МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звичайне московство

10/30/2007 | Майдан-ІНФОРМ
У відносинах Фінляндії та РФ назріває черговий скандал. Не встигли влягтися пристрасті довкола спільного газогону РФ та Німеччини „Нордстрім”, який збираються тягнути дном Фінської затоки, як співробітник Посольства РФ у Фінляндії шокував своїми висловами фінських телеглядачів.

Працівник амбасади РФ Владімір Козін в телевізійному інтерв'ю на всю Фінляндію заявив, що фінам треба тричі подумати, перш ніж вступати в НАТО.
За словами чиновника, Фінляндія повинна відкласти ці плани принаймні роки на 15.

Применшенням реакції фінів буде говорити, що глядачі здивувались та обурились начальницьким тоном кремлівського чиновника.

Європейські експерти прокоментували вислів Козіна як провокацію, яка швидше підштовхне фінів до вступу у НАТО.

Ugraina.org, Kominarod.Ru

Відповіді

  • 2007.10.30 | Володимир

    Re: Звичайне московство

    Гадаю, фінам не слід звертати увагу на цих алкоголічних виродків у 5-му поколінні і чинити так, як вважають за потрібне. А заодно лінію нову Маннергейма збудувати. Може, колись знадобиться.
  • 2007.10.31 | Кость Гордієнко

    Re: Звичайне московство

    А що ж вони хотіли?!! Хіба не було видно до чого воно йде? А сита Європа разом з Америкою загравали з Путіним. Історія так їх нічомуі не навчила. Виростили собі, а головне нам, на голову російський фашизм. Треба було душити цю гадюку у зародку. Бюргери тупорилі!
  • 2007.10.31 | blueandwhite

    все досить логічно

    Просто фінам необхідно змиритися із визнаним усіма, не в останню чергу -- Сполученими Штатами, значним зростанням статусу Росії у світовій політиці. Непродумані кроки Фінляндії можуть призвести для сумних наслідків для її економіки, бо ж:

    Експорт: Germany 11.3%, Sweden 10.5%, Russia 10.1%, UK 6.5%, US 6.5%, Netherlands 5.1% (2006)

    Імпорт: Germany 15.6%, Russia 14%, Sweden 13.7%, Netherlands 6.6%, China 5.4%, UK 4.7%, Denmark 4.5% (2006)

    До речі, так само як НАТО відмовилась робити якісь кроки щодо України у найближчі роки, таку саму позицію, прямо або єзоповою мовою, вона заявить і щодо Фінляндії:) Nokia, це добре, але сьогодні вартують лише енергоносії, їх транзит і нові види озброєнь. А народи, які обрали свою долю формулою "мирне пасовисько, залиште нас у спокої", підкорюються пасіонарнішим державним утворенням.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.31 | Woodstock generation

      Тобто - нейтральний статус України - це звичайнісінький обман?

      blueandwhite пише:
      >> ... А народи, які обрали свою долю формулою "мирне пасовисько, залиште нас у спокої", підкорюються пасіонарнішим державним утворенням.
    • 2007.10.31 | Михайло Свистович

      Re: все досить логічно

      blueandwhite пише:
      >
      > А народи, які обрали свою долю формулою "мирне пасовисько, залиште нас у спокої", підкорюються пасіонарнішим державним утворенням

      Нє даждьотєсь. Як показала історія, "пасіонарні" програють. Он і СРСР розвалився.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.31 | blueandwhite

        та ну?

        СРСР втратив пасіонарність -- тому і розвалився:)
        Натомість збільшили свою пасіонарність інші держави.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.31 | Адвокат ...

          Россія -- родіна слонов.

    • 2007.10.31 | ziggy_freud

      прєвєд гумільоффцамъ

      blueandwhite пише:
      > Просто фінам необхідно змиритися із визнаним усіма, не в останню чергу -- Сполученими Штатами, значним зростанням статусу Росії у світовій політиці.

      зростання порівняно з яким періодом? 1914й, 1945й, 1991й? Росія дійсно останнім часом перемогла у війні з власною автономією. Це велике досягнення.

      > Непродумані кроки Фінляндії можуть призвести для сумних наслідків для її економіки,

      тобто переорієнтації економіки на інші країни?

      > Nokia, це добре, але сьогодні вартують лише енергоносії, їх транзит і нові види озброєнь. А народи, які обрали свою долю формулою "мирне пасовисько, залиште нас у спокої", підкорюються пасіонарнішим державним утворенням.

      лише спекулятивна теорія Гумільова. Ще згадайте Чарську, в неї теж красиві історії ;-)
  • 2007.10.31 | blueandwhite

    ні

    Особисто мені ажніяк не імпонує мирне пасовисько. Держави ХХ століття вступили у добу повільного, але занепаду. Ми ж нова держава і за логикою мусимо побузіти за більшу частку пирога та краще місце під сонцем. Я проти НАТО хоча б тому, що у складі НАТО цього не зробиш. Слідкуйте за Турцією,яка формально -- асоційований член, а реально -- фактично третій після США та Британії. Та їй навіть не дозволяють захищатися проти курдів! Бо є головніші інтереси, інтереси патрона, по збереженню стабільності окупантської влади в Іраку. Який формально навіть не НАТО окуповує. Нафіга такий союз?

    Україна абсолютно здатна створити україноцетричний військовий союз. До речі, саме вайлуватість України змушує ту ж саму Білорусь імітувати стабільні стосунки з Росією, подібна ситуація у стосунках з Кишиневом, адже замість втручатися, Київ мукає. Турція, яка зіскочує з орбіти американської політики теж згодиться нам у такому союзі, пізніше. У нас, до речі, лише два вибори: або Україна перетворюватиметься на центр певного альянсу, який закриє перешийок від Балтики до Чорного Моря і можливо, далі, Босфор -- або досить швидко перетворюватиметься на буферний відстійник з керованим хаосом.

