МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТівці продовжують збагачувати світовий досвід парламентаризму

10/01/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Після новаторської системи формування парламенту (абсолютну більщість мандатів одержує партія, яка отримала лише відносну більшість голосів) БЮТ видає чергове ноу-хау: якщо партнер по урядовій коаліції її залишив, ці дії партнера можна ... оскаржити до суду.

Як повідомляє "Українська правда", її джерела повідомили - з посиланням на слова прем’єра Юлії Тимошенко, озвучені нею у вівторок ввечері на переговорах - що окремі депутати фракції БЮТ подали судовий позов для оскарження рішення НУНС про вихід з коаліції.

За словами джерела, на початку переговорів Тимошенко заявила, що "окремі громадяни" подали відповідний судовий позов з мотивацією, що засідання фракції, на якому НУНС мав прийняти рішення про вихід з коаліції, не відбулося, а також, що документи про вихід НУНС з коаліції, були оформлені неналежним чином.

Тепер, очевидно, слід чекати ухвали суду про те, що, як засіб забезпечення позову, до завершення розгляду справи по суті коаліцію слід вважати такою, що не розпадалася.

Майдан-Інформ вітає українських політиків з черговим ноу-хау: настільки оригінальні способи утримання політиками посад в коаліційному уряді після розвалу урядової коаліції навряд чи десь та колись траплялися.

Відповіді

 • 2008.10.01 | OlalaZhm

  І знаючи які у нас суди (тобто, їх нема), зрозуміла її логіка

  У нас судова система - система абсурду, як і пропозиції Юлі. Скоро в судах треба буде доводити, що тредження, що людини дві руки і дві ноги - істина, і програти, якщо не буде прееконливих доказів - вирізки з великої медичної енцклопеції переконливим доказом не вважатимуться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.01 | gorlan

   Re: І знаючи які у нас суди (тобто, їх нема), зрозуміла її логіка

   Взагалі нащо ті вибори?
   Сіли, бабло поділили і розійшлися.
 • 2008.10.01 | Адвокат ...

  Да что там мєлочіться?! Дайош імпєратіФФний мандат для

  кало-ліції!!!

  Себто, для просто депутанів, його немає. А для членів хвракцій, що утворили кало-ліцію, він є!
 • 2008.10.01 | Taras-ods

  А навіщо Тимошенко купувала місце голови Верховного Суду?

  Ось і не задарма гроші потрачені. Хай відробляє.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".