємо, ми опитуємо. Точніше не ми.
>
> Насправді ірпінські виборці зараз кажуть про Мирославу зовсім не те, що вам хочеться
А я хіба писав, що нам хочеться?
>
> Рекомендую спеціально зацікавитися цим питанням
займаємось
>
> правда вас дуже шокує
ми знаємо правду і ще досі не в шоку
>
> Жителі навіть не орієнтуються в ситуації.
Це - правда. Але здогадуються. Скоро зорієнтуються.
>
> Більшість нічого не знає і не хоче знати про справи, якими займається БЮТ та НУ в їх рідному місті. І знову підтримає їх на виборах.
Так само думали нашоукраїнці на виборах-2006. В підсумку отримали стільки ж - скільки Партія регіонів.
>
> А якщо раптом стане питання, чиїм словам насправді вірити - пані Мирославі чи місцевому осередку БЮТ, який в масовій свідомості усоблює пані Юлю, то вибір електорату між двома панями буде очевидний
На користь Мирослави. Так само, як вже був. А нашоукраїнці гадали, що буде на користь Бондаря. І прорахувались.
>
> За весь час, що минув з часу усунення, пані Свистович знавіть не спромоглася донести до широкого загалу свою позицію та інформацію про те, що насправді сталося
Бо чесна і не має грошей на негайне масове реагування. Але скоро все буде. Зовсім скоро.
>
> Про це знають тільки небагаточисленні відвідувачі сайту Майдан та жменька ваших активістів.
Та ні, про це знає значно більше людей. І скоро дізнається ще більше.
>
> А годинник цокає - до 17 червня часу все менше і менше.
А що таке буде 17 червня?
>
> Безславний фінал головування пані Свистович це наглядно демонструє.
По-перше, не безславний, по-друге, не фінал, по-третє, якщо був би фінал і безславний, то це ваш фінал. Вам же жити у цьому місті, яким тепер правлять заїжджі дерибанщики.
>
> P/S/ Я чомусь навіть сумніваюся, що у премодератора вистачить мужності опублікувати мій коментар
От бачите, Ви помилилися в такому простому випадку. Не те що у інших складніших.
2007.04.20 | Ірпінчанин
Re: БЮТ, НУ та УНП віддали Ірпінь до рук регіоналів
> Так само думали нашоукраїнці на виборах-2006. В підсумку отримали стільки ж - скільки Партія регіонів.На виборах-2006 нашоукраїнці в Ірпені програли БЮТу, а не Регіонам чи блоку "За чесну владу" . Як і по всій області. Це був результат тієї війни за помаранчевий електорат, яку БЮТ та НУ вели між собою на загальнодержавному рівні. Місцеві розборки тут ні до чого.
> На користь Мирослави. Так само, як вже був.
Не впевнений. Якщо центральне керівництво БЮТ публічно підтримає свій місцевий осередок у його мужній боротьбі з "корупціонеркою Свистович" (а зараз ходять чутки, що врешті так і буде, бо Ірпінь - дуже ласий шматок, учорашні слова Вінського - це перший дзвіночок для вас), тоді отримуємо - слово пані Юлі проти слова пані Мирослави. З огляду на переважаючі політичні симпатії в Ірпені, вибір між двума панями явно буде не на користь останньої.
> Бо чесна і не має грошей на негайне масове реагування. Але скоро все буде. Зовсім скоро.
Що, ваш головний політичний союзник нарешті виділив вам грошей? Це дуже радує.
> А що таке буде 17 червня?
А на яку дату призначено перевибори в Ірпені?