    Я також, (як із Фінляндія із Швецією, до речі) цілком підтримую ідею європейских сил безпеки (без США), або інтеграцію України до НАТО, якщо НАТО включатиме Росію (таким чином, васальні стосунки між США та рештою членів альянсу зникнуть), або ж за умов реінтеграції Франції, але це залежить від того, чи Франція здатна нейтралізувати американську зверхність. Обговорювати цю тему якраз поїду через два тижні до belle France.

    НАТО у його нинішньому вигляді, на мою думку, не відповідає українським національним інтересам. Ця організація влаштовує в Україні лише тих недалекоглядних діячів, які хотіли б за рахунок США та українських платників податків псувати стосунки із Росією, чи то задовольняючи імпульси свого комплексу меншовартості перед колишньою метрополією, чи то заганяючи країну до ситуації військового конфлікту, плекаючи якісь криваві мрії, або ж виконуючи накази іноземних спецслужб (за відкритими даними іннтелбюджет США -- 49 млрд доларів, або в 1.63 рази більший за прибуткову частину всього українського), отже дивуватися тут нічому.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.31 | Михайло Свистович

      Re: ні

      blueandwhite пише:
      > Держави ХХ століття вступили у добу повільного, але занепаду

      Деякі держави. Наприклад, Росія.

      > Слідкуйте за Турцією,яка формально -- асоційований член, а реально -- фактично третій після США та Британії. Та їй навіть не дозволяють захищатися проти курдів!

      Тобто нападати на курдів

      >
      > Я також, (як із Фінляндія із Швецією, до речі) цілком підтримую ідею європейских сил безпеки (без США), або інтеграцію України до НАТО, якщо НАТО включатиме Росію (таким чином, васальні стосунки між США та рештою членів альянсу зникнуть), або ж за умов реінтеграції Франції, але це залежить від того, чи Франція здатна нейтралізувати американську зверхність. Обговорювати цю тему якраз поїду через два тижні до belle France.

      Поговоріть, поговоріть... Над Вами посміються про себе і забудуть.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.31 | blueandwhite

        Re: ні

        І які ж це ознаки деградації Росії як держави?:) Знаєте, серйозні люди ці дрімучі погляди середини-кінця 90-х вже поклали до шуфлядки і відхрещуються, що колись таке казали. Над українцями вже пару років як сміються на міжнародних тусівках -- і європейці, і американці, бо лише українці та до недавнього поляки намагалися переконати Захід у нібито слабкості Росії і т.д. Все це виявилося цілковитою ахінеєю і не має жодного практичного застосування.

        Стосовно Турції. Курди вже напали. 5-ту статтю задіяно не було. І зрозуміло чому. Бо ж курди -- важливі васали США, а Турція -- не "перший сорт"

        3. Та ні, Михайле, сміються над такими, як Ви. Що й довела нещодавня вільнюська зустріч. Від ГУАМа -- ГУ. Навіть амнриканці не приїхали слухати чергові теревені про "Одесу-Броди", тощо. Вже давно просять -- нациків та дуриків не возити. Останній раз у Криницю й то запросили чи не більше росіян, аніж українців. Бо дурики та нацики набридли.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.31 | Адвокат ...

          ні --?

          blueandwhite пише:
          > ... Бо дурики та нацики набридли.

          І мацькавська-подданиє те ж? ;)
        • 2007.10.31 | Михайло Свистович

          Re: ні

          blueandwhite пише:
          > І які ж це ознаки деградації Росії як держави?

          Порівняйте її ВВП з ВВП малесеньких у порівнянні з нею європеських пасовищ :)

          >
          > Стосовно Турції. Курди вже напали.

          Не нападали

          >
          > 3. Та ні, Михайле, сміються над такими, як Ви.

          Я б не сказав
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.10.31 | Адвокат ...

            Пане Михайле! Як що "Блювать" сказав,-- значіть сі смють!

            Шо нє ясно! Звикайте до до блюво-кратії. ;)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.31 | Адвокат ...

              А тако ж,-- до Хамо-кратії та Пахло-кратії.

              Далі,-- буде. ПрусачЬня нарід вигадливий.
          • 2007.10.31 | blueandwhite

            ви впевнені

            Добре. У трильйонах доларів:

            ВВП Росії =

            9. Russia 1,727,349

            ВВП ВСЬОГО ЄС:

            1. European Union 13,881,051

            По країнам:

            попереду Росії:

            5 Germany 2,558,908
            6 United Kingdom 2,121,766
            7 France 1,934,677
            8 Italy

            Росія має 4-тий найбільший у сіті резерв ВКВ:

            (у мільярдах доларів)

            1 People's Republic of China $1434 (September) [1]
            2 Japan $946 (September)
            — Eurozone $453 (August)
            3 Russia $440 (October 19) [2]

            Див вище: Росія із ЄСом уже дуже близько!
            Росія також має найкраще у всій Європі співвідношення боргу до ВВП. Мабуть боргу взагалі незабаром не буде.

            Нарешті, бюджет військовий (мільярди)

            1 United States 553,000,000,000 2007

            ну, тут зрозуміло.

            — European Union Total 300,745,000,000
            2 United Kingdom 68,136,000,000 2007
            3 France 65,370,000,000 2007
            4 Germany 52,100,000,000 2007
            5 Japan 49,100,000,000 2007
            6 People's Republic of China 45,000,000,000 2007 (official figures)
            7 Russia 32,400,000,000

            Ну й від кого Росія сильно відстає? Мабуть що за наступні років 5 наздожене Францію, бо фінансування тепер щороку збільшується якщо не у рази, то дуже значно.

