МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"тепла вана для Ющенка"

04/28/2007 | Абу
памятаєте скільки разів доводилося чути цей вислів про тактику рИгіонів стосовно президента

а нікому не приходило в голову, що в Юща була та сама тактика? і що в нього, в кінцевому випадку, вона виявилася більш ефективною ніж у виконанні братви. принаймні на сьогоднійшній день

причому вдруге здається ця тактика була використана буквально на минулому тижні, коли всі були впевненні, що вже про все домовилися і дуже сильно розслабилися...

звичайно це тільки припущення

Відповіді

  • 2007.04.28 | QuasiGiraffe

    Re: "тепла вана для Ющенка"

    Абу пише:
    > памятаєте скільки разів доводилося чути цей вислів про тактику рИгіонів стосовно президента
    >
    > а нікому не приходило в голову, що в Юща була та сама тактика? і що в нього, в кінцевому випадку, вона виявилася більш ефективною ніж у виконанні братви. принаймні на сьогоднійшній день
    >
    > причому вдруге здається ця тактика була використана буквально на минулому тижні, коли всі були впевненні, що вже про все домовилися і дуже сильно розслабилися...
    >
    > звичайно це тільки припущення

    Так, спробуємо зрозуміти, в чому вона могла б полягати.
    Якщо для Ю "тепла ванна" - це створення комфортних умов для сімейних, для уподобань, для хоббі, і щоб у державні справи не ліз - то що таке "ванна" для регіонів? Якщо для присипляння їх пильності віддали Януковичу посаду ПМ, Миколі Ян(ук)овичу - фінанси держави, іншим - транспорт, банки, зрештою... Дорогувато виходить. І що їм внаслідок цього не віддали?
  • 2007.04.28 | привид Романа ShaRP'а

    Не кажется

    На самом деле все было несколько драматичнее и в ту и другую сторону.
    Поведение сторон, скажем так, не отличалось особым тактическим и стратегическим умыслом.
  • 2007.04.28 | kievlyanka

    Re: "тепла вана для Ющенка"

    Та чому ж у друге?
    Взагалі, коли читаєш статті, дописи тощо, присвячені указу Президента, неможливо позбутися відчуття, що у Ющенкові чомусь бачать Іллю Муромця – сидів,сидів, а потім встав - і мало не здалося.. Причому це стосується як опонентів Президента, так і його симпатиків.
    Ну те, що керівництво коаліції “провтикало”- це вже ясно. Але чому в них немає (хай не найкращих, але хоча б пристойних) команд аналітиків та експертів? Ющенко та його команда постійно ж давали сигнали та натяки – не те, що можна, необхідно було їх почути.
    Наведу кілька прикладів, що лежать на поверхні. Хоча ,насправді, ім’я їм легіон.
    Чому Президент так наполегливо домагався влітку 2006р. дотримання процедури та строків зміни т.зв.”помаранчової” коаліції антикризовою, витримав усі 15 днів для подання кандидатури прем’єра? Бо – запізнилися!!! Хай на 1 день, але –запізнилися, і Президент отримав підстави для застосування ст.90.
    А яким чином туди (до коаліції) потрапили три “індивідуали”?
    Заміна Рибачука на Балогу? Невже ніяких думок не викликала? Маю на увазі коаліцію етс.
    А цей “плач Ярославни” про обмеження повноважень Президента та його слабкість через це. Не Ющенка персонально! А посади Президента взагалі!
    Прийняття Закону України про Кабмін, коментарі СП з цього приводу- то окрема пісня.
    Останні кілька місяців тільки лінивий не проїхався по Президенту. Але ж він – один з кращих банкірів, керівників НБУ та уряду країни. Це визнавали навіть опоненти. З якого б це дива такі зміни у ньому? (І при цому , коли доходить до усунення “його” губернаторів – усі ідуть лісом).А відновлення “Офіційного вісника Президента” ( у той же час відбувся різкий стрибок цін на папір, що, зазвичай, відбувається напередодні виборчих кампаній).. Тарасюк, Огризко, Яценюк – невже жодного питання не з’явилося?
    Де всі аналітики коаліції? Немає? Так отож!!!!!!!!! То хто їм лікар?
    Конституційний Суд – це вже навіть не смішно. Волання про непосилання на ст.90. І що – “ вы просите песен? Их есть у меня!» (с). Представник Президента у КС пан Шаповал чесно нагадав, що рішення про третій строк Кучми не знадобилося нікому. І що? Дійшло? Задумалися? Та де там. Голосування 25 квітня за наполяганням судді Джуня про чинність оскаржуваного Указу –13 суддів сказали, що чинний. А увечері -привіт від Президента по ТВ.
    І т.д. і т.п. Не маю ні часу, ані бажання продовжувати ці приклади.
    Поярков колись сказав, що Президент не політик, бо не ловить кайфу від інтриг, не живе ними. Так, схоже, він таки дійсно отримує задоволення від результату, а не від процесу. А задля такого результату можна і почекати, і на поступки піти, і вдати “пасічника”. “Слабкий “ Президент, якого їли за “кумовство” – одним махом прибрав сильну Тимошенко та кума Порошенка.
    Мороз звик до торгів,підкилимної боротьби, “преферансних” партій з Кучмою ( та це ще з КПРС у нього). Регіонали со товарищи – звикли не стільки до інтриг, скільки до домовленностей у стилі “розборок” ( без будь-якого негативного підтексту ) на кшталт “пацан сказал- пацан сделал”, без макіавелізму та хитромудрості. Симоненко- no comments.
    А Президент , схоже, виявився Політиком. Саме політиком – не інтриганом, “пацаном” тощо. И сделал всех!
    Президент знає, чого хоче. А тепер усі знають, що він буде домагатися того, чого хоче. І тепер знають, що він цього доможеться!
    До речі, що там у нас з політреформою? Була інформація у новинах, що 102 депутати зробили подання у КС. Ну-ну.
    Цікаво, хто Мороза підштовхнув у 2006р. до антикризовиків? І як після цього облажалися з політреформою! Як показали народу усю її недолугість етс.!
    Я ніколо не була у захваті від нашого Президента, але після 2 квітня – “риспект и уважуха”. Президенту та його команді.
    Хоча, можливо, я помиляюсь. :)
    Маю надію, що ми потроху уже вийдемо з Азіопи, та потихеньку посунемося до Європи .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".