МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нардеп Ахметов проти шахтарів Донбасу?

10/01/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Прес-служба благодійного фонду "Пальма Мерцалова" розповсюдила інформацію щодо чергових протиправних дій нардепа Бориса Колеснікова. Нижче приводимо текст відкритого листа виконавчого директора фонду Костянтина Воробйова до найбагатшої людини держави.
За ініціативи фонду, групою народних депутатів зареєструвано законопроект № 2727 про створення на базі Державного політехнічного музею «Український Техноленд» закритих вугільних шахт «Юнком» і «Червоний профінтерн».
Однак, як вказується в листі, фондом «Пальма Мерцалова» отримані документальні підтвердження протиправних дій народного депутату України Бориса Колесникова з метою, зірвати прийняття депутатами цього законопроекту в Верховної Ради і завадити проведенню рекламної кампанії БФ «Пальма Мерцалова». На посадових чиновників різних органів влади, підприємців, народних депутатів з України, журналістів, науковців та і т.д. чинися тиск , звучать вимоги фальсифікувати документи, спотворювати інформацію у ЗМІ, не виконувати заздалегідь досягнуті домовленості тощо. Презентація цього законопроекту 18 вересня 2008р. у місті Єнакієве відбулася Однак народні депутатати України , які планували долучитись в Єнакієве Донецької області до презентації законопроекту № 2727,не змогли цього зробити. Як про це вже раніше повідомляли українські ЗМІ, 18 вересня ранковий рейс „Київ-Донецьк” контрольованої Борисом Колесніковим авіакомпанії «Донбасаеро», на якому перебували народні депутати несподівано здійснив „аварійну” посадку в аеропорту Бориспіль.

Відповіді

 • 2008.10.01 | Д-р Юрій

  Мабуть, орденоносцям все можна!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.01 | gorlan

   Re: Мабуть, орденоносцям все можна!

   Саме так!
   Юлькою лякали ("колючий дріт, колючий дріт")... І без Юльки, і без дроту самі справляться!
   Дайош Серьогє - Героя України!
   Подання ми підтримаємо!:sweat:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".