            Тим більше, ЄС значно залежніший від Росії, аніж навпаки. Усі угоди з Газпромом перепідписані аж до середини 2030-х років:)

            Природній виграш України -- це "сидіння" на цій перехресній митниці і перманентне збагачення на енергетично-транспортному коридорі. Але ми робимо чи не все, щоб цього не сталося, щоб залишитися на вічній периферії.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.31 | Адвокат ...

              Отєта,-- залатиє слава!!!

              blueandwhite пише:
              > ... Але ми робимо чи не все, щоб цього не сталося, щоб залишитися на вічній периферії.

              Ми: Хам-нюкоФФічь, (х)Азаров,... "Блювать".
            • 2007.10.31 | Михайло Свистович

              впевнений

              blueandwhite пише:
              > Добре. У трильйонах доларів:
              >
              > ВВП Росії =
              >
              > 9. Russia 1,727,349
              >
              > ВВП ВСЬОГО ЄС:
              >
              > 1. European Union 13,881,051

              То як Росії тягатися з Європою?

              >
              > 5 Germany 2,558,908
              > 6 United Kingdom 2,121,766
              > 7 France 1,934,677
              > 8 Italy

              А тепер порівняйте розміри Росії та будь-якої з цих країн

              >
              > Росія має 4-тий найбільший у сіті резерв ВКВ

              Це не показник

              > Див вище: Росія із ЄСом уже дуже близько!

              Угу, в 6 разів

              > Росія також має найкраще у всій Європі співвідношення боргу до ВВП. Мабуть боргу взагалі незабаром не буде.

              Мабуть. Це теж не показник.

              >
              > Нарешті, бюджет військовий (мільярди)
              >
              > 1 United States 553,000,000,000 2007
              >
              > ну, тут зрозуміло.
              >
              > — European Union Total 300,745,000,000
              > 2 United Kingdom 68,136,000,000 2007
              > 3 France 65,370,000,000 2007
              > 4 Germany 52,100,000,000 2007
              > 5 Japan 49,100,000,000 2007
              > 6 People's Republic of China 45,000,000,000 2007 (official figures)
              > 7 Russia 32,400,000,000

              І тут Росія відстає навіть від мирної Японії, не кажучи вже про меншу Німеччину

              >
              > Ну й від кого Росія сильно відстає?

              Від Європи. Ви самі цифри навели

              >
              > Мабуть що за наступні років 5 наздожене Францію

              Ага. І з такими потугами тягатися з НАТО?

              >
              > Тим більше, ЄС значно залежніший від Росії, аніж навпаки. Усі угоди з Газпромом перепідписані аж до середини 2030-х років:)

              Не помруть без Росії, переорієнтуються на Магриб в разі чого
            • 2007.10.31 | Раціо

              А також "потужна" Росія має найнижчу в Европі тривалість життя

              - на три роки нижчу, ніж відстала Україна. Ще Росія має найвищу в Европі кількість убивств на сто тичяч населення. Також вона однозначно попереду всієї Европи за кількістю політв'язнів.
            • 2007.10.31 | Раціо

              Іще одна однозначна тенденція до вілічія

              .
            • 2007.10.31 | Раціо

              Від такого нестримного процвітання у москалів їде дах

              .
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.10.31 | Адвокат ...

                ТутеччЬкі такоє: "Блювать",-- не мєшкі варочять", "Люблю РаSSію

                я, но в Єґупіце". Попередники "Блювать", ґрафья з княз`ями, ті любили,-- у Італії. А ґетаму уєбану царь-батюшка Пукін крєпасних ні атпісалі, от він і нудить се в Єґупіці, час від часу отримуючі 3,14-здюлєй від сматрящєґо за ним Затуліна.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.31 | Габелок

              Re:Так то вона так та трішечки не так

              blueandwhite пише:
              > Добре. У трильйонах доларів:
              >
              > ВВП Росії =
              >
              > 9. Russia 1,727,349

              Взагалі в доларах це - 733,6 мільярдів, 1,727,349 - це "порівняльні долари" - це ж не одне й те саме - нє?

              >
              > ВВП ВСЬОГО ЄС:
              >
              > 1. European Union 13,881,051
              >
              > По країнам:
              >
              > попереду Росії:
              >
              > 5 Germany 2,558,908

              Знову ж таки в доларах це 2,875,000

              > 6 United Kingdom 2,121,766
              > 7 France 1,934,677
              > 8 Italy
              >
              > Росія має 4-тий найбільший у сіті резерв ВКВ:
              >
              > (у мільярдах доларів)
              >
              > 1 People's Republic of China $1434 (September) [1]
              > 2 Japan $946 (September)
              > — Eurozone $453 (August)
              > 3 Russia $440 (October 19) [2]

              Це все так - російський уряд має досить зелених, але народ як був "грязью" так і лишився. Зате наш цар з золотих блюд їдять! У кого які цілі.

              >
              > Див вище: Росія із ЄСом уже дуже близько!
              > Росія також має найкраще у всій Європі співвідношення боргу до ВВП. Мабуть боргу взагалі незабаром не буде.

              У еСеСеСеРу теж боргу не було. Й що з того. У США борг є й рівень життя - з російським неможливо навіть порівнювати. Тобто чим більший державний борг тим краще? Краще для народу, звичайно.

