МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Донецька влада влада примушує донеччан до „подвигу”

10/01/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Заради щасливого майбуття „Євро2012” жителям міста пропонують не митися , не готувати їжу і не користуватися туалетами. Про це повідомляють жителі Калінінського району „шахтарської столиці”. Зокрема вода вже декілька днів відсутня в будинках що знаходяться на бульварі Шевченка. Як нам повідомили жителі цих будинків , вони змушені купувати питтєву воду в впластикових пляшках, аби навіть просто злити воду в туалетах.
На скарги обурених мешканців міські чиновники не реагують, заявлячи що вони мусять це терпіти, бо воду проводять „аж на стадіон”. А особливо впертим погрожують класичними "канкретними" донецькими „розборками”.

Відповіді

  • 2008.10.01 | хохол

    Re: Донецька влада влада примушує донеччан до „подвигу”

    Да, могу это подтвердить, хотя это связано не столько со стадионом, сколько с реконструкцией бульвара Шевченко и полной заменой всех коммуникаций на нём. Постоянные ошибки строителей приводят вот к таким неприятным результатам. Это длится уже почти полтора года и конца невидно. Причём, вечереом дорогу перекрывают вовсе, троллейбусы не пропускают, а маршрутных или дежурных автобусов власти организовать недодумались.
    Так что, многим жителям Калининского района вода и вовсе ненужна, они всё-равно не смогут до неё добраться...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".