              >
              > Нарешті, бюджет військовий (мільярди)
              >
              > 1 United States 553,000,000,000 2007
              >
              > ну, тут зрозуміло.
              >
              > — European Union Total 300,745,000,000
              > 2 United Kingdom 68,136,000,000 2007
              > 3 France 65,370,000,000 2007
              > 4 Germany 52,100,000,000 2007
              > 5 Japan 49,100,000,000 2007
              > 6 People's Republic of China 45,000,000,000 2007 (official figures)
              > 7 Russia 32,400,000,000
              >
              > Ну й від кого Росія сильно відстає? Мабуть що за наступні років 5 наздожене Францію, бо фінансування тепер щороку збільшується якщо не у рази, то дуже значно.
              >
              > Тим більше, ЄС значно залежніший від Росії, аніж навпаки. Усі угоди з Газпромом перепідписані аж до середини 2030-х років:)
              >
              > Природній виграш України -- це "сидіння" на цій перехресній митниці і перманентне збагачення на енергетично-транспортному коридорі. Але ми робимо чи не все, щоб цього не сталося, щоб залишитися на вічній периферії.
    • 2007.10.31 | SpokusXalepniy

      А ось тут трошечки конкретіше можна?

      blueandwhite пише:
      > НАТО у його нинішньому вигляді, на мою думку, не відповідає українським національним інтересам. Ця організація влаштовує в Україні лише тих недалекоглядних діячів, які хотіли б за рахунок США та українських платників податків псувати стосунки із Росією,..
      З будь-яким сусідом не варто псувати відношення.
      Але чи можете ви добавити конкретики. Які російські ініциативи в зовнішній політиці, Україні слід підтримати, а до яких поставиться нейтрально? Ну, наприклад, як слід себе поводити по таких проблемах:
      - ставлення Росії до Ірану (і проблем на Бл.Сході);
      - ставлення до Англії, Польщі, Грузії/Абхазії/Півн.Півд.Осетії, Естонії, Приднестровьскої Республіки;
      - щодо підтримки продовження "справи Милошовича" в Сербії;
      - щодо країн Середньої Азії;
      - щодо будівлі нафтоперегону Сибір-Китай;
      - ну і, кінець-кінцем, щодо розгортаємої істерії проти Західних країн, включаючи Америку.

      > ...чи то задовольняючи імпульси свого комплексу меншовартості перед колишньою метрополією,..
      Ви трошки перебільшуєте вплив партії "Свобода" на пересічних громодян. :)

      > ...чи то заганяючи країну до ситуації військового конфлікту, плекаючи якісь криваві мрії,..
      Ви маєте на увазі о.Тузла?
      Чи претензії України на ісконно-рускій Крим?

      > ...або ж виконуючи накази іноземних спецслужб (за відкритими даними іннтелбюджет США -- 49 млрд доларів, або в 1.63 рази більший за прибуткову частину всього українського), отже дивуватися тут нічому.
      Ви гадаєте, що левова частина цього бюджету йде на підривні акти в Україні? А залишки - на операції на Бл.Сході, Китаї, Пакістані, Індії, Півд.Америки, Північ.Кореї... ну і Росії.
      Всі ці регіони знаходяться, мабуть, на залишковому (після України) бюджеті ЦРУ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.31 | Адвокат ...

        Россія -- родіна "Блювать"! Шо тут ні канкретна?

      • 2007.10.31 | blueandwhite

        люблю конкретику



        - З будь-яким сусідом не варто псувати відношення.

        є важливі та менш важливі

        - ставлення Росії до Ірану (і проблем на Бл.Сході);

        хотів би Вам нагадати, що через свою поступливість у 1998 році Україна втратила Бушерський контракт в Ірані, нічого не отримала навзамін. Російсько-іранське співробітництво у ядерній галузі, а також у інших галузях, створює для нас можливості аутсорсінгу.
        До речі, а чи прозвучали з боку США конструктивні пропозиції, які б задовольнили і російські, і наші (хоча наша хата тут майже зкраю) інтереси, крім "біть, давіть, унічтожать"?

        - ставлення до

        Англії -- не наша проблема
        Польщі -- великі надії на уряд Туска, але мабуть, Качинський буде заважати йому так само, як Ющенко -- Януковичу, і наші стосунки чекає стагнація.

        Грузії -- вважаю цю країну паразитом на Україні. Ми абсолютний донор незалежності та економічної стабільності у Грузії, але навзамін не отримуємо нічого.

        Абхазії/Півн.Півд.Осетії -- а що з ними таке? Якщо б Грузія могла би їх завоювати, то вже б завоювала. Але чомусь не може. Якщо б Росія хотіла їх приєднувати, то вже би приєднала (правда, для цього треба внести зміни до Конституції РФ...). Та чомусь не приєднує.

        Естонії -- гм, раніше відносився досить нейтрально, ну що з нациків узяти, але нещодавно вони зіпсували перевезення останків українця до України. У спілці із нашим МЗС, до речі.

        Приднестровьскої Республіки -- бажав би приєднання Трансністрії до України. Але ми втрачаємо шанси і невдовзі матимемо другий Калінінград, формально чи ні вже й не так важливо.

        - щодо підтримки продовження "справи Милошовича" в Сербії;

        гадаю, справа Мілошевіча не зачіпає тим чи іншим боком українські інтереси.

        - щодо країн Середньої Азії;

        У Середній Азії нас цікавлять Казахстан та Туркменістан. Політика трьох останніх наших урядів, так само, гадаю, як і майбутнього, своїми некомпетентними і часто взагалі незрозумілими діями і словами значно зменшила потенціал взаємовигідних стосунків із цима країнами, які входять до першої десятки імпортерів та експортерів в українському переліку.

        - щодо будівлі нафтоперегону Сибір-Китай;

        у даному випадку нас мусить цікавити розміщення замовлень на виробництво труб. Коли цей проект здійсниться, ціни на нашому напрямку можуть зрости, але на сьогоднішній день ми не здатні нічого із цим зробити.


        - ну і, кінець-кінцем, щодо розгортаємої істерії проти Західних країн, включаючи Америку.

        ця "істерія", як ви кажете, є закономірною відповіддю громадськості, ділових кіл, та політичних діячів швидко міцніючої держави, які відображають цю громадську думку -- на явне перебільшення Америкою своєї ролі у світовій політиці, одкровенне нахабство американських дипломатів та урядовців, спроби втручань до внутрішньої політики інших країн і лицемірних зойків тоді, коли це робить Росія чи інша велика держава (крім Англії, звичайно, але тій зуби давно пообламали -- навіть Зімбабве і тією тільки зараз трохи зацікавилися...). Сполучені Штати фактично втратили гегемонію у світовій політиці, тому й поводяться нервово. Це нескоро, але минеться. Можливо, зміна президента США щось і вирішить. Просто Росія більше не збирається рахуватися з американськими інтересами там, де, на її думку, їх не має бути.

        Якщо б Україна була гідною державою, то також окреслила би зону своїх інтересів.

        -Ви трошки перебільшуєте вплив партії "Свобода" на пересічних громодян.

        Не думаю. Партія "Свобода" просто відкрито відображає ті погляди, які часто приховує переважна частина вибрців НУ та БЮТ.


        - Ви маєте на увазі о.Тузла?
        Чи претензії України на ісконно-рускій Крим?

        Ні, війна з Росією (and why not, when your charter flight has been already booked)є непоганом приводом для розправи із внутрішньою опозицією (яка, за думкою міністра оборони США м-ра Гейтса, стосовно того ж НАТО, є дуже потужною).

        Я не прибічник перегляду територіальних кордонів за рахунок України.

        - Ви гадаєте, що левова частина цього бюджету йде на підривні акти в Україні?

        :) звичайно, на Україну йдуть кошти на порядок менші. Тим не менш, інфраструкутура американського впливу в Україні найпотужніша на порівняння з інфраструктурою решти впливових держав. Можливо -- у ЦВЄ.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.31 | Адвокат ...

          Війна з Мацьковієй? Та ж йоли-пали, "Блювать"-копать!

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.10.31 | Vax

            Слон и Моська

            Читая эту ветку, никак не могу отделаться от ощущения, что читаю известную басню Крылова. На каждый мерный шаг слона раздается заливистое тявкание Моськи. При этом слон спокойно идет себе дальше, не обращая ни малейшего внимание на тявканье Моськи.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.31 | Адвокат ...

              Маєте рацію, шановн{ий|на}: СЛОН вже давно пішов.

        • 2007.11.02 | Габелок

          Шановний коли їсте мухомори, не запивайте їх клеєм, або у

          всякому разі не поспішайте стукати по клаві доки галюніки не пройдуть...

          Хоча я думаю, що пан тут на роботі.




          blueandwhite пише:
          >
          >
          > - З будь-яким сусідом не варто псувати відношення.
          >
          > є важливі та менш важливі
          >
          > - ставлення Росії до Ірану (і проблем на Бл.Сході);
          >
          > хотів би Вам нагадати, що через свою поступливість у 1998 році Україна втратила Бушерський контракт в Ірані, нічого не отримала навзамін. Російсько-іранське співробітництво у ядерній галузі, а також у інших галузях, створює для нас можливості аутсорсінгу.
          > До речі, а чи прозвучали з боку США конструктивні пропозиції, які б задовольнили і російські, і наші (хоча наша хата тут майже зкраю) інтереси, крім "біть, давіть, унічтожать"?
          >
          > - ставлення до
          >
          > Англії -- не наша проблема
          > Польщі -- великі надії на уряд Туска, але мабуть, Качинський буде заважати йому так само, як Ющенко -- Януковичу, і наші стосунки чекає стагнація.
          >
          > Грузії -- вважаю цю країну паразитом на Україні. Ми абсолютний донор незалежності та економічної стабільності у Грузії, але навзамін не отримуємо нічого.
          >
          > Абхазії/Півн.Півд.Осетії -- а що з ними таке? Якщо б Грузія могла би їх завоювати, то вже б завоювала. Але чомусь не може. Якщо б Росія хотіла їх приєднувати, то вже би приєднала (правда, для цього треба внести зміни до Конституції РФ...). Та чомусь не приєднує.
          >
          > Естонії -- гм, раніше відносився досить нейтрально, ну що з нациків узяти, але нещодавно вони зіпсували перевезення останків українця до України. У спілці із нашим МЗС, до речі.
          >
          > Приднестровьскої Республіки -- бажав би приєднання Трансністрії до України. Але ми втрачаємо шанси і невдовзі матимемо другий Калінінград, формально чи ні вже й не так важливо.
          >
          > - щодо підтримки продовження "справи Милошовича" в Сербії;
          >
          > гадаю, справа Мілошевіча не зачіпає тим чи іншим боком українські інтереси.
          >
          > - щодо країн Середньої Азії;
          >
          > У Середній Азії нас цікавлять Казахстан та Туркменістан. Політика трьох останніх наших урядів, так само, гадаю, як і майбутнього, своїми некомпетентними і часто взагалі незрозумілими діями і словами значно зменшила потенціал взаємовигідних стосунків із цима країнами, які входять до першої десятки імпортерів та експортерів в українському переліку.
          >
          > - щодо будівлі нафтоперегону Сибір-Китай;
          >
          > у даному випадку нас мусить цікавити розміщення замовлень на виробництво труб. Коли цей проект здійсниться, ціни на нашому напрямку можуть зрости, але на сьогоднішній день ми не здатні нічого із цим зробити.
          >
          >
          > - ну і, кінець-кінцем, щодо розгортаємої істерії проти Західних країн, включаючи Америку.
          >
          > ця "істерія", як ви кажете, є закономірною відповіддю громадськості, ділових кіл, та політичних діячів швидко міцніючої держави, які відображають цю громадську думку -- на явне перебільшення Америкою своєї ролі у світовій політиці, одкровенне нахабство американських дипломатів та урядовців, спроби втручань до внутрішньої політики інших країн і лицемірних зойків тоді, коли це робить Росія чи інша велика держава (крім Англії, звичайно, але тій зуби давно пообламали -- навіть Зімбабве і тією тільки зараз трохи зацікавилися...). Сполучені Штати фактично втратили гегемонію у світовій політиці, тому й поводяться нервово. Це нескоро, але минеться. Можливо, зміна президента США щось і вирішить. Просто Росія більше не збирається рахуватися з американськими інтересами там, де, на її думку, їх не має бути.
          >
          > Якщо б Україна була гідною державою, то також окреслила би зону своїх інтересів.
          >
          > -Ви трошки перебільшуєте вплив партії "Свобода" на пересічних громодян.
          >
          > Не думаю. Партія "Свобода" просто відкрито відображає ті погляди, які часто приховує переважна частина вибрців НУ та БЮТ.
          >
          >
          > - Ви маєте на увазі о.Тузла?
          > Чи претензії України на ісконно-рускій Крим?
          >
          > Ні, війна з Росією (and why not, when your charter flight has been already booked)є непоганом приводом для розправи із внутрішньою опозицією (яка, за думкою міністра оборони США м-ра Гейтса, стосовно того ж НАТО, є дуже потужною).
          >
          > Я не прибічник перегляду територіальних кордонів за рахунок України.
          >
          > - Ви гадаєте, що левова частина цього бюджету йде на підривні акти в Україні?
          >
          > :) звичайно, на Україну йдуть кошти на порядок менші. Тим не менш, інфраструкутура американського впливу в Україні найпотужніша на порівняння з інфраструктурою решти впливових держав. Можливо -- у ЦВЄ.
    • 2007.10.31 | ziggy_freud

      цікава конфігурація виходить

      blueandwhite пише:
      > Україна абсолютно здатна створити україноцетричний військовий союз.

      зберігаючи віртуальний позаблоковий статус і рос. військові бази?

      > У нас, до речі, лише два вибори: або Україна перетворюватиметься на центр певного альянсу, який закриє перешийок від Балтики до Чорного Моря і можливо, далі, Босфор -- або досить швидко перетворюватиметься на буферний відстійник з керованим хаосом.

      такий альянс вже є. ГУАМ. Лишається залучити решту країн, які перекривають. А також визначитись, від кого і навіщо.


      > Я також, (як із Фінляндія із Швецією, до речі) цілком підтримую ідею європейских сил безпеки (без США), або інтеграцію України до НАТО, якщо НАТО включатиме Росію (таким чином, васальні стосунки між США та рештою членів альянсу зникнуть), або ж за умов реінтеграції Франції, але це залежить від того, чи Франція здатна нейтралізувати американську зверхність. Обговорювати цю тему якраз поїду через два тижні до belle France.

      конфігурація (Я + Фінляндія і Швеція) свідчить, що Манька Вєлічкіна ходить десь поруч з тим альянсом. Хоча розумію, що бувають і просто описки ;-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.31 | blueandwhite

        це не надто важливе питання

        зберігаючи віртуальний позаблоковий статус і рос. військові бази?

        а чому він "віртуальний"? Мене цілком задовольняє, до речі, стан співробітництва із НАТО. Скажіть, а що зробить нам Росія, чи будь-хто, ящо ми рипнемося і станемо проводити політику національних інтересів? Ніхто і нічого нам не зможе зробити. Ми не остання держава -- див. за ВВП. (мільяри доларів)

        20 South Africa 606,407
        21 Iran 601,675
        22 Thailand 597,380
        23 Netherlands 573,328
        24 Poland 566,886
        25 Philippines 462,166
        26 Pakistan 422,943
        27 Saudi Arabia 396,673
        28 Colombia 378,435
        29 Belgium 364,649
        30 Ukraine 356,228


        - такий альянс вже є. ГУАМ. Лишається залучити решту країн, які перекривають. А також визначитись, від кого і навіщо.


        Від ГУАМу залишився ГУ-- в енергетичному аспекті (див. прибулі на вільнюський саміт з енергодіалогу)та ГУАМбат, щойно кінцем створений. Правда, незрозуміло поки що, нащо.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.31 | Михайло Свистович

          Re: це не надто важливе питання

          blueandwhite пише:
          > Ми не остання держава -- див. за ВВП. (мільяри доларів)
          >
          > 20 South Africa 606,407
          > 21 Iran 601,675
          > 22 Thailand 597,380
          > 23 Netherlands 573,328
          > 24 Poland 566,886
          > 25 Philippines 462,166
          > 26 Pakistan 422,943
          > 27 Saudi Arabia 396,673
          > 28 Colombia 378,435
          > 29 Belgium 364,649
          > 30 Ukraine 356,228

          Тільки відстаємо від маленьких Бельгії та Нідерландів :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.10.31 | blueandwhite

            бо є причина

            Тільки ми ніколи не були гігантськими колоніяльними імперіями як Бельгія та Нідерланди...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.01 | Михайло Свистович

              Re: бо є причина

              blueandwhite пише:
              > Тільки ми ніколи не були гігантськими колоніяльними імперіями як Бельгія та Нідерланди...

              А які колонії мала, наприклад, Швейцарія?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.01 | Адвокат ...

                А каФФо ета блюйот?

                Михайло Свистович пише:
                > blueandwhite пише:
                > > Тільки ми ніколи не були гігантськими колоніяльними імперіями як Бельгія та Нідерланди...
                >
                > А які колонії мала, наприклад, Швейцарія?

                Як казали, свого часу камуняки, "Як що дійсність суперечить нашій теорії, хай сі начуває! Бо, як ворог не капітулює, го знищують".
              • 2007.11.01 | blueandwhite

                і там є причина -- коли б нам ту історію

                А, то ви -- за конфедерацію? Згоден.
                Швейцарія є незалежною країною з...1 серпня 1291!


                Габсбурги відчули сильний опір, коли спробували об'єднати свої володіння, скасувавши привілеї деяких місцевих громад. У центрі цього опору опинилися селяни, які жили в гірських долинах Швіца (звідси назва країни Швейцарія), Урі та Унтервальдена. Ці лісові округи, розташовані біля стратегічно важливої дороги через перевал Сен-Готард, дістали вигоди з боротьби між імператорами з династії Гогенштауфенів і папством. У 1231 році Урі, а в 1240 році - Швіц здобули права імперських територій Священної Римської імперії, позбувшись залежності від дрібних феодалів. Після смерті імператора Фрідріха II в 1250 році в імперії настав період занепаду, що ознаменувався громадянською війною під час Великого міжцарювання 1250-1273 років. Габсбурги, які не визнали прав Урі і Швіца, спробували в 1245-1252 роках завоювати Швіц. На допомогу йому прийшли Урі та Унтервальден, які вступили в тимчасовий союз.

                Громади уклали між собою постійний оборонний союз і підписали договір, відомий як "Вічний союз" (нім. Bundesbrief), - перше документальне засвідчення співпраці між лісовими округами. З цього року починається офіційна історія швейцарської держави.

                Те, що конфедерація була сильною, засвідчив 1315 рік, коли горці лісових округів Урі, Швіц і Унтервальден зіткнулися з військами, які перевершували Габсбургів і їх союзників. Вони перемогли у битві при Моргартені, яка вважається однією з найважливіших в історії Швейцарії. Ця перемога спонукала інші громади приєднатися до конфедерації. У 1332-1353 роках міста Люцерн, Цюріх і Берн, сільські громади Гларус і Цуґ уклали окремі угоди з трьома округами, що об'єдналися, утворивши ряд конфедерацій. Хоча ці угоди не мали спільної основи, вони забезпечили найголовніше - незалежність кожного з учасників. Зазнавши поразки в битвах при Земпасі у 1386 році і при Нефельсі в 1388 році, Габсбурги змушені були, нарешті, визнати незалежність округів, які об'єдналися в конфедерацію.

                На початку XV століття учасники конфедерації відчули себе достатньо сильними, щоб перейти у наступ. Під час численних воєн і кампаній проти австрійських Габсбургів і Священної Римської імперії, герцогів Савойї, Бургундії, Мілану і французького короля Франциска I швейцарці здобули репутацію прекрасних воїнів. Їх боялися вороги і поважали союзники. У період "героїчного віку" швейцарської історії (1415-1513 роки) територія конфедерації розширилася за рахунок приєднання Аргау, Тургау, а також земель на південь від Альп. Було створено 5 нових округів. У 1513-1798 роках Швейцарія стала конфедерацією 13 округів. Крім них, у конфедерацію входили землі, які вступили в союз з одним або кількома округами. Постійного центрального органу не було: періодично скликалися загальносоюзні сейми, де право голосу мали тільки повноправні округи. Загальносоюзних адміністрації, армії і фінансів також не було, і таке становище зберігалося аж до Французької революції.

                Це ж мона сказать, розширена та поглиблена програма ПР! :))))
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.11.01 | Адвокат ...

                  "Блювать-копать!" Вас про швейцарські кольонії питали, а Ви,--

                  про "праґрамму партіі радной". "Ета па любві", чи прусачЬня настільки щедро маняє?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.11.01 | Михайло Свистович

                    Re: "Блювать-копать!" Вас про швейцарські кольонії питали, а Ви,--

                    Адвокат ... пише:
                    > про "праґрамму партіі радной". "Ета па любві", чи прусачЬня настільки щедро маняє?

                    А може це тому, що я не швейцарською мовою запитав? :)
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2007.11.02 | Адвокат ...

                      Мабуть так.

                • 2007.11.01 | Михайло Свистович

                  Та всюди є причини. Аби лише не визнати істини.

                  Мля, не повезло росієстурбованим. Навкруг самі винятки. Ніхто не хоче дотримуватись правил :)

                  "Згідно написаного у книжках, кобра мала зупинитися в метрі від мене, підняти голову з води, пильно подивитись на мою фігуру, вивчаючи її, а я мав непомітно для неї, вхопивши момент, витягти пістолета й відстрелити їй голову. Але кобра не читала потрібних книжок і продовжувала плисти на мене".

                  Джеральд Дарел
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.11.01 | blueandwhite

                    Ніяких винятків

                    Самі лише Швейцарія та деякі англосаксонські колонії. Деякі!
                    Все решта -- імперії та периферія.

                    Бачу, у вас закінчилися аргуиенти.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2007.11.01 | Михайло Свистович

                      Re: Ніяких винятків

                      blueandwhite пише:
                      > Самі лише Швейцарія та деякі англосаксонські колонії. Деякі!

                      І так всі країни Європи, які живуть значно краще за більші за себе Україну та Росію. І далі житимуть. А Росія залишатиметься сировинною державою, поки ресурси не скінчаться.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2007.11.02 | blueandwhite

                        мітолог ви

                        Ресурси тільки дорожчають, а відтак, як ви кажете, "сировинні держави", за умов, що мають розвинуті ЗС, звичайно, are kings of the hill у найближчі 50 років. За ці роки всі решта держав та їхніх союзів у нинішній формі зчезнуть. Просто через неоптимальність:)

                        Крім того, головний чинник зростання у Росії сьогодні -- це споживання. Навіть сама малесенька фірма прагне відкрити крамничку десь у Росії. Логіка! Входить до першої 5-тірки країн, привабливих для робочої сили. Ну і т.д.

                        Ну, ладно. Колись до вас прийде переосмислення.

                        Тоді Ірпінь уже стане шматочком планктону у гігантському морі євразесу, але з освіцтніх міркувань йому буде залишено незалежність. Там буде збережено останню митницю для туристів і відкрито музей хибних уявлень (МуХУяв) про господарські процеси, доглядачем якого буде працювати старенький М. Свистович, одночасно на громадських засадах -- шарпопрямодемдиктатор території. Через бензинове ембарго ірпенчани перейдуть на волів, що пояснюється піклуванням про екологію. А під час неврожаїв літаки скидатимуть над Ірпенем гуманітарну допомогу модифікованим продовольством...
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2007.11.02 | Михайло Свистович

                          Re: мітолог ви

                          blueandwhite пише:
                          > Ресурси тільки дорожчають

                          І Африка стане багатою :)

                          > Тоді Ірпінь уже стане шматочком планктону у гігантському морі євразесу

                          Нє даждьотєсь, як і інших міфів
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.01 | Pavlo

      Щось в лісі здохло. Пан Корнілов захопився ідеями Чарторійськог

      blueandwhite пише:
      > Україна абсолютно здатна створити україноцетричний військовий союз. До речі, саме вайлуватість України змушує ту ж саму Білорусь імітувати стабільні стосунки з Росією, подібна ситуація у стосунках з Кишиневом, адже замість втручатися, Київ мукає. Турція, яка зіскочує з орбіти американської політики теж згодиться нам у такому союзі, пізніше. У нас, до речі, лише два вибори: або Україна перетворюватиметься на центр певного альянсу, який закриє перешийок від Балтики до Чорного Моря і можливо, далі, Босфор -- або досить швидко перетворюватиметься на буферний відстійник з керованим хаосом.

      Пан Корнілов захопився ідеями Чарторійського про Międzymorze.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.02 | blueandwhite

        якщо держава не прагне домінації

        над сусідами, а потім і цілим світом,

        це пародія на державу, десь у неї є справжні господарі, а її наседлення...саме тільки населення.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.02 | Адвокат ...

          Слишу ґолос не плешивоґо мальчіка, но

          велікодєржавного шовініста.
  • 2007.10.31 | blueandwhite

    і ще

    Несерйозні графіки п. Сатарова з грантожерського Індему не вважаю чимсь серйозним. Якось навіть сказали в одній серйозній світовій організації більше не наводити референції на це діло, бо воно дурне.

    Але то таке.

    Пане Михайле, Хома Невіруючий, роздивіться динаміку збільшення бюджетних витрат Росії на оборону та збільшення фінансових можливостей загалом -- порівняно із тим же ЄС, який не є, до речі, доконечно єдиною державою, тому ваші кпини недоречні:) Щодо території чи населення навіть -- так само, це не має великого значення. Динаміка! Рази!

    А це означає, що нас уже поступово затягує у цей водоворот. І питання не у тому, хочемо ми чи ні, або чи буде це, чи ні (буде!) і чи буде нам допомагати Захід чи ще хтось (ні -- не буде!), а як ми вибудуємо свої стосунки із цією новою Росією, щоб убезпечити себе від зазіхань та скористатися по максимуму всіми тима можливостями, які надає складна система взаємостосунків із нею.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.31 | Михайло Свистович

      Re: і ще

      blueandwhite пише:
      >
      > Пане Михайле, Хома Невіруючий, роздивіться динаміку збільшення бюджетних витрат Росії на оборону та збільшення фінансових можливостей загалом -- порівняно із тим же ЄС

      Коли підіймаєшся з місця, нижче якого не впадеш, завжди на початках здається, що прогрес - неймовірний. А як долізеш до половини - розумієш всю оманливість ілюзій :)
    • 2007.11.01 | Адвокат ...

      Плі-зз, скажіть!

      blueandwhite пише:

      > ... а як ми вибудуємо свої стосунки із цією новою Росією, щоб убезпечити себе від зазіхань та скористатися по максимуму всіми тима можливостями, які надає складна система взаємостосунків із нею.

      А навізЬна,-- в чьом? Ґетай ФФашей "ноФФой РоSSіі"? В чім полягає ріжниця із "сатрою"?

      І які такі "можливості" надає "складна система взаємостосунків із нею"?

      Ну очь` інтірєсна!
  • 2007.11.02 | Navigator

    Та московська наука стала поперек горла самій Росії.

    Слухав тут директора російського Інституту демографії. Той розповідав, що аби не перетрубації в Росії в 20-му столітті, то населення Росії було б зараз 400 мільйонів.
    Порівняйте з 140 млн наявними. :(
    Тут вам і плани розширення прєдєлов Імперії початку століття (читайте Достоєвського про Російську Палестину), і війна за Протоки (Перша світова), вихід Росії в 1917-му з тодішнього НАТО (Антанти) і кривавий шабаш відв"язаної від цивілізованого світу банди після цього.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.02 | blueandwhite

      якби та каби

      а нащо 400 млн населення?

      Наймана армія з китайців значно краще.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.02 | Navigator

        На мій смак краще мати на Сході 400 млн росіян ніж

        1400 млн китайців.
        А з тими дефектами в головах ситуація років через сто прийде до останнього варіанту...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.02 | Раціо

          Дивний у Вас смак. В москалів від цирозу м'ясо забруднене

        • 2007.11.02 | сябр

          Ви не зрозуміли - вони мали на увазі Російську імперію

          в колишніх межах. дійсно, 400 млн набралось би. А малоросійські губернії були б невідємною часткою Великої РаССєї. хай вже краще росіян 140 млн залишається....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".